برنامه ریزی برای Feb. 26-مارس 3: کنسرت, غذاهای دریایی, جشنواره, رفتن بر لبه و کباب

فلوریدا تودی | No comments

اعطای جشنواره غذاهای دریایی

در 54 سال کمک هزینه, غذاهای دریایی, جشنواره یکی از Space Coast طولانی ترین در حال اجرا و محبوب ترین حوادث.

لذت بردن از غذاهای دریایی, موسیقی و رفاقت ما جنوبی شهر از ساعت 9 صبح-7 p. m. روز شنبه, فوریه. 29 و 9 صبح-5 p. m. روز شنبه, مارس 1, در جشنواره غذاهای دریایی, زمینه, 4580 اول خیابان گرانت.

پذیرش و پارکینگ رایگان می باشد. بلیط های در دسترس هستند برای غذاهای دریایی از جمله صدف و میگو و بلغور و رول خرچنگ. پول مطرح شده در قالب این جشنواره می رود به کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان محلی.

اطلاعات بیشتر در دسترس است grantseafoodfestival.com.

عاشقانه Rachmaninoff

آن را سخت برای به دست آوردن بیشتر موسیقی عاشقانه از Rachmaninoff که تیتان از رمانتیسیسم. Jamila Tekalli حق پیانیست برای این کار از تفسیر های ظریف پیچیده آهنگساز روس است که در شهر در 7 p. m. روز شنبه, فوریه. 29 به تاریخ Space Coast سمفونی در “رمان Rachmaninoff.” این کنسرت خواهد بود در پراكتر آکادمی اسکات مرکز 5625 تثلیث مقدس درایو Suntree.

به عنوان یک پیانیست Tekalli این تفاوت شامل فینالیست از Stravinsky بین المللی پیانو رقابت جایزه سوم و فینالیست از بالدوین ملی پیانو رقابت و برنده Steinway ایندیانا دانشگاهی پیانو رقابت و دانشگاه ایندیانا کنسرتو رقابت است.

پذیرش کلی بلیط ها $25 در پیشبرد بلیط در دسترس SpaceCoastSymphony.org و یا در فرد در دریایی Bank & Trust در Suntree. بلیط در درب ها $30. کنسرت رایگان برای کسانی که 18 و جوان و یا با یک کارت دانشجویی.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 855-252-7276 و یا بازدید SpaceCoastSymphony.org.

بیش از لبه

حامیان زیستگاه برای بشریت از بروارد را یک جهش در روز جهش رفتن بر لبه هیلتون ریالتو ملبورن به جمع آوری پول برای مسکن مقرون به صرفه در فضای ساحل.

سازمان دیده بان rappellers برو پایین سمت ساختمان هشت طبقه به علاوه لذت بردن از موسیقی ارائه شده توسط iHeartRadio دی جی Mindy و Wingnut و هنرمندان از رنگین کمان سیرک در میامی. Genna پیتزا و برای اولین بار پخش خواهد شد در خدمت مواد غذایی و هیلتون خواهد شد تا یک نوار.

بیش از لبه خواهد بود از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر روز شنبه, فوریه. 29. اطلاعات بیشتر در دسترس است brevardhabitat.com.

مقدس, BBQ, بتمن!

کباب بلوز و کلیسا سه کلمه است که معمولا با هم نمی رویم اما در ظهور کلیسای لوتری beachside یکشنبه در لنت خواهد شد از ویژگی های “انجیل Blues & BBQ” برای پنج روز متوالی یکشنبه شب آغاز آوریل 1.

کلیسا در 1805 بلوط سنت در ملبورن ساحل خدمت کباب سنتی اتصالات در 5 p. m. در یاران سالن پس از 6 بعد از ظهر خدمات عبادت در محراب با یک بلوز گروه به رهبری گیتار باس بازیکن و کشیش ارشد دیوید جان که با تور یک Christian rock band برای یک دهه و سابق مهندس صدا.

مناجات نامه برای انجیل بلوز سرویس نوشته شده توسط یاهن و فراهم می کند جذاب رویکرد به عبادت در طول لنت شش هفته دوره از توبه بین چهارشنبه و عید پاک.

بدون رزرو مورد نیاز است. برای اطلاعات بیشتر, ببینید AdventBrevard.org تماس بگیرید و یا 321 – 727-1724.

به عنوان یکی دیگر از رویداد منحصر به فرد در طول فصل ظهور نیز میزبان “خاکستر و یک دعا” یک چهارشنبه فرصت برای مشغول و یا بیمار است.

