مسیریاب: یک نیروی قدرتمند برای پالم اسپرینگز ” خوب

مایدزرت | No comments

ترین ها گروهی از دانشمندان از Cal Tech and Harvey Mudd College شد و مهمانان ویژه در سیاه و سفید کراوات شام رقص در باشگاه تنیس در سال 1961. از جمله در دعوت از مقامات بودند دکتر لی بو پل جمهور Cal Tech و همسرش; آقای لوئیس جونز رئیس Cal Tech و همسرش; آقای ویلیام پیکرینگ سر از آزمایشگاه پیشرانش جت و همسرش; یوسف پلات رئیس جمهور Harvey Mudd College و همسرش; و آقای امری واکر جونیور رئیس Harvey Mudd College و همسرش.

به عنوان کنوانسیون زوج مشخص شد تنها با شوهر خود به نام زنان مراجعه کننده به عنوان خانم یا زن. که برخی از برجسته ترین دانشمندان در جهان خواهد بود در حضور در پالم اسپرینگز قابل توجه بود و منعکس اجتماعی برجسته از مهماندار حزب. دانشمندان به احتمال زیاد خود را دریافت دعوت نامه از طریق همسران خود بودند و بخشی از ویژه گروه خیریه به نام مسیریاب.

به گزارش روزنامه “سیاه کراوات شام ایرانی…یک رکورد جدید جامعه عاقلانه بودن مغرور اما خوشحال مناسبت. محدود به عنوان آن را به مسیریاب و اعضای وابسته و چند مهمان دعوت, آن را تا به حال تمام جنبه های یک مهمانی خصوصی است.”

تنیس باشگاه بود که در آن زیباترین, “سربار cherubs به نظر می رسید به رانش با سفید ابریشمی swags دادن یک ابر مانند اثر…در جداول طلایی cherubs و ترتیبات صورتی carnations, سفید, سهام و سفید تهوع مجموعه دکور با طلا موتیف برداشت طلا و سفید برنامه ها و نعمت است.”

رقص بود کهنه با جذاب زوج. اینچ از جوهر اختصاص داده شده بود به توصیف مدل لباسهای فرسوده آن شب. دوباره همسران این مردان برجسته بودند تنها به عنوان همسران به جای نام اول خود را. با وجود اینکه تحت الشعاع در چاپ توسط شوهران این زنان بودند که یک نیروی قدرتمند برای خوبی و به وضوح برابر با مسابقات برای آنها مهم همسران.

آغاز شده در سال 1957 به مسیریاب یکی از اولین زنان نه برای سود سازمان های خیریه در Coachella Valley. بیش از نیمی از اعضای هیات موسس بودند ساکنان تاندربرد باشگاه های کشور که در مجموعه ای برای کمک به جوانان در صحرا برای بهتر زندگی خود جامعه از طریق آموزش و پرورش و فعالیت های ورزشی است.

به زودی پس از تاسیس, مسیریاب مستقر در حمایت از پالم اسپرینگز پسران’ Club. و در سال 1961 تمرکز اصلی خود را در ساخت یک استخر به عنوان تفریح در صحرا آب و هوا نیاز دارد.

بنابراین مهم بود کار این است که زمانی که این روزنامه نوشت: در مورد تلاش برای ساخت یک استخر در این مقاله با استفاده از یک نام: “مارگارت (خانم S. P.) Manasse صرف شش هفته در لا جللا در اوایل این تابستان. حالا که او به خانه او busying خودش دوباره با پسران’ Club استخر پروژه که او رئیس است.”

خانم ها جدی بودند. که به میزبانی کلاه رژه در Starlite اتاق چی چی کلوپ شبانه در Nov. 4, 1961. کلاه لازم بود برای به دست آوردن ورود. وجود دسته بندی های متعدد و استادانه جوایز برای بهترین در هر. مشهور تروی Donahue و Suzanne Pleshette حضور داشتند. آنها سپس مجموعه مورد بیشتر جمع آوری کمک های مردمی با, چای, هر شیوه ای از ناهار و مد نشان می دهد.

