PGA Tour جدید کروناویروس برنامه کمتر در مورد شرکت خرما و بیشتر در مورد امید

مایدزرت | No comments

این روزها یک برنامه برای آینده رویدادهای ورزشی احتمالا ارزش کاغذ مورد استفاده برای چاپ آن است.

100 بازی لیگ اصلی بیس بال برنامه برای تلفن های موبایل خوب, اما که در آن می توانید بازی بازی می شود با خیال راحت در یک کروناویروس ،

کامل NBA postseason در لاس وگاس ؟

اما زمانی که این بازی ها اجازه داده می شود به بازی?

حتی سنگ جامد ورزشی مانند فوتبال کالج ها و لیگ ملی فوتبال در حالی که گفت همه چیز درست باید به دنبال در گزینه های موجود برای یک برنامه است که فشار خود را ورزش عمیق تر به 2020 تقویم.

بیشتر: Riverside County می گوید گلف باید از طریق ژوئن 19 به دلیل coronavirus

بیشتر: Coronavirus: 5 نکته برای اقامت امن تر در زمین گلف

بنابراین اطلاعیه ها از عمده گلف سازمان های جمعه قرار داده است که این بازی بزرگترین حوادث تا حدودی جای پای محکم به نگاه در کمتر قطعی و امیدوار تر. هنوز, امیدوار, برنامه بهتر از برنامه در همه طرفدار گلف مدارهای امیدوار به میان برای اولین بار به ورزش برای بازگشت به چیزی نزدیک به حالت عادی.

حتی با امید اینکه این یک ضرر بزرگ برای 2020 فصل خواهد بود انگلیسی ها باز است. در اصل مجموعه ای برای ماه جولای به عنوان آخرین چهار قهرمانی عمده برای مردان در سال 2020 این رویداد رسما لغو شد دوشنبه. تحقیق و نمی خواهد سعی کنید به برنامه ریزی مجدد برای بعد از آن در سال, صرفا تغییر این رویداد به جولای سال 2021 در همان دوره بود که می توان این سال, سلطنتی, سنت جورج.

بقیه برنامه shuffle برخی از مشروعیت اما تنها در یک جهان که در آن منحنی ویروس پهن است و در آن حوادث خود را تغییر دهید که چگونه آنها در حال حاضر خود را به مردم است.

خواهد کالیفرنیا در ماه اوت ؟

به عنوان مثال این PGA قهرمانی. این رویداد بود که در ماه مه در TPC هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو. به وضوح با کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات چنین رویداد تا به حال به تعویق افتاد. در حال حاضر باز برای هفته اول ماه اوت به دلیل بازی های المپیک تابستانی نیز شده اند تحت فشار قرار دادند برای یک سال PGA شروع به پریدن کرد به اوت. 6-9 حافظه. و آن این است که ماندن با پیشنهاد سایت TPC هاردینگ پارک.

آن را برای تلفن های موبایل بزرگ اما وجود حداقل دو مسائل. اول اوت به اندازه کافی دور به اعتماد به نفس است که COVID-19 حذف خواهد شد و یا حداقل شامل? و این سوال مطرح است که چه کالیفرنیا قوانین خود را خواهد شد در زمان. حتی با کاهش گالری عمده مردان مسابقات گلف زیادی انجام با هزاران نفر از مردم درگیر است. خواهد کالیفرنیا آماده برای نرم افزار ورزشی هفته اول ماه اوت ؟

همین سوال را می پرسید در طرف مقابل از این کشور برای موکول ایالات متحده باز است. قهرمانی ملی راه اندازی شد در ماه ژوئن در افسانه بالدار پا باشگاه گلف واقع بین شهر نیویورک و نیویورک — کانتیکت مرز. با ایالت نیویورک به طور قابل توجهی تحت تاثیر coronavirus ژوئن بود هرگز به شانس ایستاده است.

در حال حاضر USGA منتقل شده باز به سپتامبر. 17-20. دوباره ما با اعتماد به نفس وجود خواهد داشت ورزش در ماه سپتامبر به ویژه در نیویورک ؟ USGA به وضوح معتقد است به دلیل شایعاتی که سازمان فکر می کرد از حرکت باز به Oakmont در پنسیلوانیا و یا هر یک از یک تعداد انگشت شماری از دوره های آموزشی در کالیفرنیا معلوم نیست درست باشد.

البته وجود دارد کارشناسی ارشد برای اولین بار عمده ای از این برنامه بود که به بازی این هفته در Augusta, Ga. در کارشناسی ارشد عبارت مسابقات به “شناسایی” Nov. 9-15 به عنوان هفته از یک سال 2020 کارشناسی ارشد. که به معنی کت سبز اهدا خواهد شد و 11 ماه قبل از روز شکرگزاری باید همه چیز روند درستی و نوامبر معلوم می شود امن در ماه است.

اگر هر یک از چهار رشته بود به کار سخت برای به دست آوردن آن مسابقات بازی های برگزار شده در سال 2020 این بود که به کارشناسی ارشد. نوامبر فقط ممکن است اجازه می دهد تا گلف شبیه به خودی خود چیزی است که اتفاق افتاده است نمی تواند در, می گویند سپتامبر.

آن را بهتر از هیچ چیز

بنابراین ما باید یک برنامه برای سه تا از بزرگترین رویدادهای گلف در جهان است و ما می دانیم که یکی دیگر از حوادث بزرگ نمی توان این سال است. چگونه بقیه از این برنامه می لرزد مثل اینکه قبلا به تعویق افتاد وقایع را می توان wedged به برنامه های مهم در هفته های آینده به صورت عمده گلف سازمان.

اما آنچه که یک برنامه ارزش این روز ؟ جهان ما در حال تغییر است به صورت روزانه و هیچ چیز از یک ماه یا دو ماه و یا حتی شش ماه به دور است. بنابراین این برنامه ممکن است چیزی جز امید.

اما امیدوارم که یک چیز بد نیست در حال حاضر.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

جدید PGA برنامه برای سال 2020

لغو

انگلیسی باز: جولای 16-19 های قهرمانی, سلطنتی, سنت جورج GC, ساندویچ, Kent, انگلستان است.

تجدید نظر در برنامه

Aug. 6-9: PGA قهرمانی TPC هاردینگ پارک سان فرانسیسکو

Aug. 13-16: Wyndham قهرمانی Sedgefield باشگاه کشور, گرینزبورو NC

Aug. 20-23: شمال اعتماد TPC بوستون, Norton جرم است.

Aug. 27-30: BMW قهرمانی المپیا زمینه CC المپیا زمینه های بیمار است.

سپتامبر. 4-7: تور قهرمانی, East Lake Golf Club, Ga.

سپتامبر. 17-20: ایالات متحده باز پا بالدار باشگاه گلف ممرنکک نیویورک

سپتامبر. 25-27: جام رایدر سوت تنگه کولر, Wisc.

Nov. 12-15: کارشناسی ارشد, آگوستا ملی Golf Club, Ga.

باز تاریخ

ژوئن 18-21: (قبلا باز ایالات متحده)

جولای 16-19: (قبلا باز قهرمانی)

جولای 30-Aug. 2: (که قبلا مردان المپیک رقابت)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>