طومار خواستار اجباری انزوای اجتماعی برای Coachella Valley میان coronavirus نگرانی

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

یک طومار خواستار یک دولت از قرنطینه برای Coachella Valley در تلاش برای کنترل گسترش coronavirus راه اندازی شد اواخر جمعه در وب سایت change.org با حداقل یک امضا از یک آیزنهاور سلامت پزشک.

در این طومار آمده است: “ما باور داریم که اجباری انزوای اجتماعی است که تنها سلاح از چپ به ما به سرعت گسترش این ویروس و مطمئن شوید که ما سه بيمارستان غرق شده نیست. دره ما دارای یک بیمار جمعیت است که تا حد زیادی سالمندان و/یا ضعف سيستم ايمنی و ما احساس می کنیم این است که در بهترین منافع ایمنی بیمار است و بر اساس شواهد علمی موجود.

حدود 50 نفر این طومار را امضا کرده که از 6:30 p. m. روز شنبه.

نام کسانی که این طومار را امضا کرده بودند در دسترس نیست و صحرا خورشید نبود قادر به طور مستقل بررسی فردی دادخواهان و یا وابستگی های خود در درون جامعه است. درخواست راه اندازی شد توسط فردی به نام حمید کی. خورشید صحرا بود قادر به بلافاصله تایید کی وابستگی.

نمایندگان از آیزنهاور سلامت است و نه وابسته و ایجاد peition گفت: آنها نظر رسمی در مورد دادخواست.

کنترل گسترش یک بیماری جدید

ریچارد Loftus یک طب داخلی پزشک و hospitalist در آیزنهاور سلامت بیمارستان که می گوید او طومار را امضا کردند گفت: خورشید صحرا در روز شنبه که او معتقد است که Coachella Valley و همچنین ایالات متحده به اندازه کافی ندارد کیت های آزمایش برای پاسخگویی به تقاضای پیش بینی شده.

Hospitalists در آیزنهاور بهداشت در حال حاضر مراقبت از آیزنهاور را COVID-19 بيمار با توجه به لی برنج آیزنهاور سلامت, سخنگوی.

“همین دلیل است که این منطقه نیاز به مستند” لوفتوس گفت. “ما لازم نیست به اندازه کافی تست, تکنولوژی, که بدان معنی است که ما نیاز به انزوای اجتماعی و یا دیگری ما سلامت سیستم در حال رفتن به دریافت غرق مثل ایتالیا. ما باید تعداد زیادی از مردم بیش از سن 70 در اینجا درست مثل ایتالیا و ما می رویم به هواکش به اندازه کافی برای آنها را هر دو. در ایتالیا آنها نیاز به تصمیم گیری که می شود با این فن و کسانی که فقط می میرد.”

نزدیک به 250 coronavirus موارد تایید شده اند در کالیفرنیا از 13 مارس با 5 کشته و بیش از 10 ، 000 نفر را در خود نظارت قرنطینه. از کسانی که مورد تأیید 14 شهرستان ریورساید ساکنان با 86 درصد ساکن در Coachella Valley. اولین کالیفرنیا مورد تایید شد در پایان ماه ژانویه است.

ایالات متحده آمریکا امروز, تحلیل پیش بینی کرد که بیش از 7 درصد از مردم در ایالات متحده آمریکا را دریافت coronavirus. CDC پیش بینی بر اساس کردن اعداد از چین است که 16 درصد از افرادی که به کروناویروس خواهد شد که یک مورد شدید از آن است.

ژولیت موریسون دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید استاديار که تحقیق در حال ظهور ویروس ها گفت که اجتماعی فاصله لازم است به سرعت گسترش این بیماری به دلیل آن است که تخمین زده است که نزدیک به 60 درصد از مردم در ایالات متحده را دریافت coronavirus و است که تا حد زیادی به دلیل این واقعیت است که آن را می توان در گسترش و حتی اگر یک فرد است نه نشان دادن علائم.

اما موریسون گفت که اجباری isolations هستند نه عملی.

“چیزی است که باید انجام شود تا مردم نیست و در مورد حمل و نقل عمومی و تعامل با یکدیگر در همه جا” موریسون گفت. “اما انزوا نیست واقعیت جامعه ما است. مردم فقط نمی تواند به کار برود. آنها باید برای پرداخت اجاره و کودکان به غذا. اگر مردم می توانیم به ماندن در خانه آنها باید انجام دهد. اما من نمی توانم تصور کنید کسی که کار سه حداقل دستمزد کار برای حمایت از بچه های خود را انجام می دهند که.”

