برنامه ریزی برای Feb. 19-25: Surfside نوبت 60, نوازندگان جوان و با استعداد جوانان زیر و رو کردن فروش

فلوریدا تودی | No comments

بیایید حزب!

برای شش دهه Surfside تاتر سرگرم بروارد مخاطبان سنتی و منحصر به فرد جامعه تئاتر محصولات. طرفداران کاکائو ساحل تاتر و هر کسی که می خواهد به برخی از پاپ دعوت به جشن تئاتر جامعه دستاورد در حزب برای نمایشگاه جمع آوری کمک برای کمک به 250 صندلی محل ادامه ماموریت خود را.

“ما در حال بروارد تنها beachside جامعه تئاتر و کل نسل رشد کرده و به تماشای اجراهای اینجا” گفت: Surfside بازیکنان مدیر هنری برایان برگرون.

حزب برای تاتر آغاز می شود در 5:30 p. m. روز شنبه, فوریه. 22 در هیلتون کاکائو در ساحل, Oceanfront, 1550 N. اطلس Ave. (A1A) کاکائو ساحل و ویژگی های یک شام تحصن کردن نوار نقدی و متعدد حراج سکوت موارد مانند طلا و جواهر, آثار هنرمندان محلی, سفر به مقصد هیجان انگیز و خدمات و کالا از کسب و کارهای محلی.

DeeJay “لویی لاس وگاس” را فراهم آهنگ های رقص برای شب طراحی شده است برای تامین هزینه های تئاتری محصولات آموزشی برنامه ها و امکانات ارتقا در Surfside. اضافی سرگرمی موسیقی ارائه خواهد شد توسط نوازندگان از فصل جاری Surfside تاتر و شامل دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در شماره آینده “دزدان دریایی پنزنک.”

بلیط ها $75 در هر فرد در دسترس رزرو در SurfsidePlayhouse.com و یا با تماس با 321-783-3127.

ستاره فردا امروز اینجا

موسیقی در تپه بازده با نسل بعدی افزایش ستاره های موسیقی خود, همه در یک کنسرت 4 بعد از ظهر روز شنبه, فوریه. 23 در دوستی یاران Unitarian کلیسا در 3115 دوستی جای Suntree.

این برنامه خواهد شد از ویژگی های چهار برجسته نوازندگان جوان از جمله ساکسیفون بازی برادران 15 ساله مایکل و 13 ساله مارلین Rhodeman. این دو بازی بزرگ گروه برگزیده از Glenn Miller, Tommy Dorsey و دوک الینگتون.

توماس لوپز, 21, بازی خواهد کرد هر دو ویولن و گیتار برای “Melodie” توسط چایکوفسکی و همچنین برای خود بیابید.

کالین جردن, 14 انجام خواهد شد یک هنر ترانه Reynaldo هان. آواز دو نفره در کنار خود دانشجو خواهد بود حرفه ای خواننده سوپرانو امی Cofield. این دو را می خوانم “Pie Jesu” توسط اندرو لوید وبر. Cofield شناخته و مرکزی فلوریدا تکنواز نیز خواندن آریا توسط پوچینی.

به عنوان یک پاداش مخاطبان خواهد بود درمان به مهمان عملکرد “یک یهودی Medley” توسط دیک-Doc duo برجسته ویولن و پیانو سبک از بازنشسته افسر پلیس فرانک مارشال و دکتر جی Barnhart.

این کنسرت رایگان با 10 دلار کمک مالی پیشنهاد شده است. موسیقی در تپه سری حسن نیت ارائه میدهد از یک همکاری بین دوستی یاران کلیسای کلیسای Space Coast ارکستر سمفونیک و غیر انتفاعی هنرهای خلاق بنیاد Brevard, اختصاص داده شده به حمایت از فوق العاده با استعداد هنرمندان جوان طریق کمک های مالی و کمک های کمک درسی و فرصت های عملکرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کنسرت ها و کمک های کمک درسی برای نوازندگان جوان و با استعداد بازدید CAFOB.org تماس بگیرید و یا 321-604-0103.

در فصل

بروارد ارکستر سمفونیک انجام ویوالدی را “چهار فصل” در 7:30 p. m. روز شنبه, فوریه. 22 در شاه مرکز هنرهای نمایشی.

BSO concertmaster لیزا Ferrigno برجسته خواهد شد به عنوان یک سولیست در virtuosic ویولن بخشی از “چهار فصل است.”

این برنامه همچنین شامل خالکوبی را “Symphony in D Major(Veniziana)” و موتزارت “سمفونی شماره 31 در D ماژور(پاریس)” نوشته که آهنگساز بود که تنها 22 سال سن دارد.

تماس 321-242-2024 برای اطلاعات بیشتر و بلیط.

عالی می یابد

زرنگ و دانا اوایل پرندگان را دریافت مقرون به صرفه در عالی Rummage از فروش برنامه ریزی شده از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر روز شنبه, فوریه. 22 در Easminster کلیسای پروتستان 106 N. ریورساید درایو Indialantic.

