پالم اسپرینگز ادامه خواهد داد آموزش کسب و کار و ساکنان در مورد چهره-پوشش سفارش

مایدزرت | No comments

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به صعود در سراسر Riverside County, پالم اسپرینگز ادامه خواهد داد برای آموزش کسب و کار و ساکنان در مورد چهره-پوشش قیمومیت و بحث در مورد ایمنی اضافی برای حمایت از کارگران ضروری.

در طول پالم اسپرینگز شورای شهر نشست ویژه روز یکشنبه رئیس پلیس برایان ریس گفت گروه او بود و در این میان بازدید از فروشگاه های مواد غذایی و جلسه با مدیران فروشگاه به بحث روز دوشنبه که مورد نیاز ضروری کسب و کار مطابق با شهرستان نظم و موظف تمام کارکنان و مشتریان پوشیدن چهره پوشانده اند.

دستور همچنین گفت: باید به کسب و کارهای پست علامت های تقویت کننده صورت-پوشش مورد نیاز برای ساکنان قبل از آنها وارد یک کسب و کار باز است.

ریس گفت: بخش فروشگاه ها با ارائه یک کپی از سفارش, علامت و پاسخ دادن به سوالات. پس از بازدید از تمام فروشگاه های مواد غذایی گفت: در این بخش متوقف خواهد شد توسط دیگر ضروری کسب و کار مانند خانه انبار و لاو.

ریس گفت: هیچ استناد صادر شده است. او همچنین گفت: شهروندان می توانند گزارش coronavirus نقض به یک خط تلفن است که کارکنان در هفت روز هفته از ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر ساکنان می توانید تماس بگیرید 760-323-8159.

با خط تلفن به اداره پلیس است که به دنبال نقض غیر ضروری کسب و کار که در حال باز کردن و یا “مهم” گردهمایی ریس گفت.

“این است که یک خط به ما اطلاع در مورد یک فرد راه رفتن در خیابان بدون ماسک در” ریس گفت.

این شهر دستور آمد تقریبا دو هفته پس از شهرستان دستور داد ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی و محدود تجمعات از هر تعداد از افراد خارج از اعضای خانواده زندگی در همان خانه.

در پالم اسپرینگز و در سراسر شهرستان ضروری کسب و کار مانند ایستگاه های گاز و فروشگاه های مواد غذایی و پزشکی به دفاتر مجاز به کار گیرند. این کسب و کار باید به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و کارکنان و مشتریان ملزم به پوشیدن پوشش صورت.

در این جلسه یک تعداد انگشت شماری از مردم به نام به جلسه به ارائه نظرات عمومی.

آنا Cabral از ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه های محلی 1167 که نشان دهنده 19,000 کارگران گفت: سازمان در حمایت از چهره-پوشش سفارش.

او پرسید: این شهرستان در نظر گرفتن اقدامات بیشتری از جمله محدود کردن تعدادی از مشتریان داخل فروشگاه به 20 تا 30 درصد از اشغال درخواست کارفرمایان برای ارائه به کارگران با تجهیزات حفاظت شخصی و با استفاده از نیروهای امنیتی برای کمک به کنترل جمعیت و “هر سرکش مشتریان” در میان پیشنهادات دیگر.

شورای شهر انتظار می رود که به بحث در مورد سفارش در مورد ارائه ایمنی اضافی برای حمایت از کارگران ضروری در مارس 23, جلسه, شهردار جف Kors تایید کرد.

شهر مذاکرات مسیرهای پیاده روی در مکان ایمنی و خانه دوم

این شهر همچنین در مورد چند موضوع دیگر در طول جلسه ویژه.

Darlene Backlund یک پالم اسپرینگز مقیم و racewalking قهرمان به نام در و گفت: او نمی خواست این شهر را تعطیل مسیرهای پیاده روی.

“همانطور که من پیاده روی مردم بسیار احترام در مسیرهای پیاده روی در دادن از راه دور و با پوشیدن ماسک,” او گفت:.

ریس تکرار نظرات خود را.

“همه چیز (Backlund) گفت: آن را به عنوان مربوط به مردم بسیار احترام نگه داشتن فاصله خود را با پوشیدن ماسک خود را — آن را دقیقا همان اطلاعات ما در حال دریافت در اداره پلیس,” او گفت:.

ولی ریس گفت که او شنیده شکایت برخی از مردم با تجمع در trailheads یا یک فاصله کوتاه از آنها را به عنوان آنها راه رفتن به سمت trailheads. او خواست بازدید کنندگان اجتماعی را حفظ فاصله.

بعد از آن در جلسه ریس و رئیس آتش نشانی کوین Nalder به روز رسانی شورای شهر در مورد چگونه خود را در بخش پاسخ, در این بیماری همه گیر.

ریس گفت: همه کارکنان اداره پلیس ملزم به پوشیدن یک چهره پوشش در دفتر و حوزه.

Nalder گفت: سازمان آتش نشانی تا به حال مقدار زیادی از تجهیزات حفاظتی و افزود که این گروه باقی مانده در کارکنان پس از یک آتش نشان در آزمایش منفی برای ویروس.

در مورد کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات, شهرستان, کارکنان اطلاع اعضای شورا از دو استناد و یکی دیگر برای تبلیغات اجاره.

این شهر همچنین توضیح داد که آیا بازدید کنندگان مجاز هستند در یک خانه دوم. تحت دولت شهرستان و شهرستان سفارشات شهرستان وکیل جف Ballinger گفت: داشتن دوستان و خانواده بیرون آمدن به ماندن در خانه دوم پذیر نیست.

“این یک کمی کمتر روشن با توجه به صاحب خانه دوم اگر آنها در حال رفتن به اموال خود را, اما قطعا دوستان و خانواده نباید در اینجا,” او گفت:.

“حتی کسانی که در حال بازدید از خانه دوم خود را (آنها) واقعا باید ناامید از آینده در اینجا به دلیل این که مالیات محلی زیرساخت” Ballinger اضافه شده است.

این شورا بعد از ایشان تشکر ساکنان به صورت داوطلبانه مطابق با سفارش.

“ما باید مردم را به تنها ماندن با این” شهردار جف Kors گفت. “از آنجا که هر چه زودتر همه ما باقی بماند با این جامعه و گسترش متوقف می شود هر چه زودتر ما در حال رفتن به بازگشت به برخی از حس ظاهر،”

جریمه: پالم اسپرینگز اعمال جریمه برای نقض اورژانس محلی سفارش تا $25,000

موارد: Riverside County گزارش بزرگترین واحد-روز افزایش 210 موارد جدید. مجموع موارد در حال حاضر 1,961

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

آفتاب صحرا خبرنگار ملیسا Daniels کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>