پالم اسپرینگز’ راه رفتن از ستاره می شود علاوه بر این: Pierre Cardin, ایتالیایی نگر طراح

مایدزرت | No comments

پالم اسپرینگز اتاق بازرگانی اختصاص داده شده Pierre Cardin یک ستاره در پالم اسپرینگز’ راه رفتن از ستاره ها در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

کاردین به خوبی شناخته شده برای اینده خود طرح مفتخر به 440th ستاره; با این حال او قادر به حضور ستاره فداکاری است. او توضیح داد که در سن 97 او نمی خواهید برای رفتن بر روی یک پرواز طولانی به طوری که او خواسته خود را بزرگ پسر رودریگو Cardin به نمایندگی از او.

مراسم شروع با یک مقدمه از پالم اسپرینگز شهردار جف Kors.

“شما نمی توانید تصور کنید که چگونه بسیاری از برنامه های کاربردی وجود دارد که برای تعداد بسیار محدودی از ستاره” Kors گفت. “و این کمیته می کند چنین کار بررسی صلاحیت آنها و واقعا انتخاب بهترین از بهترین… چه بهتر به عنوان مثال آیا ما باید از امروز?”

“خانه کاردین” مستند تولید/مدیران دیوید Ebersole و تاد هیوز شد اولین سخنرانان این مراسم. Ebersole صحبت در مورد ستایش خود را از کاردین طرح های.

بیشتر: مدرنیسم هفته 2020 + عکس دیدن خانه احزاب و لحظات

بیشتر: مدرنیسم هفته 2020: چرا midcentury تاریخ مدرن باید شامل زنان بیشتر معماران

Ebersole همچنین توضیح داد که این ستاره فداکاری بود و در نتیجه تهیه کننده اجرایی مارگارت تاچر کلاغ نوشت که یک درخواست به شهر پالم اسپرینگز برای ستاره به افتخار کاردین.

“من باور دارم Pierre اولین نگر به یک ستاره در پیاده روی مشاهیر” هیوز گفت. “به عنوان برادرزاده اش رودریگو می گوید: در فیلم ما Pierre طراحی شد و در دهه 60 و 70 برای آینده اما نه بیست سال در آینده برای پنجاه سال در آینده است.”

متی Gonder آمریکا سفیر نام تجاری برای پیر کاردین پاریس و یک تهیه کننده اجرایی برای “خانه Cardin” شد یکی دیگر از سخنران این مراسم است. او به یک بیانیه نوشته شده توسط کاردین در صورت درخواست.

“روح من خواهد بود در پالم اسپرینگز امروز و در طول تمام روز که شما جشن مدرنیسم هفته با من maisel و خانواده” کاردین نوشت: در این بیانیه است. “که 440th صد ستاره را می توان نمادی از تبادل و اشاعه فرهنگ است. برای هفتاد سال با نام من همیشه می خواستم به گسترش چشم انداز من از آینده در تمام کشور. با تشکر از استعداد و شجاعت و پشتکار این ستاره مانند یک پرچم به یادآوری استعدادهای جوان چه قدرت خلاقیت و هنر می تواند به فرهنگ و آنها را با هم.”

رودریگو مشترک یک ویدیو از خود بزرگ عمو که او در زمان دو روز پیش قبل از او در سمت چپ به پالم اسپرینگز.

کاردین به نظر می رسد در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط Rodrigo و صحبت در ایتالیایی. “من می خواهم برای شروع دوباره با زندگی من,” او گفت: قبل از ادامه که او را می خواهید یک زندگی طولانی تر.

Kors خواندن یک بیانیه از شورای شهر که رسما به نام Feb. 20, 2020 به عنوان “پیر کاردین روز” در پالم اسپرینگز.

رودریگو پذیرفته قاب اعلام یک ستاره پین و یک ماکت ستاره بزرگ خود را ،

ستاره مراسم با نتیجه آشکار از ستاره در گوشه ای از E. Tahquitz دره راه و N. کف دره درایو.

Laine هنری است که یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>