برای grabs خواهد شد صدها نفر از آیتم ها, همه چیز از باشگاه گلف به اسباب بازی های کودکان. یک رویداد سالانه از اوایل 1990s عالی زیر و رو کردن ویژگی های فروش لوازم خانگی و منسوجات اتاق زیر شیروانی, گنجینه, کتاب, تعطیلات, دکور, اسباب بازی و بازی سرگرمی و تهیه مواد هنرهای متعدد مورد مبلمان, طلا و جواهر, و بیشتر.

فراوان مجموعه ای از محصولات پخته شده را نیز برای فروش به عنوان گیاهان زینتی و تعدادی از درختان کوچک.

فروش کمک خواهد کرد که صندوق انسانی سفر از کلیسا جوانان و بزرگسالان جوان برای کمک به طوفان و زلزله و تمیز کردن و بهبود تلاش.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 321-723-8371 و یا بازدید epcfl.org.

یک بار دیگر برای دختران

نگه داشتن سالم شتاب رفتن با یک پیاده روی سریع و یا اجرا از طریق یکی دیگر از بروارد ترین نقاط خوش منظره و زیبا به عنوان برای دختران سری همچنان با مسابقه 3 در 7 صبح یکشنبه, فوریه. 23 در Wickham پارک 2500 پارک وی درایو, ملبورن.

چهار-مسابقه سری مزایا برای دختران صندوق کمک هزینه تحصیلی و استقبال از دوندگان و واکر در تمام سنین و مراحل. آخر مسابقه و پایان سری حزب خواهد بود در ورودی سباستین پارک ایالتی در جمعه 20 مارس. واحد ثبت نام مسابقه شروع می شود در $35.

ملبورن مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی کمک می کند تا حمایت مردان و زنان را تحت تاثیر اختلالات کف لگن و یا سرطان پستان به زندگی می کنند زندگی خود را سالم بالقوه با ارائه فیزیوتراپی کاردرمانی و لنف پیشگیرانه فشرده سازی لباس که بیماران در غیر این صورت نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه است. Homebuilder Avtec خانه های اولیه اسپانسر برای چهار مسابقه در حال اجرا Space Coast مسیرهای سری.

برای مسابقه ثبت نام و یا اطلاعات بیشتر ، RunningSpaceCoastTrails.com تماس بگیرید و یا 321-802-5655.

در نقطه

مرکز شهر هنر, گالری 335 S. Washington Ave. تیتوسویل انتخاب Dawna Thorstad خود را به عنوان نور افکن هنرمند برای ماه فوریه با یک نمایشگاه کار خود را از طریق این ماه است.

مطرح شده در تیتوسویل را به خوبی سفر هنرمند زندگی می کردند از کاستاریکا به سنت کریکس به هندوراس که در آن او و شوهرش موفق یک شیرجه رفت و آمد مکرر. آنها همچنین با Windstar کشتی, آموزش غواصی در سراسر جهان است. چندین سال سپری شد در جنوب اقیانوس آرام و اهل جزایر پلینزی فرهنگ در ادامه به تاثیر نقاشی های او.

Thorstad آثار آبرنگ و الکل و جوهر و بنفش رنگ بر روی انواع سطوح و به نفع یک سبک امپرسیونیستی. افراد خود را منعکس کننده بسیاری از تجربیات زندگی عشق او را از آب و روشن رنگ های گرمسیری.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید گالری در 321-268-0122.

Plein air

پراكتر آکادمی Tri-M Music افتخار جامعه میزبان افتتاحیه آن در فضای باز جشنواره موسیقی از ظهر تا 5 بعد از ظهر روز شنبه, فوریه. 22 در مدرسه زمینه 5625 تثلیث مقدس بلوار ملبورن.

پذیرش رایگان است به جشنواره که شامل موسیقی از گروههای جامعه کامیون های مواد غذایی از جمله EatQual وگان, خیابان, غذا, هنر نمایش و تظاهرات و غرفه بازی. این رویداد توسط تثلیث مقدس را Tri-M Music افتخار جامعه

کمک های مالی مطرح شده در این رویداد را به عنوان محلی 1 مدرسه به حمایت از آن برنامه های موسیقی.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 321-723-8323.

پوست, پوست درخت!

10 پوست دم متحرک ارائه شده توسط دم در Barkery برگزار خواهد شد از 5 تا 7 بعد از ظهر روز شنبه, فوریه. 22 در این پارو آبجو شرکت در کاکائو ایجاد کرد.

خود را همراه سگ جرعه نوشیدن شراب مورد علاقه خود را بازی یکنوع بازی شبیه لوتو برای شانس برای برنده شدن جایزه افسانه لذت بردن از مواد غذایی خوشمزه از Bobbio پیتزا و سعی کنید شانس خود را در برنده شدن در قرعه کشی سبد.

تمام درآمد حاصل به نفع Schnauzer عشق نجات اختصاص داده شده به پیدا کردن خانه به صورت ناخواسته و یا رها مینیاتوری Schnauzers.

همه حیوانات خانگی باید در یک دسته سه تایی (یا در حامل مناسب) و زمان واکسیناسیون و county برچسب ها برای ایمنی از حیوانات ما و دوستان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 321-305-4584 یا کثیف پارو آبجو شرکت در 321-301-4306.

ایمیل [email protected]

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>