مسافر قرنطینه پس از بازگشت به سهل انگاری از coronavirus کانون; کودک بیمار بستری

مایدزرت | No comments

مسافر دیگری قرنطینه شده در پایگاه هوایی رزرو مارس در نزدیکی Moreno Valley کالیفرنیا پس از بازگشت از چین که در آن coronavirus توسعه یافته و بیمار هزاران نفر از مردم در سراسر جهان از ماه گذشته.

مسافر پرواز به فرودگاه بین المللی لس آنجلس شنبه و قرنطینه شده به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به Riverside County مقامات.

سهل انگاری در میان 11 فرودگاه از شهروندان ایالات متحده هستند که به کارگردانی اگر آنها reentering کشور از چین با توجه به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کارشناسان می گویند این فرد که نام نشده منتشر شده است نشان داده است هیچ علائم کروناویروس و تحت قرنطینه فدرال سفارش از طریق پنج شنبه.

مقامات جداسازی فرد از 195 دیگران ایم که در پایگاه هوایی پس از چهارشنبه.

در میان آنها یک کودک شد و به کنار رودخانه دانشگاه سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی برای تست و مشاهده جمعه شب پس از در حال توسعه یک تب.

این کودک به همراه پدر و مادر و نتایج تست خواهد شد به CDC. نتایج انتظار می رود در اواخر این هفته.

مقامات می گویند نه آنها و نه دیگر 193 مسافر باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دیگر اثرات: Coronavirus می تواند کاهش سرعت حمل و نقل از اپل

دیگر اثرات: سهام در چین آهسته در میان ترس از coronavirus

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که اغلب باعث بیماری های تنفسی در انسان و سایر بیماری ها در حیوانات با توجه به CDC. جدید کروناویروس است که به عنوان 2019 رمان coronavirus یا 2019-nCoV.

این علائم شبیه به آنفولانزا کارشناسان می گویند هر کسی که احساس بیمار باید بلافاصله فرض آنها آلوده شده اند. کارشناسان تاکید کرده اند آنفولانزا به شمار خطر بزرگتر ،

تعداد موارد تایید شده از این ویروس در سراسر جهان شماره 17,000 و کل تایید مرگ بود در 305 از ظهر یکشنبه با توجه به اطلاعات جمع آوری شده و نقشه برداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

ووهان چین در حال وقوع است کانون و هوبئی استان که شامل ووهان گزارش شده 294 مرگ و میر.

با توجه به CDC 260 نفر مورد بررسی قرار گرفته اند برای coronavirus در 36 متحده و 11 آنها را آزمایش مثبت در آریزونا و کالیفرنیا و ایلینویز ماساچوست و واشنگتن است.

“من می توانم به شما بگویم ما شاهد یک طیف از بیماری در میان موارد در ایالات متحده آمریکا و برخی از آنها به نظر می رسد خیلی خفیف” دکتر نانسی r. schultze ، از CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری. “حداقل چند باید حداقل در برخی از نقطه در این دوره از بیماری خود بیشتر شده است به شدت بیمار است. و شده اند وجود دارد برخی از یو پی اس و فراز زندگی در این دوره از این بیماران که مریض تر.”

از باقی مانده 249 مردم 167 آنها نشان داد نتایج منفی و بقیه هنوز در انتظار است.

این گروه در پایگاه هوایی رزرو مارس در وسط 14 روز در قرنطینه که لگد در هفته گذشته پس از آنها وارد از ووهان در یک پرواز اجاره. بسیاری از آنها دیپلمات های ایالات متحده و اعضای خانواده خود را, اما هیچ یک از آنها از شهرستان ریورساید.

مقامات می گویند یکی از مسافران بود قرنطینه شنبه شب پس از اقدام به ترک پایه اما جزئیات بودند هرگز منتشر شد.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>