‘مردم بی بضاعت’: امداد آینده پس از گردباد مرگبار در جنوب می سی سی پی

لدگر | No comments

برای بسیاری از ساکنان در Jefferson Davis County, زندگی در زمان شدید یک به نوبه خود در روز یکشنبه به عنوان تورنادو بسته بندی بادها تا 200 mph تخریب خانه ها و کشته شدن چهار نفر و بسیاری از سمت چپ با کمی بیشتر از لباس آنها را پوشیده بودند. در حال حاضر مقامات کلیساها و امداد سازمان ها با آن مواجه هستند ارائه مبتلا اساسی نیاز دارد.

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن مکان های ما هم که در آن مردم می توانند با اهدای همه چیز برای جامعه” گفت: Bassfield شهر کارمند کیم میسون در حالی که کمک به ساکنان آسیب دیده در ایستگاه های آتش نشانی در پشت سالن شهر. “در حال حاضر آنها در حال نوشتن خود را نیاز دارد — غذا و لباس و سرپناه و برزنت.

“در اینجا ما در حال دادن برزنت و آب تا زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین. ما امیدوار به مواد غذایی فاسد شدنی. ما باید لباس و مکان است که جداگانه است. هیچ یک از مواد غذایی فاسد شدنی را در تالار شهر. ما باید یک محل جداگانه برای مواد غذایی و پوشاک است.”

بدون در آغوش گرفتن و یا از دست دادن: همه گیر پیچیده طوفان امداد

به روز رسانی: یکشنبه عید پاک گردباد کشتن 12 در می سی سی پی گزارش MEMA

Coronavirus ایجاد چالش های امداد

Jefferson Davis County Emergency مدیریت مدیر Jocelyn Ragsdale گفت: ارائه پناهگاه و وعده های غذایی یک چالش بوده است با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل به سرعت گسترش coronavirus.

“ما می رویم به ارائه سرپناه در (Bassfield دبیرستان) دبیرستان اما ما نمی توانیم با توجه به COVID-19,” Ragsdale گفت: در روز سه شنبه. “صلیب سرخ ارائه شده است برای قرار دادن خانواده ها در هتل ها. همانطور که از شب گذشته در آنها قرار داده شده 40 خانواده در یک هتل.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

توزیع وعده های غذایی توسط ارتش نجات تغییر داده شده است به عنوان به خوبی. Ragsdale گفت: توزیع جعبه ناهار شام و میان وعده از یک کامیون قرار داده شده افراد بیش از حد به هم نزدیک و پس از وعده های غذایی در دسترس خواهد بود برای انتخاب کنید تا در تالار شهر.

“دیروز ما تا به حال 250 وعده های غذایی” Ragsdale گفت. “امروز آن را تایید ما باید 1,000 وعده های غذایی.

“این منطقه عملیات. این است که در آن تمام شهروندان این شهرستان نیاز به آمده است.”

Earnestine هایس یکی از ساکنان آسیب دیده که رفت به منطقه عملیات برای کمک. اگر چه آسیب به خانه اش نمی شد شدید او گفت که او و دیگران نیاز به کمک.

“من فقط باید کمی آسیب, اما این افراد در گرانبی جاده — من آرزو می کنم کسی که به آنها کمک کند.

“برخی از آنها را ندارد و جایی برای اقامت. Ain’t no خانه و یا هر چیزی وجود دارد. آنها نیاز به غذا و لباس و سرپناه. در حال حاضر من چراغ ها را. چه غذا کمی من آن را خراب راست در حال حاضر. من نیاز به پیدا کردن من یک ژنراتور است.”

کروناویروس در می سی سی پی: 11 جدید, مرگ و میر, 273 مورد جدید گزارش روز شنبه

یک دست کمک: می سی سی پی با زن $1,200 محرک بررسی به شربت خانه مواد غذایی

محلی و ایالتی و فدرال کمک در راه

کلیساها نیز پله در کمک به جامعه از طریق فاجعه است.

Sean ادم ساده لوح است که کشیش جیمز هیل کلیسا. واقع در گرانبی جاده آن را مسطح توسط یک گردباد در عید پاک. اگر چه بسیاری از او در جماعت بودند به شدت تحت تاثیر طوفان و در حال حاضر در یک موقعیت به کمک ادم ساده لوح و همسر او هستند.

“در این مرحله ما نیاز به آن (help)” ادم ساده لوح گفت: از جامعه است. “ما حتی نمی توانید یک لیست.

“ما نیاز به همه چیز. مردم بی بضاعت. همه نیاز دارند.”

پس ادم ساده لوح گفت: این دو در حال خرید مواد غذایی و مصرف وعده های غذایی به مناطق آسیب دیده.

“ما باید 130 کیسه را دور” ادم ساده لوح گفت. “ما در حال رفتن وجود داشته باشد هر روز تا زمانی که همه می شود کمک کند.”

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز flanked توسط کنگره ایالات متحده مایکل مهمان و بهداشت ، مدل لباس هاید-اسمیت در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در نزدیکی Bassfield گفت: فدرال و کمک به دولت در راه است.

“این غیر معمول نیست برای رسیدن گردباد در ماه آوریل” ریوز گفت. “آنچه که ما در حال استفاده است گردباد است که اقامت بر روی زمین 50 تا 60 تا 70 مایل است. آن را باعث آسیب شدید و در اینجا صفر است.”

تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>