در ماه ژانویه سال 1962 فقط چند ماه به این پروژه چشمگیر $18,684.50 مطرح شده بود و این قرارداد برای استخر شنا برای $15,965 اجازه شد.

برنامه های ارائه شده برای 30-by-75-پا استخر از “استاندارد آمریکایی نوع رقابتی. در درجه اول طراحی شده برای آموزش و شنا رقابتی آن است که اول آب عرشه سطح استخر در این شهرستان با آب و پیاده روی عرشه در همان ارتفاع. این به این معنی ثابت سرریز با آب رفتن دوباره به سیستم فیلتر.”

قرارداد تحت پوشش تنها استخر منطقه هزینه های اضافی برای تکمیل عرشه و اتاق پانسمان شد و پیش بینی شده است. با مشخصه Pathfinder industriousness خانم رئیس جمهور ویکتور هوگو-ویدال گفت که اگر بودجه اضافی مورد نیاز بود این مسیریاب خواهد آنها را افزایش دهد.

و با توجه به این که تمامیت این پروژه با توجه به کار سخت توسط گروهی زنان باشگاه رهبر سخاوتمندانه اضافه “این است که قصد ساخت استخر شنا در دسترس برای گروه های بیش از حد.” شگفت آور, فداکاری از استخر مجموعه بود فقط برای چند ماه بعد در 15 آوریل سال 1962.

بی باک بانوان از مسیریاب نیست استراحت در laurels خود را. داشتن تصور از یک استخر شنا علاوه بر این باشگاه مطرح شده پول برای آن انجام شده و با داشتن آن ساخته شده است همه در عرض یک سال, آنها بلافاصله به جمع آوری کمک مالی برای مناسب تربیت بدنی. و نگهداری آنها در رفتن.

در پایان دهه 1960 آنها به تصویب رسید و آنچه که تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان ردیاب در مرتع پرورش احشام. توسط پسران باشگاه Pathfinder تگزاس واقع شده بود در زمین اهدا شده توسط دو Pathfinder شوهران (احتمالا در رابطه با همسران خود.) “در میان جنگلی کوه تنظیم هوای تازه, قد بلند سنبه و غربی و طعم…آن را فراهم می کند و پسران بسیاری از آنها محروم با تابستان تجربه کمپینگ که در دسترس خواهد بود در هیچ راه دیگری. حفظ غربی رویکرد تگزاس تاکید و مراقبت از اسب به عنوان یکی از برنامه های اصلی.”

“هر یک از پسران را کسب $10 در خود دارد اما باید 25 دلار بیشتر برای هشت روز اقامت در اردوگاه.” خورشید صحرا به دادگاه تجدید نظر به “ساکنان محلی به پسران یک دست نسبت به آنچه برای بسیاری از آنها این است که اولین تجربه خود را در کمپینگ…بسیاری از اعضای پسران’ Club کسانی هستند که از نظر 35 دلار به عنوان یک فصل رقم…چیزی فراتر از حال حاضر خود را رسیدن به. در سال گذشته نه یک پسر بچه تبدیل شده بود را در درخواست خود را برای رفتن به اردوگاه…چون خوانندگان در پاسخ به یک درخواست برای کمک.”

بیش از شش دهه بعد مسیریاب خود ادامه خوب کار می کنند. پسران باشگاه در حال حاضر پسران و دختران باشگاه. این خدمات نیازهای صدها نفر از کودکان و نوجوانان در شمار راه های ترویج جامعه آموزش و پرورش و industriousness. با کمک باشگاه جوانان آرزوی رشد به جهان شهرت و دانشمندان مانند کسانی که در حضور در آن برای اولین بار Pathfinder جشن بازگشت در سال 1961.

در فوریه 29, در تاندربرد باشگاه های کشور (به طور طبیعی) این مسیریاب در حال میزبانی یکی دیگر از سیاه و سفید کراوات شام ادامه سنت طولانی مدت است. بلیط برای شب پر زرق و برق در دسترس هستند palmspringspathfinders.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>