موریسون گفت: جامعه تست مهم ترین منابع در حال حاضر. او گفت: جوامع نمی تواند به درستی و بدون دانستن چگونه بسیاری از مردم در حال COVID-19 مثبت است. او گفت: تعداد موارد تایید شده فقط بخش کوچکی از واقعیت های فعلی.

Brandon Brown, دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید دانشکده پزشکی مرکز بهداشت جوامع استاد گفت: بیمارستان در حال حاضر آماده برای تعداد مثبت coronavirus موارد است که پیش بینی تحقق در هفته های آینده, اما این بدان معنا نیست که جامعه باید سقوط به وحشت.

“هیستری است در مورد چیزی که در مورد کوروناویروس” براون گفت. “احتکار لوازم و آماده شدن برای چیزی شبیه به زامبی کتاب مکاشفات یوحنا به جای چیزی که ما می توانیم همه کار برای جلوگیری از. ما به تمرکز بر روی اقدامات پیشگیری و تست رفتن به صاف و منحنی توقف هیستری.”

براون گفت: حتی اگر کشورهای دیگر از جمله ایتالیا استناد کرده اند اجباری قرنطينه او را باور نمی کند این چیزی است که ایالات متحده باید انجام دهید در حال حاضر.

“در حالی که بهترین راه برای جلوگیری از هر گونه بیماری مسری از گسترش روش های دیگر وجود دارد به استفاده از پهن کردن منحنی از جمله coronavirus تست, انزوای اجتماعی, شستن دست ها و دور ماندن از کسانی که بیمار هستند” براون گفت. “مهم است به یاد داشته باشید که نه هر کس است یک خانه را به قرنطینه می شود و در.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی جمعه متعهد به طرز چشمگیری سرعت coronavirus تست. و او را پیش نویس بخش خصوصی برای کمک به او آن را انجام دهد.

یک سخنگوی آیزنهاور بهداشت گفت بیمارستان به اندازه کافی تست “در حال حاضر است.” این بیمارستان تا به حال 86 تست کیت در دست پنج شنبه شب با یکی دیگر از 200 کیت انتظار می رود برای رسیدن به در مارس 13, به گفته سخنگوی بیمارستان لی برنج.

در اوایل هفته آینده نیم میلیون آزمایش های اضافی در دسترس خواهد بود در سراسر کشور و 5 میلیون نفر آزمون ظرف یک ماه نسبت ناروا گفت.

تقاضا پیشی تست به عنوان افراد بیمار در سراسر کشور شکایت آنها شده است را تکذیب کرد, نمایش فیلم حتی به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر مانت. نگرانی تعمیق بیش از یک کمبود آزمون ها و منابع از محصولات و مواد شیمیایی مورد نیاز برای اجرای آنها.

Loftus گفت: علاوه بر تست های بیشتر این روش برای تست نیاز به تغییر است. در حال حاضر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری نیاز به تصویب آزمون. که دو روز به بیش از یک هفته برای دریافت آزمون نتایج با توجه به لی برنج آیزنهاور سلامت, سخنگوی.

وجود منابع کافی برای پاسخگویی به تقاضا ؟

یکی دیگر از دلیل این درخواست این است که این نگرانی وجود دارد که وجود ندارد به اندازه کافی منابع برای پاسخگویی به پیش بینی تقاضا Loftus گفت.

هیچ دولتی در آمریکا به اندازه کافی اتاق برای درمان COVID-19 بيمار اگر افزایش در موارد شدید آینه است که در کشورهای دیگر.

ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل نشان می دهد که اگر ملت می بیند عمده سنبله وجود دارد می تواند تقریبا شش بیماران به طور جدی بیمار برای هر موجود تخت بیمارستان.

که تجزیه و تحلیل بر اساس داده ها از انجمن بیمارستان های آمریکا, ایالات متحده, سرشماری CDC و سازمان بهداشت جهانی ، محافظه کار است. برای مثال فرض آن همه 790,000 تخت خالی خواهد بود.

از آنجا که دو سوم نیست این واقعیت می تواند به مراتب بدتر: حدود 17 نفر رقابت برای هر کفش تخت.

ایالات متحده آمریکا امروز بررسی تخمین زده می شود که وجود خواهد داشت 20 تا 24 به طور جدی بیمار بیماران در دسترس تخت بیمارستان در کالیفرنیا است.

که برآورد فرض عفونت اتفاق می افتد همه در یک بار که بعید است و تمام تخت خالی هستند زمانی که آنها نیست. با این وجود کارشناسان می گویند چنین تخمین می زند کمک کند با دقت اشاره کردن که در آن از آن خواهد شد بیشتر بحرانی به سرعت گسترش این بیماری و توسعه قوی اضطراری برنامه.

