پینکرست مدرسه منشور در Viera رسما معافیت زمین در مسیر سقوط باز

فلوریدا تودی | No comments

پس از چهار ماه از ساخت و ساز پینکرست آکادمی Space Coast رسما زمین شکست هفته گذشته خود 42,000 فوت مربع ساختمان اصلی در Viera.

جدید بنیادی مبتنی بر منشور مدرسه واقع شده 12-بسته هکتار در جنوب Wickham جاده در ورزشگاه پارک وی باز خواهد شد درهای خود را در ماه اوت در زمان 2020-21 سال تحصیلی.

باز با بین 400 و 600 دانش آموز به عنوان یک K-6 برنامه مدرسه برنامه ای برای اضافه کردن یک مدرسه برنامه پس از سال اول با مجموع ظرفیت 800 دانش آموزان, اصلی, سیلویا Mijuskovic گفت.

در میان نوآوری های او را بیشتر هیجان زده در مورد این مدرسه همهجانبه دو زبان برنامه. دانش آموزان را در کلاس های زبان انگلیسی برای بخشی از روز به دنبال نسخه کوتاه تر از همان درس در اسپانیایی Mijuskovic گفت.

بیشتر: هسته مشترک ‘حذف’? 5 چیزهایی که در مورد استانداردهای تعیین شده و به جای آن

فرمت — اولین از نوع خود در شهرستان Brevard — طراحی شده است برای ارائه نه تنها غوطه ور به یک زبان جدید اما تقویت درس از طریق قرار گرفتن در معرض اضافی و تکرار.

“من فرستاده بچه ها من به دو زبان برنامه و هر دو از بچه های من به طور کامل دو زبانه به عنوان یک نتیجه” Mijuskovic گفت. “یکی از آنها به طور خاص بوده فرصت های شغلی به دلیل آن است.”

حداقل نیمی از پینکرست آموزش کارکنان خواهد بود اسپانیایی زبان مادری از جمله بعضی ها که انتخاب شدند و به طور مستقیم از کشور اسپانیا, Mijuskovic گفت.

دانش آموزان نیاز به هیچ تجربه قبلی با زبان اسپانیایی و زبان انگلیسی-زبان آموزان نیز تشویق به اعمال می شود, او گفت:.

مدرسه را از ویژگی های با تکنولوژی بالا کلاس های درس برای حمایت و افزایش بنیادی مبتنی بر برنامه درسی — علوم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی و مبهوت وانت/drop-off برای کاهش تراکم ترافیک و کاهش زمان انتظار.

ساخت و ساز در یک 14,000 فوت مربع تربیت بدنی نیز برنامه ریزی شده در دو سال آینده با توجه به توسعه دهنده علامت Rodberg از اموال مدرسه توسعه Brevard, LLC.

بیشتر: سیاسی بیهوده پشت بروارد کمیسیون رای به رعایت قانون اساسی | Rangel

پینکرست آکادمی Space Coast آخرین گسترش پینکرست آکادمی, Inc., منشور شبکه مدرسه است که در عمل مدارس 17 در فلوریدا و نوادا.

“این یک فرصت عالی انتخاب های بیشتر و ما تحسین است که در بروارد مدارس دولتی گفت:” مت Susin که نشان دهنده پینکرست منطقه در هیئت مدیره مدرسه. “ما مشتاقانه منتظر به پینکرست که دارای شهرت زیادی برای داشتن مدارس خوب.”

برای کسانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر یک سری از وقایع جامعه برگزار خواهد شد بین Feb. 19 Apr. 22 در کاکائو در ساحل منطقه ای اتاق بازرگانی در خیابان 2261 مرکز شهر تهران.

برای ثبت نام بازدید pinecrestspacecoast.com.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>