Parrish و OMNI برای باز کردن جدید کروناویروس تست سایت در تیتوسویل

فلوریدا تودی | No comments

Coronavirus تست را گسترش خواهد داد و در شمال شهرستان Brevard به عنوان Parrish, بهداشت و درمان, می افزاید: یک تست جدید سایت شروع دوشنبه.

درایو جدید از طریق سایت آزمون باز خواهد شد در Parrish, بهداشت و تناسب اندام مرکز در 2210 چنی بزرگراه در تیتوسویل از طریق همکاری بین Parrish و OMNI بهداشت و درمان.

تست انجام خواهد شد تنها انتصاب. کسانی که مایل به پیش ثبت نام می توانید متن “covid آزمون” به 321-204-1966 و یا بازدید parrishhealthcare.com/COVID19Registration. پیش ثبت نام نیز موجود است با تماس با 321-268-6139.

بیشتر: OMNI بهداشت و درمان را COVID-19 آنتی بادی آزمایش داده Brevard نشان می دهد نرخ پایین ایمنی

بیشتر: هوافضا شرکت Aerion برای ساخت مافوق صوت کسب و کار جت در ملبورن آوردن 675 مشاغل

کسانی که از قبل ثبت نام داده خواهد شد و یک قرار ملاقات و از او پرسید برای اطلاعات بیمه اما وجود خواهد داشت بدون از جیب برای هزینه های آزمون با توجه به Parrish.

نتایج پردازش خواهد شد و انتظار می رود ظرف 48 ساعت و Parrish گروه پزشکی پزشک بررسی خواهد شد و نتایج با هر بیمار از طریق مجازی خدمات پزشکی از راه دور و ارائه گام های بعدی.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>