پرریس سه گانه قتل مظنون در وایومینگ

مایدزرت | No comments

دو بار تبعید ملی مکزیک مظنون به قتل سه مرد اعدام-سبک در پرریس گورستان دستگیر شد پنج شنبه بیش از 1000 مایل دور با 15 پوند ماری جوانا در وسیله نقلیه خود را.

Jose Luis Torres گارسیا, 33, گرفته شده است, بازداشت پنج شنبه صبح در چینن, وایومینگ, که در آن او در حال حاضر در انتظار استرداد به کنار رودخانه شهرستان با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر.

کلانتر گفت که مأموران اجرای قانون در چینن خال خال فراری در نقره ای 2007 GMC Yukon کشیده او را و او را بازداشت و بدون حادثه. پس از تایید گارسیا هویت پلیس او را بازداشت و زندانی او را در لرمی شهرستان بازداشتگاه.

پانزده پوند از پردازش ماری جوانا کشف و ضبط شد از خودرو, مقامات گفت.

هیچ فوری کلمه در زمان استرداد رسیدگی است. قتل در حکم صادر شده برای شک به $3 میلیون ضامن متصل شده است.

هفته گذشته کلانتر چاد بیانکو گفت: کارآگاهان شناسایی گارسیا به عنوان مجرم ادعا پس از جمع آوری و غربالگری سراسر شهر بود امنیت نظارت تصویری تصاویر و صحبت با شاهدان بالقوه.

بیشتر: جستجوی پلیس برای مرد پس از سه جسد در پرریس

بیشتر: کلانتر: ‘Message’ پشت سه قتل در پرریس گورستان

بیانکو ادعا که گارسیا کشته Jaime Covarrubias Espindola, 50, خوزه ماریا Aguilar-Espejel, 38, و رودریگو Aguilar-Espejel, 28 در predawn ساعت از Feb. 17.

کلانتر نه استادانه درست شده در یک انگیزه ممکن است از جمله اینکه آیا slayings بودند کارتل خشونت در جنوب مرز گفت: تنها که گارسیا با سه قربانیان همه شب منجر به قتل.

“مظنون و قربانی می دانستم که هر یک از دیگر” بیانکو گفت. “این تصادفی کشتن. وجود دارد یک دلیل برای چهار نفر از آنها با هم باشیم.”

قربانیان واقع شد در مدت کوتاهی پس از سپیده دم در فوریه. 17 در پرریس دره گورستان در 900 بلوک از شمال پرریس بلوار. بدن خود را در سمت چپ شده بود در مجاورت قبر.

“سه کشته در همان زمان — که یک پیام برای چیزی, که آیا آن را برای شخص دیگری و یا برای آنها” بیانکو گفت. “قطعا آن را به هنجار شده است.”

کلانتر اذعان شنوایی از حدس و گمان است که مردان و میر ممکن است به کشته شدن 36 سال از رستوران که ربوده شد و به ضرب گلوله در جاده ای در مکزیک در ماه دسامبر. قربانی قبر احتمالا یکی که در آن مردان بدن گذاشته شد.

بیانکو گفت: دیگر قتل اخیر در پرریس نمی شد متصل به آخرین قتل, با وجود رسانه های اجتماعی شایعات بی اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>