یک مادر و رها کردن بچه ها او را در راه به کار. مرد سر به انتصاب دکتر. ارشد که نمی تواند راه رفتن و نشستن برای یک سرویس. و این دیگران هستند مردمی که نیازهای معنوی ظهور کلیسای لوتری برنامه ای برای دیدار با توانایی به “درایو” برای “خاکستر و نماز” در چهارشنبه, فوریه. 26 در هر دو ساحل ملبورن کلیسا و آن Suntree خواهر در 7550 شمالی Wickham جاده ها است. خاکستر اجرا خواهد شد به پیشانی وفادار که درایو تا از 7 تا 9 صبح در هر دو کلیسا. این Wickham کلیسا نیز ارائه خواهد شد درایو سرویس از 4:30 تا 6:30 p. m.

“وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهم به دریافت خاکستر در چهارشنبه, اما به سادگی نمی تواند حضور یک سرویس که در آن “خاکستر و نماز” در می آید گفت:” کشیش جان.

برای اطلاعات بیشتر, ببینید AdventBrevard.org تماس بگیرید و یا 321-259-8515 در Suntree یا 321-727-1724 در ملبورن ساحل.

آکوستیک, ساحل

برنده جایزه گرمی گیتار آکوستیک و گیتار فولاد, نوازنده اد گرهارد متوقف خواهد شد در Eastminster کلیسای پروتستان در Indialantic برای یک کنسرت رایگان در 3 بعد از ظهر روز شنبه, آوریل 1.

“یک بعد از ظهر با اد گرهارد” را از ویژگی های عامیانه و موسیقی عصر جدید از گرهارد جدیدترین سی دی “وجود دارد و رفته” و همچنین کنسرت مورد علاقه های شما. هنرمند را بازی six-string, گیتار اسلاید گیتار و هاوایی lap steel guitar, ترکیب, ترکیبی عمق با الهام مهارت. وی همچنین از انجام خود را به تازگی منتشر اد گرهارد امضا گیتار ساخته شده توسط مشاوره و آموزش گیتار از خم اورگان. گرهارد سپری کرده است در سال گذشته تور در سراسر جهان را به شما معرفی گیتار در چین و ژاپن و کره جنوبی کانادا و در سراسر ایالات متحده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 321-243-7454 و یا بازدید EPCfl.org. Eastminister در 106 N. ریورساید درایو Indialantic.

احساس امن

که اخیرا به تصویب امن قانون با هدف جلوگیری از آمریکایی های قدیمی تر از outliving دارایی های خود را است یک قانون است که می تواند تاثیر درآمد بازنشستگی استراتژی و برنامه ریزی و مستغلات. قانون دفتر از رودس, قانون, P. A., و Whittaker کوپر گروه مالی را مورد بحث انشعابات قانون جدید در “آنچه شما نیاز به دانستن در مورد امن عمل” در ساعت 10 صبح روز سه شنبه 3 مارس در یک ارشد محل 8085 دوربین کوچک هیل جاده Viera.

نور تنقلات خدمت خواهد شد. پذیرش رایگان است اما ثبت نام درخواست. تماس 321-751-6771 و یا بازدید OneSeniorPlace.com.

از شما دعوت

تثلیث مقدس را وقف جدید آن 9-پا بالدوین SD10 کنسرت پیانو با چهار شنبه, فوریه. 28, کنسرت, توسط پیانیست دکتر جیمز Miltenberger که انجام شده است در سراسر ایالات متحده و اروپای غربی و آسیای جنوب شرقی به عنوان یک پیانیست به عنوان یک مشترک پیانیست و با انواع موسیقی جاز گروه. او به تازگی ثبت شده با جاز گروه یک لوح فشرده با عنوان “تقاطع کلاسیک و موسیقی جاز.” کنسرت رایگان خواهد بود در 6:30 بعد از ظهر در مدرسه اسکات مرکز 5625 تثلیث مقدس درایو Suntree.

مدرسه علیا گروه های موسیقی نیز در حال حاضر انتخاب در طول کنسرت.

جشن اتومبیل

خانواده پسند جشنواره شناخته شده به عنوان “جشن اتومبیل” انتظار می رود که به گرد هم آوردن بیش از 400 عتیقه کلاسیک و مدرن خودرو در, آنچه باید ماشین های آسمان با نام مستعار اتومبیل های عضلانی آمریکایی, موزه 3500 Sarno, Rd. ملبورن. این رویداد می گیرد از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر روز شنبه, فوریه. 29.

اسپانسر شده از طرف عتیقه باشگاه خودرو از کیپ کاناورال است که محلی وابسته عتیقه Automobile Club of America, “جشن” در سال جاری تمرکز بر “افسانه پنجاه” بنابراین وجود خواهد باله و کروم انبوه.

دنیس گیج شناخته شده برای خود را محبوب طولانی در حال اجرا نشان می دهد تلویزیون “من ماشین کلاسیک” در دسترس خواهد بود برای عکس امضا و جایزه ویژه ارائه.

پذیرش رایگان است.

