پالم اسپرینگز ” سال می تواند مرطوب تر از نرمال پس از طوفان حرارتی ممکن است در مارس رکورد

مایدزرت | No comments

در پایان این هفته طوفان پالم اسپرینگز باید پیش افتادن از آن نرمال بارش را از طریق این زمان از سال در حالی که حرارتی است که بر روی آن ضربه بزنید به آن مرطوب مارس در ضبط.

بخش عمده ای از باران انتظار می رود که به زمین یکشنبه شب و در آخرین از طریق پنج شنبه. بخش هایی از Coachella Valley ممکن است یک اینچ از بارش آن زمان شرایط خشک تا جمعه.

قرار داده است که پالم اسپرینگز’ بارش از طریق آوریل 10 در 3.67 اینچ — بالاتر از نرمال 2.67 اینچ شهر معمولا می شود که نقطه آغاز Jan. 1.

“من قطعا فکر می کنم ما در حال رفتن به پیش افتادن از. آن را به احتمال بسیار زیاد” خدمات ملی آب و هوا هواشناس آدم ed westwick گفت.

حرارتی باید تا 0.7 اینچ از بارش باران تا پایان هفته. آن مه رکورد راه اندازی شد و در سال 1975 زمانی که جامعه با دریافت یک و نیم اینچ از باران.

برف است و انتظار می رود به عنوان کم به عنوان 4500 فوت در سطح منطقه کوه.

آب و هوا: اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از coronavirus می تواند منجر به آتش سوزی تهدید به بعد

آب و هوا: تراموا بسته به عنوان Coachella Valley آن مرطوب بعد از سال 2020

سنگین ترین باران باید سقوط در روز دوشنبه و چهارشنبه و شکاف باید جلوگیری از پیش بینی را از داشتن به موضوع سیل مشاوره برای منطقه است.

“اگر این همه گسترش آن باید بسیار خوب از طریق کل منطقه” ed westwick گفت. “این در واقع بسیار مفید است.”

جنوب کالیفرنیا بود و عمدتا خشک ژانویه و فوریه جرقه نگرانی هایی است که در این منطقه خواهد بود در پایان دریافت از اوایل آتش سوزی شود.

پالم اسپرینگز کردم تقریبا 2.5 اینچ باران با تشکر از طوفان که سه روز به طول انجامید ابتدا مارس 10. این ساخته شده تا اکثریت قریب به اتفاق شهر باران پس Jan. 1 و منجر به آن چهارم-مرطوب مارس در رکورد با توجه به آب و خدمات.

نگرانی در مورد آتش سوزی هنوز شایع اما طوفانی شرایط به نظر می رسد که حداقل به آنها اجازه داد تا به سهولت کمی.

یکشنبه, پوشش گیاهی در محلی کوه ها در نظر گرفته شد “مرطوب” که به معنی وجود دارد “کمی بدون خطر آتش سوزی بزرگ” با توجه به کالیفرنیای جنوبی جغرافیایی مرکز هماهنگی که متشکل از سازمان ها از جمله کال آتش نشانی و خدمات جنگل ایالات متحده.

با توجه به تاریخ 1 آوریل گزارش “وجود دارد تنها مختصری استراحت در (مارس) در آب و هوای مرطوب و پس از آن آغاز شده است. ترین مکان های دریافتی بالاتر از نرمال بارش در ماه, به خصوص در سراسر جنوب کالیفرنیا است.”

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>