فسفات از لجن فاضلاب وارد دریاچه واشنگتن

فلوریدا تودی | No comments

فسفات از انسان “biosolids” استفاده می شود به بارور کردن مزارع در حال سوخت رسانی به طور بالقوه سمی شکوفه جلبک در دریاچه واشنگتن یک منبع اصلی آب آشامیدنی در شهرستان Brevard نمونه های جدید را نشان می دهد.

پس در روز سه شنبه, Brevard County کمیسیون را در نظر بگیرید که آیا برای تمدید شش ماه مهلت قانونی هر گونه مجوز جدید به درخواست بیشتر لجن فاضلاب شهری به اراضی در این شهرستان است.

“ما می خواهیم به گسترش توقف سریع قبل از زمان انقضای مهلت قانونی گفت:” ویرجینیا بارکر مدیر بخش منابع طبیعی بخش مدیریت. “آن مانع از جنوب فلوریدا از قانع کننده ag(ricultural) منافع در بروارد از مصرف بیشتر biosolids از آنچه در حال حاضر است که مجاز شده توسط دولت است.”

کمیسیون تصویب توقف در Oct. 8. موقت biosolids ممنوعیت اعمال نمی شود به مکان های که در آن لجن فاضلاب در حال حاضر اعمال می شود از جمله گوزن پارک انزال, خاموش ایالات متحده 192.

اما کمیسیون می خواستم برای جلوگیری از هر گونه جدید biosolids که از خارج از شهرستان تا زمانی که دولت از محیط زیست تنظیم کننده توسعه سختگیرانه تر موانع و قوانین دیگر برای استفاده از این مواد بر روی زمین است.

به اصطلاح “کلاس B biosolids” هستند و جامدات و نیمه جامدات یا مایعات از فاضلاب که حاوی مواد مغذی مانند فسفر و نیتروژن.

افزايش فسفر و نیتروژن در سطح آب در حال مشکوک به موجب شکوفه جلبک است که در سال های اخیر گرفتار دریاچه واشنگتن یک بقوم سنت جانز رودخانه. چند مایلی غرب و بالادست از دریاچه — ملبورن اصلی منبع آب آشامیدنی — کامیون گسترش لجن به کود مراتع.

تحقیقات توسط آب منطقه ای مدیران نشان می دهد که دفع این biosolids در اراضی روستایی می تواند مسمومیت دریاچه واشنگتن و دیگر مرکزی فلوریدا دریاچه که در آن شهرها رسم خود را به شیر آب. دیگر مشکوک به منابع سنت جانز آب رودخانه مدیریت منطقه پروژه های بالادست این دریاچه در نزدیکی توسعه و سیستم سپتیک شرق این دریاچه است.

Brevard County سفارش $31,000 مطالعه پس از جلبک های سبز-آبی نمایاندن دریاچه واشنگتن در طول تابستان 2019.

این مطالعه جمع آوری 50 نمونه خاک از دیر پارک در مرتع پرورش احشام. این شرکت اعمال می شود, محیط زیست, Inc., با نظارت شهرستان و دانشگاه فلوریدا کارکنان نیز جمع 11 نمونه آب و سه چمن نمونه بافت. نمونه تست شده برای نیتروژن و فسفر; هفت فلزات; 24 polyfluoroalkyl مواد (PFAS); و 58 داروسازی, محصولات مراقبت شخصی و دیگر آلاینده های در حال ظهور نگرانی در دیر پارک انزال بالادست و در داخل دریاچه واشنگتن و مسکونی زهکشی کانالهای ورود به دریاچه واشنگتن است.

نمونه برداری در طول شکوفه یافت سطوح پایین جلبک سموم اما هیچ کدام که می تواند سلامت انسان, نگرانی, شهر و شهرستان, مقامات گفت.

