مروارید رودخانه و کنترل سیلاب: سدهای levees, یک دریاچه است. 40 سال از شکست طرح

لدگر | No comments

هیچ کس گفت: Shumbla سینگلتون که 2 متر از آب ممکن است خیس او شرق جکسون یک روز.

هیچ کس ذکر او باید خرید بیمه سیل یا این که چند تا شن متوقف نمی افزایش Pearl River.

“این فقط یک ظرف غذا همه جا” گفت: Singleton, 43, ایستاده در خارج از خانه که در آن او زندگی می کند با شوهر و دو بچه.

آن سینگلتون اولین روز بررسی آسیب و چند تن از اعضای خانواده و دوستان scurried و در نظر گرفتن سهام از آغشته مبلمان و سایر اموال. او گفت که او تا به حال “هیچ سرنخ” در خانه من سیل مستعد هنگامی که او آن را خریدم 13 سال پیش.

یک لک: هواداران منتقدان برخورد در پی تاریخی مروارید رودخانه و جاری شدن سیل

گاهشمار: تاریخچه از یک دریاچه سیل کنترل پروژه برای رودخانه مروارید

اما محلی و ایالتی و فدرال مقامات می دانستند سینگلتون و صدها نفر دیگر در معرض خطر سیل برای حداقل چهار دهه است. از آنجا که رودخانه مروارید کاکل در یک رکورد 43 در سال 1979 مقامات صرف حداقل 8 میلیون دلار در مالیات دهندگان دلار مطالعه ده ها تن از از سیل و ایده ها — حتی به عنوان خانه جدید و کسب و کار اجازه داده شد به ساخته شده در مناطق سیل.

آنها به بررسی اضافه کردن levees و یا ساخت یک خشک سد در بالا راس بارنت مخزن. آنها در نظر گرفته شده خرید خانه در پایین-دروغ محله. مقامات محلی و نمایندگان مجلس nixed همه از ایده ها و در سال های اخیر خود گزینه مورد نظر تبدیل به یک دریاچه پروژه. آن وعده داده شده به حد جاری شدن سیل و افزایش توسعه اقتصادی در منطقه است.

همانطور که پیشنهاد inched رو به جلو برای نزدیک به یک دهه مروارید به سوم بالاترین سطح خود در تاریخ ثبت شده و آسیب دیده در حدود 450 خانه در جکسون منطقه در اوایل این ماه.

بعد از سیل بزرگ ممکن است رسیدن زودتر از حد انتظار است. به عنوان آب و هوا قطره محققان می گویند طوفان که افت بسیار مقادیر زیادی از باران خواهد بود به طور فزاینده ای رایج است. در حال حاضر در جنوب شرقی مواجه شده “در طول تاریخ بالا” تعداد روزهای با بارش سنگین در سال های اخیر 2018 فدرال گزارش گفت:. زمانی که این طوفان شدید اعتصاب فوقانی رودخانه مروارید, آنها اغلب منجر به آسیب رساندن به سیل در پایین دست.

جاری شدن سیل: MEMA: حدود 450 خانه های آسیب دیده در جکسون منطقه است. ارزیابی ادامه پس از جاری شدن سیل.

“این حوادث آب و هوایی تبدیل شده اند بیشتر و برای یک دوره ثابت از زمان” جکسون شهردار چکو لومومبا گفت: شیپور لجر. “بنابراین ما می توانید به نظاره نشست و منتظر روز اما فقط امیدوار است که اتفاق می افتد این است که نمی خواهید برای قرار دادن ما در یک جای بهتر. ما نیاز به بهتر آماده می شود برای این که جدید ما هستی و به طور بالقوه برای این رشد است.”

رهبران منطقه ای از جمله لومومبا می گویند یک دریاچه حرکت جدید پس از سیل اخیر. اما حتی کسانی که در ارتباط با پروژه — نظارت رنکین Hinds Pearl River Flood & زهکشی کنترل منطقه یا levee هیئت مدیره آن اعتراف نمی خواهد حل تمام منطقه را سیل مسائل.

