مشارکت در سرشماری بسیار مهم برای همه Mississippians. در اینجا به همین دلیل می گوید: وزیر امور خارجه

لدگر | No comments

نظر

پس از عدم قطعیت در اطراف کشور ما یکی ثابت نیاز برای کافی بودجه فدرال و نمایندگی در واشنگتن ،

پدران بنیانگذار ما می دانستند که اهمیت بازنمایی دقیق در کنگره و اجرا سرشماری به عنوان یک راه برای تناسب توزیع بودجه فدرال و کنگره صندلی.

سرشماری فرآیند است که یک جزء اصلی از دولت آمریکا که همچنان به عنوان یک دستور مهم برای ملت ما قابلیت های.

اطلاعات جمع آوری شده از سرشماری است که به نفع هر دو دولت های محلی و بخش خصوصی است. موسسات در سراسر کشور از جمله شهرها و شهرداری ها, کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی اغلب تکیه بر نتایج سرشماری به طرح کلی که در آن خدمات مورد نیاز و به ترویج توسعه اقتصادی است.

همه ما می توانید انجام بخشی از ما را برای بهتر دولت ما با شرکت در سرشماری سال 2020.

اتمام سرشماری طول می کشد زمان کمتر از همیشه قبل از. با پاسخ دادن به 10 سوال در مورد خود و خانواده مصرف بیش از 10 دقیقه شما می توانید به کمک تاثیر مثبت دولت ما برای 10 سال آینده. بهترین قسمت این است شما می توانید در حال حاضر تکمیل این فرایند در حالی که اجتماعی فاصله در راحتی از خانه خود را.

با پر کردن خود را سرشماری آنلاین در 2020census.gov از طریق تلفن با تماس با 1-844-330-2020 و یا از طریق پست الکترونیکی.

من به عنوان ترویج سرشماری در سراسر کشور, من همچنان به شنیدن تعدادی از ترس و تصورات غلط در مورد روند. Mississippians باید بدانید مشروع سرشماری فرم یا سرشماری یادداشت برداری هرگز خود را بپرسید اجتماعی Cecurity شماره, اطلاعات بانکی و کمک های مالی و یا هر چیزی که به نمایندگی از یک حزب سیاسی.

شرکت: 100 سیاه و سفید زنان و مردان فصل در می سی سی پی اصرار مشارکت در سرشماری. در اینجا به همین دلیل است.

من هم شنیده ام نگرانی در مورد محرمانه بودن. نه تنها شما را ناشناس نگه داشته لطفا می دانم که داده های خود را استفاده می شود برای اهداف آماری تنها و پاسخ خود را نمی تواند به اشتراک گذاشته شده برای حداقل 70 سال است.

شبیه به یک انتخابات سرشماری می توانید تنها با دقت در خدمت کسانی که شرکت کنند. در سال 2000 دولت ما از دست یک کنگره صندلی (MS-5) با توجه به پایین سرشماری مشارکت. پس از آن ما تنها ارسال نمایندگان به واشنگتن هر ترم و در نتیجه کمتر کسی به صحبت می کنند, می سی سی پی.

در سرشماری سال 2010 بیش از 265,000 Mississippians رفت و حساب نشده. اگر این اتفاق می افتد دوباره ما می تواند از دست دادن میلیاردها دلار در بودجه فدرال برای کشور ما است. به سادگی قرار دادن: دقیق تر می سی سی پی, تعداد, بیشتر منابع مالی و نمایندگی Mississippians را دریافت خواهد کرد در نتیجه تأثیر مثبت خود را در جامعه و خانواده خود را برای دهه آینده.

با توجه به COVID-19 شیوع تلاش مردمی برای اطمینان از دقیق سرشماری تعداد در حال حاضر در خود نگه دارد. همانطور که من نوشتن این, ما در حال حاضر یکی از 10 متحده از نظر درصد داوطلبانه پاسخ.

من دعوت شما را به نگه دارید تا کار خوب و کمک به اطمینان کامل و دقیق حساب می سی سی پی. تشویق دوستان خود و اعضای خانواده و همسایگان برای شرکت در این فرایند حیاتی و فراموش نکنید که برای رسیدن به کسانی که در اطراف شما است که ممکن است نیاز به کمک و ارسال پاسخ.

سرشماری بیش از فقط سر تعداد آن را یک فرصت برای حرکت در می سی سی پی رو به جلو است.

مایکل واتسون وزیر امور خارجه برای, می سی سی پی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>