پینک مارتینی تاپ این آخر هفته تفریحات شبانه

مایدزرت | No comments

داغ انتخاب کنید

چهار شنبه – پنج شنبه

جهان پاپ: پس از پینک مارتینی منتشر شد اولین ضبط “Sympathique” در سال 1997 آنها را پیدا کردم آزادی بازی موسیقی پاپ همراه با موسیقی کلاسیک و موسیقی جهان. آنها شروع به بازی میله, باشگاه, سیاسی و جمع آوری اعانه قبل از بازی در تئاتر و معتبر سالن های کنسرت در سراسر جهان است.

پینک مارتینی: “هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید”: پینک مارتینی مذاکرات هجوم ژانرهای جلوتر از نخل کویر نشان می دهد

جشنواره هنر: صحرا جشنواره هنر می یابد خانه جدید در رودخانه در رانچو مایراج

سحر و جادو: Marvyn سحر و جادو تئاتر به ارمغان می آورد, راز, توهم به لا کوئینتا

پینک مارتینی ثبت کرده است با فون Trapps و خواننده Saori یوکی آنها انجام شده با ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس ، بوستون میآید کلیولند ارکستر و بی بی سی کنسرت ارکستر. خواننده گروه توماس Lauderdale گفت: “اگر سازمان ملل متحد تا به حال یک خانه گروه در سال 1962 امیدوارم ما می شود که گروه.”

پینک مارتینی 8 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه ساعت 2 بعد از ظهر و 8 p. m. روز شنبه, 7 p. m. روز شنبه, مک کالوم تئاتر 73-000 فرد Waring دکتر, نخل کویر. $58 $98. (760) 340-2787

بهترین شرط

جمعه

گاراژ راک: خالی نوار است moniker لس آنجلس – و جاشوا درخت-بر اساس چند نوازنده و هنرمند تجسمی مت آدامز است که در تولید چند آلبوم برای هنرمندان در برگر سوابق Volcom و دیگران. موسیقی خالی نوار شبیه گاراژ راک از اواخر 60s همراه با خواننده و ترانه سرا داناون.

شبیه به سبک R. خرده آدامز نیز طراحی شده بسیاری از کنسرت پوستر و کاور برای Grateful Dead, the Chris Robinson اخوان و شمال کالیفرنیا حوادث متصدی FolkYeah.

کویر خیرگی شب های سفید نوار جمعه, 9 p. m., Ace Hotel و شنا باشگاه 701 E. کف دره عمیق و باریک دکتر پالم اسپرینگز. رایگان. (760) 325-9900.

جمعه

کمدی: “america’s Got Talent” فصل 2 برنده تری Fator همچنان به مخاطبان خنده با نمایش کمدی معمول است که شامل افراد مشهور impersonations و ventriloquist عمل می کنند. برخی از شخصیت او هستند وینستون جعل هویت لاک پشت Vikki گربه وحشی پشمالو و Wrex تست تصادف ساختگی.

او همچنین شامل نسخه های عروسکی از David Bowie, التون جان, Justin Biber رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تری Fator, جمعه, 8 p. m., فانتزی, چشمه توچال کازینو 84-245 Indio چشمه Pkwy, Indio. قیمت 39 دلار به $79. (760) 342-5000

شنبه

جاز: Jazz guitarist راسل مالون کار خود را آغاز کرد بازی در, جاز, ارگ جیمی اسمیت گروه و سپس در ادامه به حمایت Harry Connick Jr. مالون اعتبار در آلبوم توسط B. B. King, ناتالی کول سانی رولینز و بیشتر.

او ساخته شده از 10 آلبوم از سال 1992 در نمایشگاه امضای خود تن گیتار با الهام از وس مونتگومری و اعطای سبز و با استفاده از tempos مختلف از نوسان موسیقی انجیل کشور بلوز و جاز.

راسل مالون کوارتت شنبه, 7 p. m., پیت کارلسون گلف و تنیس 73-741 بزرگراه 111, نخل کویر. $45. (760) 568-3263

یکشنبه

گشت و گذار راک: گروه های محلی Flusters در حال گرفتن یک استراحت از زندگی را نشان می دهد در طول بهار و خواهد ساخت یک اطلاعیه در آینده نزدیک. اما قبل از آنها شروع به خود را شکستن آنها می شود جشن تولد خواننده گروه Dougie ون سانت و درامر دانیل پری در بهانه روز یکشنبه.

پس از آنها آغاز شده در Coachella Valley 2015 در خود “dreamsurf” صدا گرفتار محلی مخاطبان است. آنها بسته بندی شده محلی سالن رفته در یک تور ملی و آنها ایفا کرده Coachella, Joshua Tree, جشنواره موسیقی, اکو پارک در حال افزایش و ریتم شراب و Brews.

این Flusters, یکشنبه, 6 بعد از ظهر به بهانه 369 N. کف دره عمیق و باریک دکتر پالم اسپرینگز. رایگان. (760) 656-1525

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>