پیتزا زنجیره ای کارگر در شمال می سی سی پی ممکن است در معرض مشتریان به هپاتیت A

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت در حال بررسی یک مورد هپاتیت A در مواد غذایی خدمات کارگر است که می تواند منجر به ممکن است قرار گرفتن در معرض برای مشتریان.

کارمند Papa john’s Pizza در هرن لیک شده مبتلا به هپاتیت A آژانس گفت: در انتشار اخبار چهارشنبه. کارمند مشغول به کار در رستوران از Jan. 28 Feb. 11.

مقامات بهداشتی دولت گفت: مشتریان که خوردن در رستوران — واقع در 906 سالار جاده — و یا دریافت پست الکترونیکی از Papa john’s در آن روز ممکن است در معرض ویروس هپاتیت A.

اپیدمیولوژی دولت دکتر پل بایرز گفت: در انتشار اخبار است که انتقال هپاتیت A بسیار کم است. او گفت: “ما توصیه می کنیم که هر کسی که از خوردن غذا از این رستوران بین Feb. 6 و فوریه. 11 باید در نظر گرفتن هپاتیت واکسیناسیون اگر آنها انجام داده است تا در حال حاضر.”

دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: مدیریت و کارکنان رستوران به طور کامل همکاری “برای جلوگیری از بیماری به عنوان یک نتیجه از این قرار گرفتن در معرض.”

کسانی که فکر می کنند ممکن است در معرض می توانید دریافت رایگان واکسیناسیون هپاتیت A از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه و جمعه در DeSoto County Health Department 8705 غرب, درایو, ساخت یک سوئیت 1 در ساوتهیون.

هپاتیت a یک بیماری مسری بیماری کبدی است که باعث تب, تهوع, اسهال, استفراغ, یرقان (زردی پوست یا چشم ها) درد شکم و تیره رنگ ادرار است. معمولا آن را گسترش می یابد هنگامی که یک فرد ندانسته ماده ویروس از اشیاء و مواد غذایی و یا نوشیدنی آلوده کوچک و غیر قابل تشخیص مقدار مدفوع (مدفوع) از فرد آلوده.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>