Paninis tacos و دوچرخه تعمیر ؟ بله. این یک دوچرخه انقلاب همه حق

لدگر | No comments

توقف دوچرخه انقلاب در طول ناهار و شما می توانید چیزی برای خوردن داخل در FeedZone کافه.

واقع در 113 Dees رانندگی در Gluckstadt منطقه مدیسون دوچرخه انقلاب است گفت: به شود می سی سی پی را تنها فروشگاه دوچرخه با یک کافه.

هر پنج شنبه, کافه جشن تاکو سه شنبه – چه چیز دیگری ؟ – tacos. در طول هفته (شنبه تا شنبه) آن را در خدمت paninis.

چگونه بسیاری از مردم می گویند کار خود شامل نه یکی بلکه دو تا از آنها را دوست دارد ؟

جرمی پولک مدیسون که با همسرش پائولا پولک و Jayce پاول از مدیسون صاحب دوچرخه انقلاب می تواند.

دوچرخه سواری و پخت و پز از جرمی پولک را به فعالیت های مورد علاقه. “من واقعا لذت بردن از پخت و پز برای مردم,” او گفت که او آن را دوست دارد بسیار او در نظر گرفته حضور در مدرسه آشپزی.

سه سال پیش این Polks و پاول باز دوچرخه انقلاب و تصمیم به شامل یک کافه که در خدمت یک منوی ساده و باز تنها در ناهار. “آن را در ما طرح کسب و کار” جرمی پولک گفت.

یک آجر و ملات فروشگاه به نظر می رسید یک پیشرفت طبیعی برای کسب و کار است که شروع آن در سال 2007 به عنوان دوچرخه انقلاب همراه دوچرخه خدمات.

“ما یکی از پنج موبایل دوچرخه خدمات در کشور در آن زمان” جرمی پولک گفت. “در حال حاضر وجود دارد هزاران نفر از آنها را.”

کافه ها در مغازه دوچرخه به خصوص محبوب غرب در کلرادو و کالیفرنیا که در آن دوچرخه سواری است, او گفت:. “بسیاری فقط در خدمت قهوه و تنقلات شاید آبجو,” او گفت:.

نام این کافه در دوچرخه انقلاب با اشاره به یک منطقه تعیین شده در یک دور مسابقه دوچرخه سواری به نام منطقه تغذیه. آن است که در آن دوچرخه سواران دریافت کیسه های با ساندویچ و میوه برای خوردن آنها به عنوان پیشرفت از طریق منطقه.

FeedZone کافه دعوت نقطه که در آن مشتریان ممکن است را انتخاب کنید به نشستن در یک شمارنده و یا یکی از جداول. شما می توانید از دوچرخه و چرخ دنده و منطقه ای که در آن تعمیرات ساخته شده در حالی که شما صبر کنید.

جرمی Polk, چه کسی می داند که راه خود را در اطراف یک آشپزخانه پس از مشغول به کار 10 سال در کوره آجر کافه در جکسون باعث می شود تاکو شنبه یک رویداد به نگاه به جلو به.

او گاهی اوقات آماده سنتی مرغ ورد تاکو یا کره ای کباب تاکو با کیمچی یا شاید یک جامائیکایی حرکت تند و سریع تاکو خانگی با سس بادام زمینی.

“بسیاری از اوقات در روز سه شنبه ما فروش,” او گفت:.

این paninis باید دوچرخه سواری در محور نام مانند سه سرعت و موز صندلی.

این گوشت کوب ترکیبی از گوشت گوساله کباب سوئیس و پنیر کاراملی فلفل و پیاز با اسبی مایو در نان خمیر ترش و یک مورد علاقه مشتریان است. بنابراین رزمناو جوجه که مکان خانه ساخته سالاد مرغ با انگور, کبابی, آجیل کاج, سس گوجه فرنگی و کاهو و گوجه فرنگی را روی خمیر ترش نان.

محبوب ترین پانینی که اسپین را به نفع خود ترکیبی از ترکیه, بیکن, Havarti و پنیر و آووکادو و گوجه فرنگی با chipotle مایو در نان خمیر ترش.

گرم کردن پانینی مطبوعات ساندویچ با آن کاملا ذوب شده پنیر و تند و توجه داشته باشید از chipotle مایو به ارمغان آورد یک لبخند به صورت من. من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت نظم و دوباره آن را.

قیمت مناسب هستند.

دو tacos, چیپس و سالسا سرو تنها در تاکو شنبه, می 8 دلار است. این paninis که می تواند در خدمت به عنوان سالاد و برای هزینه های اضافی از $1 هستند 8 دلار در هر, به غیر از موز صندلی (قطعه قطعه موز و کره بادام زمینی و عسل در کشمش و دارچین چرخش نان) است که 6 دلار.

Zapps چیپس سیب زمینی در دسترس برای $1 یک کیسه. کنسرو نوشیدنی $1 در هر و بطری چای $2. مجموعه ای از هنر و صنعت آبجو نیز موجود است.

کافه جذب تامین کنندگان برای نزدیکی و نیسان کارخانه تولید و افرادی که در محل کار خسته هستند و از سریع خوردن غذا جرمی پولک گفت. چند روز کافه مشغول است روز دیگر آن را نمی, او گفت:.

در اخیر روز شنبه, سفت Pearcy از مدیسون متوقف FeedZone برای به دست آوردن چیزی برای نوشیدن در حالی که او لاستیک خودرو خود را به چرخش در 10 تایر جوانب فقط پایین خیابان از دوچرخه انقلاب است.

Pearcy یک دوچرخه سوار و دونده توصیه tacos. “آنها بسیار خوب,” او گفت:.

ناهار خدمت کرده است از ساعت 11 صبح تا 3 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه در FeedZone کافه واقع شده است که در داخل دوچرخه انقلاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>