پالم اسپرینگز خواننده انجام منظقه را به ‘لبخند’ به ساکنان دره در پناهگاه در خانه

مایدزرت | No comments

پیوستن به اجتماعی فاصله محلی خواننده کریس Lomeli نشان داد تا در Indio روز یکشنبه به خواندن یک جلد از فرانک سیناترا را “راه من” به صورت نوئل Kustas’ مادر بزرگ که در اواخر ’80s, به عنوان او نشسته در ایوان است.

“من متوقف در آن وجود دارد و آنها تا به حال صندلی های خود صف انتظار برای من و همسایگان خود را وجود دارد. هر کس اجتماعی دور” Lomeli گفت. “من فکر کردم چه آهنگ های عجیب و غریب به خواندن” به دلیل آن شروع می شود به عنوان ” در حال حاضر, پایان نزدیک است, بنابراین من در صورت نهایی پرده.’ من نمی دانم آنچه در پس زمینه بود.”

هفته گذشته 30 سال پالم اسپرینگز ساکن ارسال شده یک پیشنهاد در رسانه های اجتماعی برای “جلوگیری از سمت آهنگ تحویل” بیان کرد: “من شخصا رانندگی به شما و انجام خود را درخواست آهنگ.”

این یک سرویس رایگان, اما “لبخند و Venmo کمک های مالی” پذیرفته شد.

“من فکر کردم این امر می تواند هدیه ای مناسب,” Kustas گفت. “مادر بزرگ من پدر و مادرم شده اند قرنطینه برای حدود دو هفته و نیم در حال حاضر. من فکر کردم این امر می تواند هدیه ای مناسب برای آنها. من تا به حال او را به رفتن به آنها را به آواز خواندن فرانک سیناترا.”

Coronavirus: کمک برای کسانی که در سرگرمی کار در پشت صحنه

Coronavirus: نوازندگان و هنرمندان را به livestream در طول همه گیر

Coronavirus: بهار نسخه از درخت یوشع جشنواره موسیقی لغو شد

هنگامی که در محل چپ Kustas’ مادر بزرگ در اشک بود.

“من بود که مادر بزرگ و پدر بزرگ آهنگ و پدربزرگم مرده است بنابراین ما فکر این امر می تواند ویژه ای برای او” Kustas گفت.

مادر بزرگ او شد یکی از 22 متوقف می شود که در محل کار که به طور معمول می خواند در برنی سالن و شام باشگاه و در Westin ماموریت تپه گلف توچال و اسپا در رانچو مایراج ساخته شده پنج شنبه. او شروع به در پالم اسپرینگز به پایان رسید و در Indio.

در محل یکی از بسیاری از وقت نوازندگان محلی که بدون درآمد در حال حاضر. او گفت که او به اندازه کافی خوش شانس برای صرفه جویی در پول و افزود: “من امیدوار هستم که این همه می رود به حالت عادی بازگشت در تابستان زیرا این زمانی است که ما باید به نگاه در برخی از فرصت های دیگر برای امور مالی.”

احساس خوش شانس برای انجام کامل موسیقی زمان Lomeli می خواستم برای انجام کاری به بازگشت به جامعه در طول این زمان دشوار است.

“بسیاری از مردم وحشت در رسانه های اجتماعی. من همیشه به حال یک چشم انداز مثبت و نیمی از زمان من در Facebook این بیشتر از یک درد از آن است که یک برکت و رحمت” او گفت:. “من فکر می کردم” من قصد ندارم به آن شخص است. من فقط باید به ماندن مثبت است.’ که اساسا آنچه در آن از مثبت بودن.”

آنجلا Cabanyog از برمودا دونس که کشف Lomeli در عروسی و توصیف او به عنوان “موسیقی آفتاب پرست” است که می تواند آواز خواندن هر نوع او را به حال توقف به آواز خواندن برای او دختر مییا که نوبت 11 این هفته است و قادر به یک جشن تولد. به تشویق او درخواست او آواز خواندن نات کینگ کول “L-O-V-E”, “دختر من” با وسوسه و “تولدت مبارک.”

“من فکر می کنم این واقعا خوب بود” مییا Cabanyog گفت.

“اولین حزب و یا فرصت های دیگر من در واقع به استخدام او آن را انجام داده!” آنجلا Cabanyog گفت.

Lomeli را عمه Terrie Andradi شد اولین توقف یکشنبه در پالم اسپرینگز. او سنگ دین مارتین آهنگ امضا “که Amore.” او گفت: زمانی که او شنیده ام در مورد ایده خود را به انجام منظقه او حمایت شده است.

“ما همه به دنبال راه هایی برای انجام کار درست و بافت در برخی از لذت بردن. من احساس آن را شگفت انگیز تلاش در بخشی خود را و من فکر می کنم او ساخته شده بسیاری از مردم خوشحال” Andradi گفت.