“هیچ مواد شیمیایی ساخته دست انسان مطرح سلامت انسان نگرانی داشت و از خروج گوزن پارک در مرتع پرورش احشام” مقامات شهرستان نوشت: در نوشتن این مطالعه نتایج. “در حالی که چند دارو بودند در بافت گیاه نمونه در مزرعه این نمی شد در آب یافت می شود خروج از سایت. فلزات خروج از سایت بودند غلظت های پایین در زیر آب آشامیدنی آستانه, ارزش با فرض معمولی سختی ارزش های محلی و آبهای سطحی.

“تنها آلاینده های در حال ظهور نگرانی در بر داشت ترک سایت قرار گرفت PFAS ترکیبات.”

PFAS گروهی مداوم از مواد شیمیایی مورد استفاده در آتش سرکوب و بسیاری از صنایع و محصولات تجاری برای چندین دهه و به تازگی شناسایی شده به عنوان نما, سرطان و سلامت دیگر و خطرات زیست محیطی. بسیاری از PFAS سطح زیر آزمایشگاهی تشخیص محدودیت.

هیچ یک از نمونه ها از دو ترکیبات بسیاری از نگرانی — PFOA و PFOS — بیش از عمر نوشیدن آب مشاوره بهداشت از 70 قسمت در تریلیون. و نه آنها تجاوز دولت زیست محیطی غربالگری سطح آبهای سطحی.

کانال های که تخلیه توسعه مناطق شرق دریاچه واشنگتن تا به حال بالاتر PFAS از سطح آبهای خروج گوزن پارک در مرتع پرورش احشام. یکی کنار کانال نمونه گرفته شده در شرق این دریاچه تا به حال PFOS سطوح بالاتر از یک به تازگی پیشنهاد شده اما موقت, دولت, سلامت انسان, سطح آب غربالگری سطح.

بیشتر قابل توجهی پیدا شد, فسفر, شهرستان خبر داد.

“خاک و آب هر دو نمونه نشان می دهد که فسفر از دولت-مجاز درخواست زمین از biosolids به گاو مراتع در حال خروج گوزن پارک رنچ و ورود به سنت جانز رودخانه در طول دوره از سنگین باران” در شهرستان نوشتن متحده است.

خاک داده ها نشان می دهد که سابقه ای طولانی در زمین استفاده biosolids در مزرعه فراتر از ظرفیت ترین مرتع خاک به نگه داشتن فسفر شهرستان خبر داد. “که انتشار بیش از حد آهن منجر به تغییر طبیعی نیتروژن به فسفر نسبت در محلی آبهای سطحی و همراه با افزایش خطر ابتلا شکوفه های مضر جلبک در دریاچه واشنگتن است.”

محلی شهرستان moratoriums هستند “موقت موقت,” مقامات شهرستان گفت: تا زمانی که دولت جدید قوانین را به اثر.

فلوریدا ایالت دبی میفیلد را تمیز آبراه عمل (سنا لایحه 712) که به تصویب مجلس نمایندگان و سنا را به اثر در تاریخ 1 ژوئیه ایجاد سختگیرانه تر موانع و قوانین دیگر برای زمین استفاده از لجن فاضلاب.

برای حداقل پنج سال جنوب فلوریدا فاضلاب گیاهان شده است صادرات خود را در فاضلاب باقی مانده شمال به بروارد و دیگر مرکزی شهرستان فلوریدا پس از سختگیرانه قوانین محلی در عمل در جنوب فلوریدا تصویب شد.

بسیاری از گوزن پارک در مرتع پرورش احشام که توسط Kempfer خانواده عبور بیش از به Osceola County است. در سال 2018 حدود 3,270 هکتار از مزرعه در زمان 7,484.5 تن خشک از biosolids اضافه کرد 807,610 پوند نیتروژن و 294,228 پوند از فسفر به خاک با توجه به مزرعه گزارش سالانه به فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست.

بسیاری از biosolids در مزرعه خود در سال گذشته شکل سه مکان: 2,632 تن از Miami-Dade فاضلاب کارخانه و بیش از 1000 تن هر یک از فاضلاب گیاهان در هولی هیل در Volusia شهرستان و در اورنج کانتی بخش گزارش می گوید.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>