Parchman اهل بیت می میرد هیچ بازی ناپاک مشکوک

لدگر | No comments

یک زندانی در خدمت 15 سال در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman درگذشت دوشنبه, می سی سی پی بخش از اصلاحات گزارش شده است.

Linnon McClendon, 72 بود که به اعدام محکوم شده در سال 2014 برای nonresidential سرقت سه فقره از تشدید حمله به یک افسر پلیس و فرار از اجرای قانون تمام متعهد سپتامبر. 7, 2013, Yazoo شهرستان است.

MDOC: Parchman اهل بیت درگذشت, طبیعی, علل, مرگ 34 پس Dec. 29

بیشتر: Coronavirus شیوع نزدیک به سه برابر در می سی سی پی, زندان فدرال در یازو سیتی

آفتابگردان پزشکی قانونی شهرستان هدر برتون گفت: McClendon وضعیت پزشکی شد, کاهش, به احتمال زیاد به دلیل سن. وجود دارد هیچ نشانه ای از ضربه به بدن او. رسمی علت و نحوه مرگ او در حال بررسی کالبد شکافی.

McClendon پنجم زندانی به مرگ در ماه آوریل است. چهار نفر از پنج مرگ و میر گزارش شده بودند از علل طبیعی از جمله یک ناشناس زندانی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیشتر: چهار MDOC زندانیان تست مثبت برای coronavirus

اصلاحات: گروه می سی سی پی برای کاهش زندانیان پس از اولین COVID-19 مورد گزارش

یک زندانی, 42 ساله دیوید جوان بود که زندانی در Wilkinson تادیبی شهرستان درگذشت پس از مبارزه با همبندان. او پرواز به یک بیمارستان در جکسون, جایی که او بعد از آن درگذشت.

جوان خدمت شد حبس ابد برای قتل/قتل و تشدید حمله از Hinds شهرستان است. او محکوم شد و در سال 1998 است.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>