در زیر $345 میلیون دریاچه یک طرح یک تعداد انگشت شماری از خانه ها هنوز آب گرفتگی پس از طوفان های اخیر, پروژه مهندس اخیرا گفته levee اعضای هیئت مدیره. بیشتر آسیب خواهد رخ می دهد در یک سیل مشابه سال 1979. منتقدان ادعا می کنند این پروژه یک توسعه اقتصادی تلاش تحت پوشش سیل و کنترل پروژه, و آنها را مطرح کشت و نگرانی های زیست محیطی در مورد حیات وحش و پایین دست رودخانه جریان می یابد.

دهه شکست خورده کنترل سیل پیشنهادات

بیش از 50 رودخانه مروارید از سیل و گزینه های بررسی شده اند پس از سال 1979 سیل هر چند هیچ کدام پیشرفت به عنوان دور به عنوان یکی از دریاچه طرح است. گذشته پیشنهادات عبارتند از:

  • Shoccoe خشک سد: در اواسط 1980s, U. s. Army Corps of Engineers توصیه می شود خشک سد ساخته شود 20 کیلومتر بالاتر راس بارنت مخزن در نزدیکی کارتاژ. سد را اجازه داده اند این رودخانه به کار خود ادامه دهد البته طبیعی ترین زمان — به جز زمانی که یک سیل بزرگ به رهبری بود به سمت جکسون. سپس سرریز خواهد دید و به طور موقت ایجاد 40000 هکتار دریاچه. برچسب قیمت آن را تخمین زده می شد 80 میلیون دلار در سال 1986.
  • چه اتفاقی افتاده است ؟ مالکان آن ملک شده اند که گاهی اوقات مستغرق مخالف آن است. در سال 1987 جلسه قانونی قانون شکست خورده است که باید با اجازه مقامات برای ادامه این پروژه یک دولت گزارش گفت:.
  • جامع Levee طرح: این طرح به نام برای ایجاد به عنوان بسیاری از 21 کیلومتر بیشتر از levees در جکسون منطقه است. سپاه پیشنهاد levee ایده در هر دو سال 1996 و 2007 به عقب نگه دارید سیلاب با این استدلال آن را مقرون به صرفه ترین و موثر گزینه است. مقامات فدرال در ابتدا تخمین زده می شود آن را هزینه $122 میلیون تعدادی است که چند بار تجدید نظر شده. سیل کنترل منطقه در سال 2018 برآورد پروژه های مشابه اجرا می شود بیش از 700 میلیون دلار با اشاره به تورم و هزینه پمپاژ سیستم های گنجانده شده در طرح اصلی.
  • چه اتفاقی افتاده است ؟ گروه های زیست محیطی و پایین دست جامعه نگران این طرح بدتر جاری شدن سیل برای آنها مخالف levee طرح است. در سال 1995 و 1996 قانونگذاران ایالتی کشته صورتحساب اجازه دهید به این پروژه به جلو حرکت می کند.
  • دریاچه های برنامه: پس از levee طرح شکست خورده چندین دریاچه طرح در نظر گرفته شد به هر دو محافظت در برابر سیل و ارائه توسعه اقتصادی ، اول مربوط به ساختمان دو دریاچه در زیر راس بارنت مخزن. که طرح شد اندکی تغییر به یک LeFleur دریاچه طرح است. پس از آن آمد یک پیشنهاد است که شامل هر دو دریاچه ها و levees. در نهایت این تکامل را به یک جریان دریاچه پیشنهاد. The levee مدیره برآورد یک دریاچه هزینه خواهد شد $345 میلیون; دیگران می گویند از آن خواهد شد قابل ملاحظه ای بیشتر است.
  • چه اتفاقی افتاده است ؟ سپاه یافت LeFleur دریاچه برنامه ریزی برای ارائه کمتر سیل حفاظت از levee طرح است. و همراه دریاچه ها و levee گزینه بیش از حد گران بود: $1.4 میلیارد دلار است. در ضمن یک دریاچه طرح به نظر می رسد می شود بیشتر مقرون به صرفه و ارائه کمتر اثرات زیست محیطی. در سال 2011 در جریان یک دریاچه پیشنهاد کرده بود شکل گرفته بود.

قانونگذاران ایالتی کشته شدن چند پیشنهاد که می تواند کمک به جلوگیری از سیلاب های اخیر. و levee هیئت مدیره نیز منحرف در چگونه به بهترین اقدام در طول سال. آن را همچنان به حفظ این منطقه موجود levees و mows صدها هکتار همراه مروارید به کاهش جاری شدن سیل.

