مردم در حال خرید قایق های بیشتر در طول COVID-19 همه گیر ترک MS صاحبان فروشگاه در مورد موجودی

لدگر | No comments

با چهارم جولای در اینجا و نزدیک به چهار ماه به کروناویروس همه گیر وجود دارد هنوز هم نهفته است محدودیت های مسافرتی, محدود, زندگی ورزشی و محدودیت در اجتماعات بزرگ هر دو در داخل خانه و خارج از منزل.

در می سی سی پی که با استفاده از خارج از منزل خود را با استفاده از قایق برای ماهیگیری و اسکی روی آب. زمانی که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز صادر پناهگاه-در-محل-منظور در مارس 2 در میان coronavirus همه گیر ماهیگیری یکی از چند چیز است که هنوز هم مجاز است.

بین ماه های فوریه و ژوئن استفاده از قایق برای ماهیگیری و اسکی روی آب, محبوب شد در دولت است. به عنوان COVID-19 همچنان به ایجاد یک جدید عادی صاحبان قایقرانی فروشگاه ها می گویند که آنها را دیده اند یک چشم انداز مثبت در فروش.

با این حال همه گیر کاهش پیدا کرده است و در فروشگاه موجودی ترک صاحبان با نگرانی در حال حرکت رو به جلو است.

Coronavirus: می سی سی پی در میان کشورهای اضافه شده به لیست قرنطینه در نیویورک و نیوجرسی

کروناویروس در می سی سی پی: نه, جدید, مرگ و میر, 653 مورد جدید گزارش روز شنبه

فروش قایق: “خداوند به برکت ما’

پسر کانر صاحب میدوی دریایی قایق فروشگاه در فولتن از سال 1995 گفت: فروشگاه دیدم یک “بزرگ شکوفایی” از روز یادبود برای روز پدر آخر هفته.

“ما تا نزدیک به 30 درصد از سال گذشته در همین زمان” کانر گفت. “همه گیر تا به حال به انجام بسیاری با رانندگی فروش.”

در نیمه راه دریایی, قایق های ماهیگیری را تا 80% از فروشگاه های فروش در حالی که پل موقت نظامی زدن قایق را تا 20% از فروش. این فروشگاه فراهم می کند اضافی قایق.

“با بسیاری از چیزهایی که لغو شد, مردم قادر به تماشای ورزش خود را در تلویزیون و ماهیگیری چیزی است که هر کسی می تواند انجام دهد” کانر گفت.

به طور معمول در اطراف اواسط ماه ژوئن و یا پس از فروش شروع به کاهش با توجه به دمای گرم با توجه به کانر.

“هیچ کس می خواهد به بیرون بروید هنگامی که آن را واقعی داغ” کانر گفت. “ما در انتظار طبیعی رها کردن اما من فکر نمی کنم ما را از دیدن یک قطره بزرگ کردن. مردم در می سی سی پی عشق ماهیگیری و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

به جای کاهش اندکی در فروش کانر امیدوار به نگه داشتن قایق های مجهز خود را در فروشگاه.

“تقاضا است outrunning عرضه تا مردم بهتر قایق در حالی که آنها می توانند” کانر گفت.

Coronavirus: 100 همه چیز برای انجام در حالی که در داخل با توجه به همه گیر

Coronavirus: چند Mississippians با پوشیدن ماسک. آن را باعث افزایش coronavirus موارد ؟

از دست رفته فروش: به علت عدم موجودی

در برندن ادی اسمیت موفق 13 کارمندان و صاحب دانکن دریایی در خارج از منزل فروشگاه قایق. مانند کانر اسمیت گفت: فروش قایق بزرگ بوده است اما در آوردن بیشتر موجودی شده یک کابوس است.

“تقاضا برای خرید و فروش شده است واقعا خوب است اما مشکل این است که من موجودی است پر شدن به اندازه کافی سریع” اسمیت گفت. “من از دست رفته بسیاری از فروش با توجه به عدم موجودی.”

اسمیت گفت: بسیاری از فروش به اوج خود رسید و پس از همه گیری آغاز شده است. ترین قایق تولید کنندگان عامل 60 درصد به 70 درصد ظرفیت منجر به کمبود در عرضه با توجه به اسمیت.

“هر که به طور معمول در می آید بین سه تا چهار هفته است که در حال حاضر در آینده 12 تا 14 هفته” اسمیت گفت.

در ماه مه و ژوئن دانکن دریایی را دیدم 20 درصد افزایش در فروش. در حالی که افزایش خوب است Smith — like صاحبان دیگر — هنوز هم نگران حرکت های آینده.

“هنگامی که به دنبال در فوریه تا دسامبر مگر اینکه تغییرات چیزی به پایان سال ما در حال رفتن به پایین در فروش 25% یا 30%” اسمیت گفت.

Coronavirus منابع: راهنمای خود را به کروناویروس و COVID-19

ماهی قزل آلای خالدار گرفتن واقعی داستان: این یک دولت ضبط. پس از آن بود نیست. پس از آن بود.

قایقرانی کسب و کار فصلی است که در یک. Crappie ماهیگیر و قایق به گفته اسمیت در درجه اول به فروش می رسد در ماه های ژانویه و فوریه. سپس در مارس و آوریل باس مسابقات شروع نیاز به فروش قایق باس.

به عنوان آن می شود گرمتر موقت و اسکی و قایق شروع به فروش خوبی در آوریل, مه, ژوئن و ژوئیه.

“پل موقت نظامی زدن قایق های بسیار محبوب در طول تابستان” اسمیت گفت. “اما در پایان ماه ژوئن در 14 سال از داشتن این کسب و کار, این اولین بار است که من تا به حال اجرا به طور کامل از پل موقت نظامی زدن قایق.”

در یک سال نرمال کسب و کار آغاز می شود مخروطی کردن در اطراف چهارم جولای. اما چهار ماه به جهانی همه گیر همه چیز خیلی متفاوت است.

“من موجودی شده است هرگز به عنوان کم به عنوان آن است که امروز هرگز اسمیت گفت. “ما مقدار زیادی از ترافیک داخل فروشگاه اما من لازم نیست که تمام موجودی برای تامین نیاز دارد.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>