برای کسانی که می خواهید برای وارد کردن یک ماشین در نشان دادن اطلاعات بیشتر در دسترس است AntiqueAutoClubCC.com. تمام کسانی را دریافت دو بلیط رایگان برای مشاهده کل موزه. تماشاگران با 20 $دلار کمک مالی موسسه خیریه (زیر 18 سال رایگان با بزرگسالان) همچنین می توانید تمام 230-بدنساز-مجموعه ماشین.

درآمد حاصل از سود جنوب بروارد های مرکز و دیگر سازمان های خیریه از جمله افتخار پرواز و بروارد دستاورد مرکز.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 321-427-4615.

باز برای تورهای

اعطای تاریخی خانه 5795 آمریکا 1 است باز به صورت رایگان تورهای تاریخی ملک از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر روزهای چهارشنبه تا جمعه.

اگر شما در اعطای جشنواره غذاهای دریایی در این آخر هفته فراموش نکنید که برای پاپ به اعطای تاریخی خانه چادر به فروشگاه اقلام صنایع دستی.

تماس 321-723-8543 برای اطلاعات بیشتر.

Dippy

سال کبیسه بازدیدکننده داشته است هر چهار سال یک بار دلیل به اندازه کافی برای جشن, اما در این سال شهر کیپ کاناورال خواهد شد استفاده از این نادرترین روز برای بنیانگذاران آن’ روز بهار, جشنواره, جمع آوری کمک برای Cape View ابتدایی P. T. O.

رایگان خانواده – دهان-سگ-دوستانه رویداد اجرا می شود از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر روز شنبه, فوریه. 29 در گاو دریایی پناهگاه پارک. سازمان برنامه ریزی تراشه و شیب جامعه dip-offl یک انتخاب مردم رقابت باز به هر کسی که فکر می کند آنها را به بهترین شیب تا کنون.

کیت نمونه هزینه 5 دلار و مزایای کیپ نظر ابتدایی P. T. O.

مسابقه آنلاین می توانید ثبت نام برای فقط 17 دلار در هر ورود با اقامت محدودیت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام جستجو “کیپ کاناورال جهش بعد شیب خاموش” در eventbrit.com.

و برندگان …

مواد غذایی مختلف در مسابقات جای گرفته اند در هفته های اخیر. در اینجا برندگان از چند:

زندگی ارشد گزینه های روز: سرآشپزها از ارشد امکانات زندگی در سراسر بروارد رقابت در زندگی ارشد گزینه های بعد در ژانویه. 31 در این مرکز برای همکاری در رککلدگ. برندگان بودند از:

 • اشتها آور قضات انتخاب کنید: Ryan Gorsuch از بازار خیابان مراقبت از حافظه در Viera برای خود غول پیکر کوفته با پاستا و پنیر داخل.
 • اشتها آور رای مردمی: Kevin Louise از قلعه مادلین در ملبورن برای ریشه آبجو-ملایم پخته شده گوشت گاو کوتاه دنده با سرآشپز آبجو با سس پنیر و پیاز ترد در focaccia رول.
 • دسر قضات انتخاب کنید: سیدنی پنهانی از چشمه ملبورن برای شور و میوه های ترش در یک شکلات پوسته با رنگ سفید ganache شکلات و نارگیل بادام زمینی فرو ریختن.
 • دسر محبوب رای: John Delaney از بونا Vida املاک در غرب ملبورن برای کرم brulee.

Space Coast جشنواره غذا و طبخ آبگوشت-Off: بیش از 700 نفر با حضور در جشنواره سالانه حمایت شده توسط Space Coast اتاق بازرگانی در کاناورال در فوریه. 8. برندگان بودند از:

 • بهترین آبگوشت قضات انتخاب: نمک در هیلتون کاکائو در ساحل, Oceanfront
 • بهترین و تاب (چیزی جز آبگوشت), قضات,’ انتخاب: کوره غذاهای دریایی عرشه و ماورا نوار در بندر کاناورال
 • بهترین دسر قضات و انتخاب مردم: نمک در هیلتون کاکائو در ساحل, Oceanfront
 • انتخاب مردم آبگوشت: زیر لیوانی Taphouse در کوکو بیچ
 • انتخاب مردم و تاب:4 خیابان Fillin ایستگاه در کوکو بیچ

Space Coast بال نبرد: نبرد برادران میزبانی خود را برای اولین بار مواد غذایی رقابت که به نفع کودکان گرسنگی پروژه در فوریه. 8 در Viera پارک. بهترین بال معرفی شدند:

 • مقام اول دو Tapp کوره در ملبورن.
 • مقام دوم مالابار مو
 • مقام سوم Gator را زیر بشکهای در بندر کاناورال
 • مردم را در انتخاب پیچ خورده توس در رککلدگ

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>