اخیرا در سال 2008 و 2009 به عنوان مثال هیئت مدیره رای دادند و در زمان های مختلف به حرکت به جلو با یک دریاچه طرح یک levee طرح و ترکیبی از هر دو با توجه به 2010 قانونی گزارش.

همان گزارش نگرانی در مورد انتظار و دیگر هیچ. آن هشدار داد راه اندازی مطالعات جدید از یک دریاچه گزینه به معنی “تاخیر بیشتر در اجرای” از کنترل سیل برای جکسون منطقه است.

این چیزی است که هیئت مدیره تصمیم به انجام. یک دهه بعد این مطالعات هنوز در انتظار است.

لومومبا که در خدمت در levee هیئت مدیره می گوید: حرکت به ساخت یک دریاچه “است که احتمالا به خوبی در حال حرکت لوکوموتیو” به خصوص پس از سیل اخیر. اما حتی اگر این پروژه برنده زیست محیطی تایید و تضمین امنیت فدرال و دولت بودجه آن را به احتمال زیاد حدود یک دهه قبل از آن کامل گفت: Keith ترنر یک وکیل است که نشان دهنده کنترل سیل در منطقه است.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت که او نمی کند و در عین حال یک “نظر خاص” در یک دریاچه اما معتقد است که دولت باید دوباره “همه گزینه های روی میز برای دیدن اگر وجود دارد یک راه برای به حداقل رساندن خطر است.”

بیشتر شدید rainstorms را تحت تاثیر جاری شدن سیل

در اطراف سینگلتون محله در اخیر بعد از ظهر ساکنان کشیده, مرطوب, مبلمان پاره پاره کردن فرش و ارزیابی خسارت. تراکتور پر کامیون کمپرسی با سیل باقی مانده است. یک زن گفت: در خانه خود بود و در زیر آب در هر دو سال 1979 و 1983 سیل. آنها تنها اجتناب شود یک سوم فاجعه توسط اینچ است.

T. J. Walker, 67, چک شد دختر خود را به خانه هولناک در حدود یک پا از آب است. او رفته بود زمانی که سیل زده و بازنشسته بود درهم برای حرکت وسایل او به عنوان آب افزایش یافت اما بود زمان وجود ندارد. او گفت: او را تشویق دختر خود را به فروش برساند چرا که “این می تواند دوباره اتفاق می افتد و زودتر از بعد.”

“عدم پیشرفت ما شده است صحبت کردن در این مورد چگونه است ؟ بیست یا 30 سال؟” واکر گفت. “به ظاهر وجود دارد که یک اجماع در مورد آنچه به انجام و آن را می تواند انجام شود در حال حاضر.”

این باد از شرق جکسون محله و دیگران سیل در مناطق ممکن است زیر آب بیشتر در سال های آینده به عنوان آب و هوا قطره تحقیقات نشان می دهد. این است که با توجه به بیشتر های مکرر و شدید و بارش باران های سنگین حوادث که منجر به رودخانه و سیل و جاری شدن سیل. گرمتر هوا تولید بیشتر در سطح تبخیر آب که ترجمه را به اضافی بخار آب در جو است که می افتد به عنوان باران.

(داستان همچنان زیر گالری.)

این روند در حال حاضر در جریان است. یک 2014 گزارش فدرال در بر داشت بارندگی های شدید حوادث شد 27 درصد بیشتر رایج است در جنوب شرقی از سال 1958 تا سال 2012. در پایان قرن 2018 گزارش فدرال اشاره کرد این منطقه ممکن است به صورت دو شماره از بارش باران های سنگین حوادث با سنگین ترین طوفان انداختن خیلی بیشتر باران از امروز.

“در سراسر جنوب شرقی پس از سال 2014 وجود داشته است و نمونه های متعددی از بارش شدید حوادث — بسیاری از نزدیک شدن به سطح است که می تواند انتظار می رود رخ می دهد تنها یک بار در هر 500 سال — را ساخته اند که دولت و یا اخبار ملی با توجه به تاثیر مخرب آنها بر روی داخلی جوامع” همان 2018 تحلیل گفت.

