گلبرگ اعتراض دعوت می سی سی پی به شهردار برای استعفا جورج فلوید نظرات همچنان ادامه دارد یکشنبه

لدگر | No comments

این داستان به روز خواهد شد.

حداقل 200 معلوم یکشنبه در شهرستان پیتل سالن برای سومین روز تظاهرات به دنبال استعفای شهردار هال مارکس بیش از اظهارات او در مورد مرگ مرد مینیاپولیس جورج فلوید در بازداشت پلیس.

Cayla کمپ, گلبرگ, مادری گفت مارکس به او آموخته مدنی و روزنامه نگاری در گلبرگ بالا است. او گفت: او را دیدم دیگران در میان جمعیت که با حضور در کلاس با او.

“هال مارکس باید افتخار است که دانش آموزان خود را یاد گرفتم (خود را به ورزش حقوق مدنی) از او,” او گفت:.

منحصر به فرد: می سی سی پی شهردار هال مارکس صحبت می کند در مورد تظاهرات خواستار استعفای

هنری کلمن که نقل مکان کرد و به هتیزبرگ در ماه ژانویه گفت که او درگیر شده است در صحنه موسیقی وجود دارد. او فکر نمی کنم در مورد درگیر شدن در سیاست های محلی تا زمانی که او شنیده مارکس سخنان و احساس او به درگیر شدن.

او در مقابل جمعیت آنها گفتن تمام زندگی مهم نیست و هیچ کس نباید سکوت در بی عدالتی است.

“من حمل اعتصاب ورود” کلمن گفت. “این پوست من دستک ثبت نام.

“من انسان است. ببینید من است. عشق من مانند من تو را دوست دارم.”

معترضان به مدت سه روز جمع آوری کرده اند در گلبرگ تالار شهر خواستار استعفای مارکس پس از نظرات او در Twitter و Facebook جلب توجه ملی.

مارکس در بخش گفت: “اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن” در مورد مرگ جورج فلوید درگذشت و پس از او دوخته به زمین برای حداقل هشت دقیقه با یک مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25.

فلوید بازداشت شد, دستگیر شده در, تصویری توسط اطرافیان. چهار مینیاپولیس افسران اخراج شدند فلوید پس از مرگ و یکی بود به اتهام قتل او.

در روز شنبه حداقل 300 فعالان مسالمت آمیز برای ادامه تماس برای شهردار هال مارکس استعفای — نزدیک به دو برابر حضور و غیاب در روز جمعه در اعتراض به.

درهم و برهم و بی مطالعه به دنبال تظاهرات در شهردار صفحه اصلی هر دو روز.

شهردار حاضر به ترک: گلبرگ aldermen تماس برای شهردار استعفای بیش از جورج فلوید مرگ نظر.

مارکس و همسرش Mindy صحبت با هتیزبرگ آمریکایی از خانه خود در مورد نگرانی های خود و نگرانی از اعتراضات و پشیمانی برای مارکس توییتر نظر که مشتعل خواستار استعفای خود را.

بیشتر: که Hal مارکس?: می سی سی پی شهردار زیر آتش بیش از جورج فلوید رسانه های اجتماعی نظرات

می سی سی پی از قانون: در اینجا است که چرا یک شهردار نمی تواند رییس برای صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید مرگ

گلبرگ پلیس نگه داشته تماشای از راه دور در شهردار صفحه اصلی و تالار شهر اما دخالت نمی کند.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

طبع هایش در روز جمعه در اعتراض و مختصری درگیری در گرفت. آن را به سرعت خاموش کردن زمانی که دیرین فعال لورن بیتس برداشت میکروفون و شروع به آواز خواندن انجیل آهنگ و تشویق دیگران برای پیوستن به او.

گلبرگ اعتراض روز 2: تجمع همچنان ادامه دارد به عنوان صدها نفر تماس برای استعفای شهردار

گلبرگ اعتراض روز 1: معترضان برای فردی گری از گلبرگ شهردار بیش از جورج فلوید مرگ نظرات

هیچ کس دستگیر شد.

در روز پنج شنبه گلبرگ aldermen برگزار شد یک جلسه ویژه به تصویب یک قطعنامه درخواست شهردار برای استعفا. این aldermen نیز رای به سرزنش شهردار برای اقدامات خود را. هر دو رای به اتفاق آرا شد.

دیگر موارد در دستور کار به دنبال کاهش شهردار و دستمزد و تصویب دقیق سیاست رسانه های اجتماعی مطرح شد تا زمانی که دادستان کل به نظر می تواند به دست آمده.

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

مارکس گفت: حتی اگر نظر خود را در ساخته شده بود با عجله و نبود خوبی او را باور نمی کند آنچه که او گفت: موجه چنین اقدامات خشن.

تظاهرات بیش از فلوید مرگ برگزار شد در سایر مناطق کشور از جمله آکسفورد که در آن متفق مجسمه تخریب شد.

در سراسر کشور دیگر اعتراضات فوران خشونت و غارت زیر فلوید مرگ و دستگیری سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین روز پس از ویدئویی منتشر شده از او برگزاری زانو خود را به Floyd گردن.

آخرین: جورج فلوید, Derek چوین یکدیگر می دانستند. ‘هیچ نشانه ای از خفگی در Floyd مرگ

ایالات متحده آمریکا امروز گفت مقدماتی گزارش کالبد شکافی یافت “هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق” با توجه به شکایت کیفری منتشر شد جمعه.

فلوید خانواده استخدام یک معاینه پزشکی به انجام کالبد شکافی مستقل خود را وکیل بن Crump گفت.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>