پارکر پالم اسپرینگز گسترش OK می خواهم توسط کمیسیون برنامه ریزی. در اینجا تغییرات آنها ساخته شده

مایدزرت | No comments

برنامه ریزی برای توسعه در پارکر پالم اسپرینگز در حال حرکت رو به جلو پس از هتل های لوکس تغییر برخی از عناصر طراحی در پاسخ به نگرانی های کشور های همسایه ساکنان.

پالم اسپرینگز برنامه ریزی تصویب کمیسیون تجدید نظر در طرح های جدید 32-اتاق ملک به نام پارکر هال در نشست خود در روز پنج شنبه. این پروژه را در حال حاضر قبل از اینکه شورای شهر احتمالا در اوایل ماه مارس برای تصویب نهایی است.

همسایه در درجه اول از دره عمیق و باریک, شن و ماسه توسعه شرق هتل در سراسر جنوب لیندن راه مطرح شمار نگرانی در مورد ترافیک, پارکینگ و سر و صدا از انتظار مهمانان در پارکر هال زمانی که این پروژه برای اولین بار رفت تا برای تصویب در ماه ژانویه است.

پس از جلسات متعدد درباره پروژه برگزار شده است بین پارکر نمایندگان و نگران همسایه ها در دره عمیق و باریک, شن و ماسه و هفت دریاچه ها و واحه رفت و آمد مکرر جوامع است.

بزرگترین تغییر در برنامه مصوب پنج شنبه محل وسیله نقلیه ورودی است که نقل مکان کرد و از جنوب لیندن راه به گوشه ای از هفت دریاچه ها رانندگی کنید. که خیابان مرزهای هفت دریاچه ها باشگاه های کشور که دارای یک دیوار با محوطه سازی که insulates توسعه از ترافیک.

براندون McCurley مدیر کل در پارکر گفت: روند تصویب و جلسات مربوطه اجازه صاحبان هتل به شنیدن در مورد ناکامی در جامعه است که آنها قبلا آگاه است.

“آن را به ارمغان آورد و جامعه ما همسایه ها و ما به هم نزدیک است.”

ساکنان ستایش جلسات با پارکر تکرار

گسترش خواهد آورد هنر دکو-سبک ساختمان ها و مناظر با شکوه برای پر کردن در حال حاضر توسعه نیافته 3.7 هکتار بخشی از پارکر 13 هکتار ملک. آن را در مورد اضافه 32,000 فوت مربع از فضای ساختمان از جمله دو طبقه 30 پا خانه اصلی با الهام از طراحی اشاره کرد پالم اسپرینگز اقامت کشتی از صحرا.

پارکر سالن برنامه همچنین شامل 10 سوئیت ساختمان در ملک مجاور دریاچه های هفت درایو شش دو سوئیت ویلا و چهار-مجموعه ساختمان های مجاور به استخر. باغ های سرسبز با مسیرهای پیچ در پیچ را در مرکز فضایی طراحی شده برای بیرون کشیدن احساس بی انتها و مستغلات.

ساخت جدول زمانی نهایی نیست اما McCurley گفت: کار آغاز خواهد شد به سرعت و “پایان به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است” از علاقه به دریافت این پروژه انجام می شود و به حداقل رساندن اختلال.

“کوتاه تر از جدول زمانی برای همه بهتر است.”

حدود سه ده ساکنان آمد به چهار جلسه از جمله حدود 11 که خطاب به کمیسیون. بسیاری از ایشان تشکر پارکر برای تغییر برنامه های خود و شنیدن از نگرانی های خود را, اما آنها هنوز هم خواست به شهرستان در نظر گرفتن پتانسیل ترافیک و پارکینگ نگرانی های چنین به عنوان پارکینگ اتومبیل در لیندن راه و سرعت وسایل نقلیه است.

ریک میلر یک دره عمیق و باریک ماسه ساکن بودند نگرانی در مورد اندازه پارکر هال و ترافیک تاثیر, گفت همسایگان و پارکر نمایندگان “تا به حال برخی از جلسات و ما فکر می کنیم آنها ساخته شده برخی از گزینه های خوب.”

بتی Flad زندگی می کند که در هفت دریاچه و نشسته در هیئت مدیره برای واحه تفریحی, گفت که او انتظار دارد علاوه بر این از پارکر هال به کاهش پر سر و صدا فعالیت در پارکر ملک با آوردن مهمانان در داخل خانه.

“ما این را به عنوان یک تقویت جامعه” او گفت:.

پارکر نمایندگان گفت پارکر هال کمک خواهد کرد کاهش زمان نگرانی در مورد سر و صدا با ارائه یک جایگزین محل برای رویدادهای در حال حاضر برگزار می شود بر روی چمن.

این کمیسیون رای دادند 6-0 به تصویب طرح. کمیسیون خواسته شورای شهر را در نظر بگیرید با اضافه کردن ترافیک آرام و یا مسکونی مجوز پارکینگ در محله.

تجدید نظر طرح افزایش تعداد خاموش-خیابان فضاهای پارکینگ از 48 تا 51 اضافه کردن به 154 نقاط در حال حاضر در سایت. پارکر هال توسعه دهندگان نیز گفت که کارکنان آموزش داده خواهد شد با پارکینگ جدید طرح که با هدف به حداکثر رساندن نوکر پارکینگ و نگرانی در مورد افزایش پارکینگ خیابان.

توسعه دهندگان از پارکر هال نیز سفارش تجزیه و تحلیل ترافیک, معمار, مایکل مک دونالد از استودیو MMD گفت. که نشان داد که ویژگی های جدید را تولید حداکثر 13 اضافی سفر در هر ساعت در طول اوج شب بار, او گفت:.

برخی از ساکنان محله را مطرح کرده و از نگرانی در مورد پر سر و صدا اواخر شب احزاب برای پارکر هال مهمانان. پارکر گفت: مدیریت این مرکز که دارای حداکثر ظرفیت 90 نفر نمی خواهد که احزاب استخر و یا هر گزینه های ناهار خوری به صورت عمومی و بدون تقویت صدا را مجاز خارج است.

پارکر تولید درآمد مالیاتی قابل توجهی در

پارکر خواهد بود همکاری دوباره با جاناتان آدلر که در طراحی پارکر پالم اسپرینگز برای طراحی پارکر هال. جودی Kameon از Elysian مناظر طراحی باغ که شامل یک دسته از گیاهان بومی.

پارکر که باز آن علامت نارنجی درب در سال 2004 در حال حاضر 144 اتاق مهمان از جمله 12 ویلائی و یک سوئیت دردار اقامت. آن را شناخته شده برای میزبانی احزاب و کالیبر بالا حوادث از جمله پارتی بعد از کنسرت برای Palm Springs International Film Festival Gala.

آفتاب دادا رئیس PS تفریحی و مدیر کل در هیلتون پالم اسپرینگز گفت: کمیسیون برنامه ریزی در روز چهارشنبه که پارکر دارای بالاترین-پرفروش گذرا اشغال مالیاتی و مالیات بر فروش در هر اتاق از هر گونه ملک در Coachella Valley.

“این است گوهری که به مراتب بیش از هر یک از ما انتظارات او گفت:” از پارکر هال.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>