رضایت والدین لازم است برای سوراخ های بدن; چرا سقط جنین ؟ | دیدگاه ما

فلوریدا تودی | No comments

نظر

در بحث بر سر سقط جنین طرفدار زندگی و نرم افزار-انتخاب اردوگاه اغلب در عمل افراط و خاکستری که در آن مناطق وجود ندارد. شما هر یک از “کودک قاتل” یا “ضد زنان است.”

ما هیئت تحریریه معتقد است نه هر پیشنهاد در برخورد با این موضوع باید در رنگ مانند سیاه و سفید از نظر. مورد در نقطه است که سنا لایحه 404 گذشت فلوریدا مقننه در این هفته.

این قانون پیشنهادی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis وعده داده است برای ثبت نام نیاز به رضایت والدین برای افراد زیر سن قانونی به دنبال سقط جنین. مخالفان می گویند این مکان یک بار بی در دختران زیر 18 سال به دنبال یک روش عالی ایالات متحده حکم دادگاه حقوقی در سال 1973.

کسانی که کمک در خطر سینه را معتبر استدلال که همه والدین باید بهترین بهره را از دختران خود را در قلب.

اما زمانی که شما نگاه کنید که چه فعالیت های دیگر نیاز به رضایت والدین — دریافت دارو در مدرسه رفتن را در زمینه سفر و گرفتن سوراخ های بدن و خالکوبی — استدلال سقط جنین باید کنار گذاشته شود از این لیست دشوار می شود.

قانون فلوریدا در حال حاضر فقط نیاز به والدین اطلاع رسانی برای افراد زیر سن قانونی به دنبال سقط جنین. در سال 1989 دادگاه زده کردن رضایت والدین قانون شبیه به یکی پیشنهاد شده و در حال حاضر این است که آمریکا در تلاش برای معکوس کردن این تصمیم.

به درستی که مخالفان لایحه در مجلس سنا 404 به نام قانون “اسب تروا” در نظر گرفته شده برای قرار دادن این موضوع قبل از جدید فلوریدا دیوان عالی کشور و سه قضات منصوب در ماه ژانویه توسط DeSantis.

اما فقط به این دلیل که ممکن است وجود دارد یک بزرگتر دستور کار سیاسی در بازی معنا نیست که قانون به عنوان پیشنهاد یک بد. و اجازه دهید روشن در تصدیق این قانون پیشنهادی را شایستگی ما در حال دفاع است که فلوریدا پیوستن به ایالات آلاباما در تلاش برای معکوس Roe v. Wade.

آنچه که ما در حال گفت این است که زمانی که ما سیاست را از این معادله ما با چپ نوجوانان که در حال تصمیم گیری است که تغییر شکل زندگی خود را. پدر و مادر و قیم قانونی باید گنجانده شود در این تصمیم گیری. ما انتظار داریم آنها را به ثبت نام در یک بدن است که می تواند برداشته شود پس چرا در برگشت ناپذیر تصمیم ؟

ما درک می کنیم این لایحه را نشان دهنده یک چالش برای دختران از سوء استفاده و یا غفلت خانواده ها است. اما SB 404 اجازه می دهد به درخواست قاضی برای چشم پوشی برای دور زدن رضایت مورد نیاز است. که رخ می دهد در مورد کودک و سوء استفاده جنسی توسط حداقل یکی از والدین و یا توسط “روشن و شواهد قانع کننده” است که درخواست برای رضایت است “نه در بهترین مورد علاقه” از نوجوان.

قوه مقننه باید یک گام جلوتر رفته اند و تصویب اصلاحیه ظ با تشکر. Fentriss Driskell D-تمپا به معاف افراد زیر سن قانونی که باردار هستند به عنوان یک نتیجه از تجاوز به عنف و زنای با محارم و یا قاچاق انسان است.

هنوز هم این قانون است که یک سخت گیرانه تلاش برای کنترل بدن زنان و یا به خانواده بگویید که چگونه به منظور بالا بردن فرزندان خود را. تحقیقات نشان می دهد که منطقه مغزی مسئول تصمیم گیری و استدلال نیست به طور کامل به بلوغ تا بزرگسالی است. هنگامی که ما صحبت در مورد گروهی به عنوان جوان به عنوان 13 تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تا پایان بارداری, آن را سخت به استدلال می کنند که پدر و مادر نباید درگیر است.

البته ما می خواهم برای دیدن همان قانونگذاران که خیلی سخت برای تصویب این لایحه همچنین کار بر روی جلوگیری از نوجوان حاملگی. قانون فلوریدا در حال حاضر به مناطق گسترده اقتدار بیش از رابطه جنسی, آموزش و پرورش, اما نیاز به دانش آموزان در یادگیری “مزایای پرهیز جنسی به عنوان انتظار می رود استاندارد و عواقب ناشی از بارداری.” همه ما آرزو نوجوانان ندارد اما واقعیت این است که بهتر تحصیل آنها در مورد روش های کنترل تولد — همراه با قیمت مناسب, دسترسی به آنها آسان تر از آن است که برای جلوگیری از بارداری ناخواسته.

خوشبختانه دختران زیر سن 18 نشان دهنده بخش کوچکی از زنانی که سقط جنین در فلوریدا: 1,500 — حدود 2% از 70,000 سقط جنین انجام شده در دولت سالانه با توجه به میامی هرالد.

SB 404 است نه حمله به زنان حق کنترل بدن خود را به عنوان مخالفان ادعا می کنند آن را به. وجود دارد این است که وسط زمین در موضوع سقط جنین و SB 404 است که فقط.

فلوریدا امروز سرمقاله تصمیم جمعی توسط آن هیئت تحریریه. لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری محلی. برای پاسخ به این سرمقاله در نامه ای به سردبیر ایمیل تا 250 کلمه به [email protected] خود را شامل نام و نام خانوادگی و محل اقامت و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>