پیتکین شهرستان کمیسر نامزدهای حمله در پیچ و تاب خوردن شب در اسپن (تصویری)

اسپن تایم | No comments


شهرستان کمیسر نامزدهای گرگ Poschman چپ و اسکات نویسنده درست شد مصاحبه با Aspen Times’ ویرایشگر لورن Glendenning و اسپن روزانه ویرایشگر Curtis Wackerle در چمن ریشه های تلویزیون در یک بحث داغ در شب چهارشنبه.
آنا ستنهوس/آسپن بار |

در مقایسه نسبتا مشرب پیچ و تاب خوردن در طول شب اولیه فصل چهار نسخه به آن نام زندگی.

دو نامزد تنها رقابت صندلی در پیتکین هیئت مدیره شهرستان شهرستان کمیسیون — گرگ Poschman و اسکات نویسنده — بارها و بارها با حمله به مواضع یکدیگر هستند در انواع مسائل به عنوان آنها به دنبال متقاعد کردن رای دهندگان به تماشای بحث مردمی تلویزیون است که هر یک از مرد مناسب برای این کار است.

Poschman, 57, رک و پوست کنده با اشاره به آنچه که او گفت: یک تفاوت عمده بین خود و نویسنده است.

“او یک توسعه دهنده” Poschman گفت. “با توجه به رایگان reign توسعه دهندگان را ساخته اند این محل unlivable.”

Poschman گفت: او را دنبال فلسفه آهسته اندازه گیری رشد که آدرس مقرون به صرفه مسکن نیاز از طریق مشارکت بخش خصوصی و دولتی هر چند او اجازه داده است که هر کودکی که رشد می کند تا در اسپن احتمالا قادر نخواهد بود به اینجا زندگی می کنند.

“ساختمان بیشتر را ندارد بهتر است,” او گفت:. “خطر ازدحام بیش از حد وجود دارد.”

نویسنده 58 ساله در دفاع از حرفه خود اشاره کرد که او را کمک به ایجاد نزدیک به 100 مقرون به صرفه-مسکن واحد — و bemoaned سیاسی تمایل به جای برچسب نامزدها.

“آنها سعی کنید به برچسب زدن به شما را که صدا بد,” او گفت:. “من افتخار می کنم از کاری که من انجام داده ام. این یک توهین به نشان می دهد توسعه دهندگان نباید اجازه داده شود (برای خدمت در هیئت مدیره).”

نویسنده گفت که او نیست برای “overbuilding” یا تعقیب پول اما می خواهد این شهرستان برای ایجاد مسکن مقرون به صرفه تر فرصت ها و راه های بیشتری برای کمک به افراد جوان ایجاد کسب و کار است. او همچنین پیشنهاد کرد که شهر آسپن ارائه مقرون به صرفه فضای تجاری در مرکز شهر هسته ای را “پیر, بد بو” کسب و کارهای محلی.

“در هیچ نقطه من بگو, بیشتر, بیشتر, بیشتر,'” نویسنده گفت. “(اما) کل جهان وجود دارد خارج وجود دارد. من برای ایجاد به عنوان بسیاری از برنامه ها و فرصت های که ما احتمالا می تواند فشار به سیستم.”

پیتکین شهرستان را در فضای باز و مسیرهای پیاده روی برنامه که بودجه توسط مالیات دهندگان را تایید و یا تایید نمی کند برای 20 سال دیگر در ماه نوامبر شده است یک مسئله در مبارزات انتخاباتی و موضوع چند سوال چهار شنبه.

نویسنده گفت: برنامه “احساس می کند خیلی خوب است” و با انتقاد Poschman قبلی نظرات برچسب زدن به فضای باز و مسیرهای پیاده روی هیئت مدیره به عنوان “متکبر” و “پسران باشگاه است.” نویسنده گفت: Poschman شده است انتقادی از برنامه ها و افرادی که آن را اجرا کنید “در هر نوبت” و در ادامه به انجام این کار است “تاسف موقعیت رهبری.”

“من فکر می کنم او نیاز به که یا عذر خواهی برای آن” نویسنده گفت.

Poschman گفت که او دریافت تماس های بسیاری از شهروندان در سراسر شهرستان شکایت در مورد “احساس غرور” در بخشی از هیئت مدیره. او همچنین گفت: مردم احساس می کنند فضای باز کارکنان فکر می کنند که یک “دستور” برای ایجاد مسیرهای پیاده روی, نصب حمام و سرویس بهداشتی و ایجاد پارکینگ در فضای باز خریداری شده توسط این شهرستان است.

“این چیزی است که من در ساخت” او گفت:. “این موضوع را شنیده ام.”

Poschman گفت: او از reauthorizing فضای باز مالیات هر چند او می خواهد برای دیدن بهتر نظارت از چهارم از یک میلیارد دلار آن را تولید کند و تا سال 2040. او همچنین در مورد سوال 20 سال طول با عبور نمود.

“یک نسل کامل منتقل خواهد شد قبل از این می آید به دوباره,” او گفت:.

Poschman نیز در دفاع از خود قبلی تماس به تصویب محدودیت مدت برای باز کردن فضا و مسیرهای پیاده روی اعضای هیئت مدیره گفت: محدودیت اطمینان از تازه جریان ایده ها. نویسنده گفت که او معتقد است که هیئت مدیره می تواند با استفاده از برخی از, جدید, خون, همچنین, اما او را پشتیبانی نمی کند محدودیت مدت به دلیل county کمیسیون باید کنترل برای تغییر هیئت مدیره در صورت لزوم.

در علاوه بر این به پوشش مسائل مدیران لورن Glendenning ویرایشگر آسیا و اقیانوسیه بار و کورتیس Wackerle, سردبیر Aspen اخبار روزانه نیز نگه داشته نامزدها در انگشتان خود را.

“آیا شما تا به حال دستگیر شده است” Glendenning خواسته در یک نقطه.

Poschman گفت که او تا به حال هر چند او اضافه کرد که “زمانی که من بچه بودم, من احتمالا باید (است).”

نویسنده تا به حال یک زمان سخت با این سوال.

“آره خب …” او شروع قبل از جزئیات یک زمان به او “چیزی بد” به عنوان یک دانشجوی سال دوم در آسیا و اقیانوسیه ، او گفت: پدر و مادر خود را مبتنی او را برای چهار ماه هر چند مهربانی افسر منابع مدرسه به او کمک کرد تا از طریق این دوره ساخته شده و تاثیر مثبت در زندگی خود.

“چه شما انجام دهید؟” Wackerle پرسید.

“من قصد ندارم به شما بگویم” نویسنده گفت. “من یک نوجوان بنابراین من لازم نیست به شما بگویم. نبود خشونت آمیز. چگونه در مورد آن؟”

مدیران نیز از نامزدان ریاست جمهوری خواست به نام اخیر شهرستان تصمیم آنها موافق نیست ،

نویسنده با ذکر یک فقدان رهبری توسط این شهرستان در تولید مسکن مقرون به صرفه. Poschman گفت که او موافق نیست با این شهرستان در حال حرکت به جلو با یک نوسازی ساختمان خود را در خیابان اصلی و بدون اجازه می دهد که شهر به طور کامل دامپزشک این پروژه است.

Poschman و نویسنده در حال رقابت برای منطقه 3 صندلی برگزار شد در حال حاضر توسط کمیسیون مایکل Owsley که خدمت حداکثر مجاز سه نظر در هیئت مدیره. کمیسیون استیو کودک و جورج نیومن هستند تا برای انتخاب مجدد به هیئت مدیره این نوامبر اما در حال اجرا unopposed.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>