در اصل او برنامه ریزی شده به انجام 17 اجرای برنامه از 12 تا 5 بعد از ظهر اما در ادامه به دریافت درخواست که او را نگه داشته تا 8 بعد از ظهر در طول روز در محل تنها یک حمام شکستن بیش از هشت ساعت گفت: “من در مثانه احساس مانند آن را رفتن به منفجر شود.” در پایان روز او خسته بود.

“در آن بود که احساس زمانی که شما رفتن به یک پارک” Lomeli گفت. “بودن وجود دارد در تمام طول روز و تفکر” من باید برای دریافت بیشتر از این بعد اجازه دهید راه رفتن نگه دارید و آن را به دیگر غلتکی coaster. ما این رو!’ که دقیقا چگونه آن را احساس زمانی که من به خانه. آن احساسی برای من بود و من خوشحالم که در آن کار می کرد و مردم خوشحال بودند و رقص.”

او قصد دارد برای انجام دوباره آن توصیه شده است اما نهایی نشده هیچ برنامه ای نیست و هر گونه اطلاعیه رسمی در رسانه های اجتماعی است.

Lomeli آموخته هنر بودن خود توصیف “مردم pleaser” که همیشه سعی کردم به مردم لبخند به عنوان یک اتوبوس پسر در پدر خود را, رستوران, پسر همبرگر در کلیسای جامع شهر.

“این همیشه یک چالش در حالی که busing جداول و برخی از مردم واقعا آرام و دور از هر کس دیگری. من همیشه به یاد داشته باشید و آن را یک هدف را که شخص لبخند و یا واکنش نشان می دهند. من واقعا بر این باورند که شده است در من از من به یاد داشته باشید” Lomeli گفت.

در حال رشد در یک خانواده چهار برادر و دو خواهر, آنال شد علاقه مند به موسیقی توسط استراق سمع در برادر بزرگتر خود آواز خواندن در یک doo-wop ، یک روز در حالی که یادگیری در برابر درب گوش دادن به آنها در باز شد و او به اتاق آنها تمرین در.

“آنها از من پرسید چه می کنید ؟ من مانند ” من می خوانم و من می خواهم به شما نشان می دهد بچه ها من می خوانم,'” Lomeli گفت. “من برای خواند به آنها گفت:” خب شاید شما می توانید پیوستن به این گروه است.’

“برادر من من اوایل الهام, اما من نمی توانم آن را تا سال آخر دبیرستان. من یک سال و نیم از تئاتر یک موسیقی و یک سال تمام از گروه کر. این بود که در تمام طول سال آخر من و من هیچ چیز دیگری پس از آن.”

او موسیقی خود را آرمان در انتظار برای پیوستن به کسب و کار خانواده و بعد تبدیل به یک راننده کامیون برای احیای است. در سال 2014 او در نهایت تصمیم گرفت به دنبال یک حرفه ای در موسیقی با کمک دوستان که او را تشویق. در اوایل او در بر داشت یک راه جدید برای سرگرم کردن مردم متفاوت تر از دیگر نوازندگان از طریق استفاده از فن آوری است.

“فن آوری های پیشرفته است در گذشته 15-20 سال است. آنچه که من در واقع یک عمل انفرادی با یک دی جی کنترلر” Lomeli گفت. “من به طور همزمان انتقال آهنگ ها بدون هیچ گونه عدم وجود سر و صدا. آن را به عنوان یک DJ اما من آواز را به عنوان به خوبی.”

با توجه به تنوع منطقه و موسیقی سلیقه های مختلف جمعیت Lomeli آموخته اند به انجام همه چیز را از فرانک سیناترا به Bruno Mars به عنوان به خوبی به عنوان دیگر صفحه 40 بازدید این آهنگ از Motown و آهنگ از ’50s به مدرن و روز.

گذشته از عملکرد انفرادی او او بخشی از یک گروه به نام وحشی پسر. آنها منتشر شد موسیقی Spotify و سیب موزیک. او همچنین انجام و در پوشش باند با دیگر نوازندگان و خصوصی نشان می دهد برای شرکت های بزرگ.

“آنچه که من با توجه به زمانی است که مردم می آیند تا به من و تاپیک داستان پشت آهنگ من فقط می خواند و چگونه آنها متصل به آن آهنگ و آن لحظه در زندگی” Lomeli گفت. “هنگامی که مردم به اشتراک گذاری این داستان آنها موثر داستان در زندگی خود را. آنها در حال به اشتراک گذاری آن را با من و تشکر من برای یادآوری آنها که حافظه. که برای من یکی از بزرگترین دلایل چرا من این کار را.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>