مروارید رودخانه سیل 2020: کمک های فدرال در دسترس به دولت های محلی

لدگر | No comments

می سی سی پی, استان ها و شهرداری ها نهفته فوریه سیل در امتداد رودخانه مروارید قادر خواهد بود برای دریافت فدرال کمک های عمومی.

کمک های عمومی نیز پوشش می دهد بازپرداخت به دولت های محلی برای اورژانس کار انجام شده در طول این فاجعه است.

“این فقط دو ماه پیش که دولت ما با تجربه تاریخی و جاری شدن سیل و Mississippians هنوز هم در تلاش برای بازیابی و بازسازی زندگی خود را” رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در انتشار اخبار گفت. “با این کمک های فدرال ما می تواند به مردم نشان می دهد که آنها نه تنها در این است.”

مروارید رودخانه و کنترل سیلاب: سدهای levees, یک دریاچه است. 40 سال از طرح شکست خورده

فدرال فاجعه اعلامیه را پوشش می دهد 11 شهرستان: Attala Carroll, Claiborne, رس, Copiah, گرانادا, Hinds, هولمز, Leflore, Warren و Yazoo.

فدرال کمک های عمومی در دسترس است از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال. این پشتیبانی از جوامع تلاش بازیابی از حوادث و ارائه کمک برای حذف باقی مانده اورژانس اقدامات حفاظتی و کمک به بازسازی زیرساخت ها و ساختمان ها و جاده ها.

مروارید رودخانه سیل: ریوز اعلام فاجعه کمک برای فوریه شدید آب و هوا

نه فقط Pearl River: بیشتر رودخانه ها creeks سرریز به عنوان خطر سیل می رسد فراتر از جکسون

دولت های محلی متحده قبایل سرزمین و برخی خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی واجد شرایط درخواست.

ساکنان و کسب و کار تحت تاثیر این سیل قادر به درخواست برای کمک به شروع و در اواخر فوریه.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>