گلبرگ اعتراض روز 2: تجمع همچنان ادامه دارد تماس بگیرید برای شهردار استعفای

لدگر | No comments

این داستان به روز خواهد شد.

معترضان معلوم شد در گلبرگ تالار شهر در روز شنبه برای روز دو سه روز تجمع به فراخوان شهردار این شهرستان به مرحله پایین.

شهردار هال مارکس تحت آتش پیش از آن در هفته بعد از ساخت نظرات به Facebook و Twitter در مورد جورج فلوید مرگ است که برخی می گویند در حال نژادپرست است. در نوشته های او گفت: در قسمت “اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن.”

نشانه هایی گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” به نظر می رسد در روز جمعه در اعتراض به.

فلوید 46-سال-پیر مرد مینیاپولیس درگذشت دوشنبه پس از یک افسر پلیس برگزار شد و او به زمین با زانو خود را برای حداقل هشت دقیقه است. اطرافیان دستگیر شده این حادثه ،

داستان زیر را ادامه می دهد گالری.

روز جمعه تجمع در گلبرگ: معترضان برای فردی گری از گلبرگ شهردار بیش از جورج فلوید مرگ نظرات

چهار مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شدند سه شنبه ، تظاهرات شکسته در سراسر کشور است.

روز جمعه افسر سابق پلیس درک چوین دستگیر شد و به اتهام فلوید را قتل است.

گلبرگ: Aldermen تماس برای شهردار استعفای بیش از جورج فلوید مرگ نظر. او حاضر.

حداقل 200 نفر حضور داشتند روز جمعه تجمع در گلبرگ. مختصری مبارزه آغاز شد اما به سرعت quelled زمانی که لورن بیتس یک گلبرگ که راه می رفت 3 مایل به تالار شهر برای اعتراض با زنجیر در اطراف او سر برداشت میکروفون و شروع به آواز خواندن انجیل آهنگ که کاهش گرم در خلق و خوی.

پس از این تجمع چند یافت شهردار و راه اندازی یک تجمع. دیگران را تشویق به حضور پلیس ایستاده بود.

“اگر شما در گلبرگ/هتیزبرگ منطقه ما در حال درخواست برای پشتیبانی در قالب مردم نشان … در گلبرگ که در آن دو شجاع مردان معترض در خارج از شهردار خانه” پست در Facebook می گوید. “اگر شما نشان داد تا در اعتراض اوایل امروز و احساس شما می خواهید به نگه داشتن رفتن این است که قطعا محل می شود. بیایید برخی از اعمال فشار است.”

اعتراض بیش از فلوید مرگ برگزار شد در جکسون در روز جمعه. دیگر تظاهرات انتظار می رود در مناطق از دولت شنبه نیز ادامه اعتراضات در سراسر این کشور از جمله مینیاپولیس آتلانتا و سینسیناتی که در آن غارت و شورش را شکسته است.

همچنین در روز جمعه Jones County Sheriff بخش اعلام کرد در Facebook این حال اخراج یک کارمند برای ساخت نامناسب نظرات در مورد فلوید مرگ است.

می سی سی پی از قانون: در اینجا است که چرا یک شهردار نمی تواند رییس برای صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید مرگ

در طول تظاهرات به نام Marc Davis ظاهر دوباره و دوباره. دیویس شد, لوئیزیانا, مردی که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در سال 2017 توسط یک گلبرگ افسر پلیس در یک درگیری پس از یک توقف ترافیک.

هواداران به دنبال پاسخ در دیویس’ مرگ است.

خانواده او ثبت فدرال عمدی طرح دعوی در دادگاه در سال 2018 در برابر شهر گلبرگ سابق رئیس پلیس لئونارد فولر و بینام افسر بود که متهم در دیویس’ مرگ است.

Marc Davis مورد: خانواده مرد گفته شات توسط گلبرگ افسر پلیس فایل طرح دعوی در دادگاه غیر عمدی

افسر بعد مشخص شد که هارون Jernigan.

در 2019 در مورد حل و فصل شد به نفع شهر است. آن است که در حال حاضر در انتظار تجدید نظر شود.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>