مسافران پرواز افزایش در اورلاندو ملبورن فرودگاه بین المللی با وجود COVID-19 افزایش

فلوریدا تودی | No comments

با وجود خونتان COVID-19 مورد در فلوریدا و ملت پا و ترافیک پروازها در حال افزایش در اورلاندو ملبورن فرودگاه بین المللی.

در اوج این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر شرکت های هواپیمایی, پرواز از فرودگاه سقوط کرد و فقط دو نفر در هر روز. در حال حاضر سه یا پنج ترک هر روز فرودگاه سخنگوی راب Himler گفت.

خطوط هوایی آمریکا به اضافه دو پرواز در هر روز پنج شنبه از طریق روزهای دوشنبه . دلتا, بیش از حد, از سر گرفته است و یکی از آن پروازهای روزانه و عامل دو پرواز در هر روز به آتلانتا.

سپتامبر. 9 خطوط هوایی آمریکا قصد دارد برای از سرگیری پروازهای سه شنبه ها و چهارشنبه ها به عنوان به خوبی و عمل سه پرواز در روز به Charlotte, North Carolina, Himler گفت.

بیشتر: دلتا می پرسد به حالت تعلیق پروازها در فرودگاه ملبورن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: توی پرواز 156,000 انگلستان گردشگران به ملبورن در هر سال تولید ‘فوق العاده’ تاثیر

قبل از همه گیر فرودگاه دیدم هشت پرواز در هر روز: پنج دلتا پرواز به آتلانتا و سه خطوط هوایی آمریکا پرواز به شارلوت.

“هنگامی که شما مقایسه آن با دیگر فرودگاه ها در سراسر کشور من به نظر خودمان خیلی خوش شانس” فرودگاه سخنگوی راب Himler گفت. “این (بسیار شاد) که هواپیمایی در حال اضافه کردن به عقب پرواز.”

حجم مسافران افزایش یافته است و همچنین. اگر دلتا در حال حاضر ارائه تنها 60 درصد از صندلی آن برای فروش به افزایش فاصله بین مسافران در ماه جولای در حدود 80 درصد از کسانی که فروخته شده اند, با توجه به, فرودگاه, مدیر عملیات صخره گراهام. خطوط هوایی آمریکا است که ارائه تمام صندلی ها در آن پرواز برای فروش, رزرو شده است حدود 60 درصد از کرسی.

خطوط هوایی آمریکا که قبلا فروخته شده بین 80% و 90% از صندلی آن قبل از همه گیر به گفته گراهام.

با وجود کاهش در درآمد فرودگاه توانسته است به غیر روحانی کردن هر یک از کارکنان خود را.

“این یکی از خود را (فرودگاه, مدیر اجرایی, گرگ داناون) اولویت را به مطمئن شوید که ما با حفظ شغل برای همه” Himler گفت.

بسیاری از کارکنان همچنان به کار از خانه به غیر از وادار سازد کارگران افسران پلیس و کارکنان دیگر که باید در محل کار. آن دسته از کارکنان پوشیدن ماسک و کار جداگانه در برنامه های شیفت به طوری که اگر یکی از آنها بیمار شود دیگر شیفت کارگران کمتر خواهد بود به احتمال زیاد آلوده, Himler گفت.

فرودگاه “به شدت توصیه” که مردم ماسک در ساختمان و ارائه آنها را به صورت رایگان برای مسافران که آنها را ندارد. شرکت های هواپیمایی هستند که نیاز به همه مسافران به پوشیدن ماسک.

در روز پنج شنبه این فرودگاه اعلام کرده است که قرار دادن یک Clorox سمپاش الکترواستاتیک که 99.9 ٪ از باکتری ها فقط در 5 ثانیه و قابلیت پوشش تا به 18000 متر مربع در ساعت, با توجه به آزادی مطبوعات.

فلوریدا در صدر 400,000 کل COVID-19 موارد جمعه با 5,653 مجموع ساکن مرگ و میر. به عنوان جمعه, Brevard دیده است 4,736 موارد و 64 مرگ و میر.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>