یک سال 2018 پیش نویس بیانیه اثرات زیست محیطی بر روی یک دریاچه در نظر نمی تغییر آب و هوا. آن را با ذکر یک سپاه سند که ادعا اثرات تغییر آب و هوا در محلی هیدرولوژی باقی مانده است “بسیار نامشخص است.” Turner, the levee مدیره وکیل گفت: آخرین بیانیه اثرات زیست محیطی در حال حاضر در حال مطالعه توسط سپاه می کند کشف مسائل مربوط به تغییر آب و هوا. این سند هنوز منتشر نشده است publicly.

در کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون به تازگی گفت: شیپور لجر آن خواهد بود “کوته” به در نظر گرفتن اثرات تغییر آب و هوا در هر سیل و کاهش برنامه ریزی برای مروارید.

“اگر شما گفت: شما می خواهید در مکان دلار برای رفع این مشکل پس از آن من فکر می کنم شما باید به در نظر گرفتن چگونه اغلب که (سیل رویداد) است رخ می دهد و اگر چیزی وجود دارد که می تواند انجام شود برای رسیدگی به آن گفت:” حزب دموکرات که در گذشته بحرانی شده است از یک دریاچه پیشنهاد.

رهبران در نظر بگیرید خانه buyouts در مناطق سیل

صرف نظر از اینکه یک دریاچه موفق تامپسون گفت: از آن زمان به در نظر با استفاده از فدرال فاجعه بودجه برای خرید برخی از آسیب پذیر ترین مالکان در رودخانه سیل منطقه.

The levee هیئت مدیره محاسبه کرده است خریداری کامل از بیش از 2000 سازه در دشت سیلابی خواهد هزینه حداقل 2 میلیارد دلار بیش از حد گران قیمت در مقایسه با دیگر اقدامات آبخيزداري از جمله یک دریاچه است. اما زیست محیطی رهبران گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری که یک هدف بیشتر خریداری می تواند در ترکیب با دیگر سیل کاهش پروژه های قابل ملاحظه ای در هزینه کمتر.

“اگر ما یک فاجعه اعلام, بهترین استفاده از (پول) ممکن است برای خرید برخی از خانواده ها که نهفته” تامپسون گفت. “این یک گزینه ما اعمال شده در گذشته است.”

می سی سی پی, مدیریت اضطراری مقامات آژانس هنوز به بحث buyouts به دلیل یک فاجعه بیانیه — که نیاز به ریاست جمهوری تصویب شده است و در عین حال ساخته شده, سازمان, سخنگوی Malary سفید گفت. اما این گزینه ای است که دولت می تواند به دنبال او افزود: اگر از آن است که در نهایت مورد تایید فدرال خطر کاهش بودجه. فدرال buyouts هستند.

می سی سی پی جاری شدن سیل: خواهد ساکنان دولت دریافت فاجعه کمک, پرداخت بیمه ؟

لومومبا گفت: این شهرستان نیز آگاه است از گزینه خریداری. او گفت: ساختمان و برنامه ریزی کد تغییرات نیز در نظر گرفته شود در ماه های آینده برای محدود کردن ساخت و ساز در برخی از مناطق و یا نیاز به برخی از ساختمان ها به برداشته شود به خارج از زمین. شهرستان اشتباهات ساخته شده در دهه های اخیر اجازه می دهد تا مقدار جدید توسعه در دشت سیل شهردار گفت: حتی پس از مروارید “ثابت کرد به ما که در آن خواهد رفت.”

“یکی از آن چیزهایی که ما به دنبال در این است که آیا خانه باید بازسازی شود و در یک منطقه خاص و یا اینکه آیا آنها نیاز به تخریب” لومومبا گفت. “و به طور بالقوه خریداری اگر که اتفاق می افتد.”

سینگلتون, یک روانی, بهداشت بحران متخصص تلاش برای توصیف احساس راه رفتن را از طریق خانه خود را برای اولین بار پس از سیل فروکش. “در واقع وحشتناک,” او به این نتیجه رسیدند.

در طول سال ها او به تماشای آب استخر در خیابان طوفان بزرگ اما هرگز از آن آمد به خانه و خانواده خود را. در حال حاضر یک سیستم خراب مبلمان هم انباشته شده بود در جلوی خانه.

“چیزی است که باید انجام شود در مورد آن” سینگلتون گفت. “اما من حدس می زنم ما باید به حال بیمه سیل ، بنابراین شما واقعا نمی تواند قرار داده و تقصیر را به گردن کسی. من واقعا فقط آماده به تمیز کردن و حرکت رو به جلو است.”

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>