بیشتر: ما در بیمارستان ها اجرا خواهد شد از تخت اگر coronavirus موارد سنبله

آیزنهاور سلامت دارای 12 اتاق انزوا در بیمارستان, گفت: سخنگوی لی برنج. بیمارستان نیز ایجاد کرده است “COVID-19 سرریز واحد” با فشار منفی در اتاق است که قادر به مسکن اضافی 16 بيمار, او گفت:.

هر یک از جداسازی اتاق دارای یک تخت او گفت: چهار نفر از این اتاق می تواند به خانه دو نفر هر یک برنج گفت.

بهداشت و درمان کارگران با استفاده از N95 ماسک و طراحی تصفیه هوا ماسک, او گفت:. پرسید: وقتی پرسیده شد که در روز جمعه اگر بیمارستان به اندازه کافی ماسک او گفت: “در حال حاضر بله.”

“ما مواد تیم مدیریت در حال انجام یک کار عالی از نگه داشتن ما عرضه شده و ما باید یک اورژانس کش” برنج گفت. “آن تبدیل شده است بسیار دشوار است برای به دست آوردن ماسک در بازار است.”

Jan امرسون-شیا سخنگوی کالیفرنیا انجمن بیمارستان گفت: کمبود جهانی N95 ماسک تهدید بيمارستان توانایی برای دوباره پر کردن عرضه تجهیزات حفاظتی.

“ما یک عرضه آنها اما ما می خواهیم برای حفظ آن ماسک برای زمانی که آنها واقعا مناسب,” او گفت:. “من فکر می کنم ما قطعا در یک نقطه که در آن ما هستند و نه کاملا بر روی لبه اما ما نزدیک هستند.”

بیمارستان, انجمن, او گفت:, درخواست مقامات دولتی را به دنبال رهبری واشنگتن که تعیین کرده است که فولاد ماسک مناسب برای کارکنان مراقبت های بهداشتی آینده در تماس با و یا وارد کردن بیمار منطقه از کسی که مشکوک یا تایید به کوروناویروس. واشنگتن وزارت بهداشت منعقد کرده است که فشرده تر N95 ماسک و طراحی تصفیه هوا تنفس هستند و تنها مورد نیاز برای aerosol-تولید روش.

“بسیاری از بیمارستان های ما هستند شروع به ابراز نگرانی که ممکن است ما اجرا بسیار کوتاه در این ماسک به خصوص اگر ما به استفاده از N95 ماسک برای پایه مداخلات است که نیازی به فشرده تر ماسک” امرسون-شیا گفت.

انجمن درخواست تأکید چالش مواجه بهداشت و درمان رهبران: متخصصان پزشکی در سراسر جهان هنوز در حال یادگیری در مورد این ویروس جدید, حتی, آنها به عنوان پاسخ به افزایش تعداد بیماران. در مورد کوروناویروس وجود دارد هنوز هم در حال توسعه علم در مورد اینکه آیا ویروس هوابرد و یا از طریق قطرات تنفسی. به عنوان یک نتیجه, دستورالعمل از CDC و دولت ادارات بهداشت در حال تحول است و آن را به مراقبت های بهداشتی مقامات به ماندن بگیرید به روز شده برای محافظت از خود کارگران و آسیب پذیر و بیماران از ابتلا به ویروس.

“ما دقیقا مطمئن شوید که تمام راه های که در آن گسترش می تواند از فرد به فرد” دکتر تری Rebman مدیر St. Louis دانشگاه موسسه امنیت زیستی و متخصص در بیوتروریسم بیماری های همه گیر و شیوع بیماری های در حال ظهور بیماری های عفونی در روز جمعه گفت. “ما در حال استفاده از چه ما معتقدیم که بهترین اقدامات مبتنی بر شواهد است. همانطور که ما بیشتر یاد بگیرند که ممکن است تغییر کند.”

همانطور که از شنبه, CDC گفت: facemasks یک “جایگزین قابل قبول زمانی که زنجیره تامین از ماسک نمی تواند برآورده تقاضا است.” در طول این زمان این دستورالعمل می گویند در دسترس ماسک باید اولویت بندی برای روش های است که به احتمال زیاد برای تولید تنفسی ذرات معلق در هوا که مطرح بالاترین خطر برای بهداشت و درمان کارگران است.

“شما باید انعطاف پذیر و شما باید به سرمایه گذاری زمان به مطمئن شوید که شما در حال اقامت در بالا از اطلاعات جدید آن را به عنوان آزادی” Rebman گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>