Parrish, سلامت اول ارائه به روز رسانی به COVID-19 پاسخ

فلوریدا تودی | No comments

بروارد بیمارستان ها به ارائه به روز رسانی های زیر در پاسخ خود به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سلامت اول

  • سلامت اول سر گرفته خواهد شد تمام اعمال جراحی الکتیو آغاز و تا روز دوشنبه, مه 4.
  • سلامت اولین اتحاد برقرار جهانی پوشش سیاست. اگر کسی وارد این امکانات را ندارد, یک, ماسک, یک ارائه خواهد شد.
  • جهانی متوسط قراضه نیز در حال تاسیس و اجتماعی فاصله مشاهده شده است در اتاق انتظار و در تمام زمینه های بهداشتی برای اولین بار امکانات. همه اتاق ها به طور منظم تمیز و مقادیر با توجه به بالاترین استانداردهای.
  • در این زمان دشوار است کارفرمایان باید بسیاری از سوالات در مورد پوشش بهداشتی برای کارکنان خود را. اگر کسب و کار باید سوال در مورد پوشش مراقبت های بهداشتی – صرف نظر از ارائه دهنده بیمه – تماس بهداشت برای اولین بار در 855.763.5137 به هر گونه سوال و جواب داد بدون هیچ هزینه و یا تعهد. این است که یک تماس فروش آن است که یک منبع آزاد برای کمک به کسب و کار پاسخ به سوالات و ارائه گزینه های به حرکت این بحران است.
  • سلامت اولین بار است که باز کردن یک COVID-19 تست سایت در تیتوسویل برای اولین پاسخ دهندگان در بهداشت برای اولین بار تشخیص و بهداشت اول/Centra مراقبت از ظهور مراقبت فوری تسهیلات 603 شمالی خیابان واشنگتن. تست رایگان و در دسترس دوشنبه تا جمعه از 9 صبح – ظهر در مقابل پارکینگ. قرار ملاقات مورد نیاز هستند و می توان برنامه ریزی از طریق تماس 321.434.3131. شناسایی و مدارک مورد نیاز برای دریافت یک آزمون.
  • سلامت اولین صمیمانه تشکر سازمان های اجرای قانون و آتش نشان و اورژانس کلیساها و شهروندان برگزار شد که راهپیمایی در حمایت از همکاران ما در بیمارستان های این هفته است. ما عمیقا قدردانی از حمایت شما!

Parrish گروه پزشکی

  • Parrish گروه پزشکی اعلام گسترش خدمات پزشکی از راه دور برای کمک به بیماران مراقبت از آنها نیاز به, بدون نیاز به ترک خانه های خود. بیماران می توانند با استفاده از گوشی های هوشمند, قرص, لپ تاپ یا دسکتاپ کامپیوتر برای اتصال با یک پزشک از طریق یک ویدیو ببینید. وجود دارد هیچ از جیب هزینه برای telehealth بازدیدکننده داشته است.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برنامه پزشکی از راه دور قرار ملاقات تماس PMG خانواده تمرین در 321-504-0556. Parrish گروه پزشکی پذیرش بیماران جدید. اکثر بیمه پذیرفته شده است.

اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال در cm.floridatoday.com/specialoffer.

ردیابی این ویروس: در Brevard County, ردیابی COVID-19 ‘تماس با ما’ در تعارض است در بهترین

نظر: شما می توانید و باید هنوز هم رفتن به دکتر با وجود COVID-19 همه گیر

بیشتر: Coronavirus تا کنون نزدیک به 3 برابر کشنده تر از آنفولانزا در فلوریدا, دولت, سوابق نشان می دهد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>