پپرداین نشان می دهد شماره 1 رتبه بندی با اعتبار اول-روز منجر

مایدزرت | No comments

پپرداین امواج دوشنبه نشان داد که چرا آنها برتر تیم در مردان, کالج گلف این روزها گرفتن دور اول منجر اعتبار ارائه شده توسط چارلز شواب مسابقات در لا کوئینتا.

امواج به پایان رسید اولین 18 سوراخ با یک تیم امتیاز از 9-تحت 275 بیش از par-71 گرگ نورمن البته در PGA غرب است. ساخته شده است که پپرداین یکی از تنها سه تیم در 16-تیم رویداد برای شکستن همتراز زیر پنج بازی چهار امتیاز با فرمت.

Texas Tech رتبه نهم در آخرین GolfStat رتبه دوم در 278 پس تگزاس در 279.

بیشتر: اعتبار دانشگاه, رویداد گلف بزرگتر در 20 سال می افزاید: فردی مسابقات به تیم قوی در زمینه

میزبان مسابقات UC Davis گره خورده است برای چهارم با UCLA در 285. LSU که موفق به کسب اعتبار سه چهار سال گذشته است نهم در 289 در حالی که دفاع تیم NCAA قهرمان استنفورد گره خورده است برای 10 در 290.

در این رقابت فردی جوی Vrzich از Pepperdone رهبری راه را با 5-تحت 66 از جمله شش birdies و یک دیو.

سه بازیکن توماس Hutchison از UC Davis, Sahith Theegala از پپرداین و نوح گودوین از SMU گره خورده است برای دوم در 67.

در جریان رقابت فردی برای اعتبار در مرجان کوه گلف باشگاه در لا کوئینتا Jackson مرخم از SMU اخراج 8-تحت 64 به سه شات سرب بیش از گرت مارتین از Texas Tech. دو استنفورد هم تیمی های بارکلی قهوه ای و Ashwin Arasu هر شات 69. نمرات از مرجان کوه رویداد نیست تعداد نسبت به این تیم رقابت در PGA غرب است.

هر دو تیم و فردی رویداد ادامه سهشنبه و چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>