برنامه ریزی برای جولای 15-21: خارج از منزل, کنسرت, تاریخ, پروژه ها و فرصتی برای خلاق

فلوریدا تودی | No comments

شما Saxy چیزی که شما

این Adagio ساکس کوارتت یک گروه از ملبورن شهری باند, بازگشت به مرحله — و یا در واقع پارکینگ — برای انجام یک کنسرت در فضای باز در 7 p. m. روز شنبه, جولای 18, در Suntree فیض برادران, کلیسا, 1001 N. پینهورست Ave.

آوردن یک صندلی نشستن زیر ستاره ها در, اجتماعی دور, ایمنی و لذت بردن از موسیقی پویا از این گروه که مجموعه ای شامل آهنگ میهنی, انجیل, جاز دیکسیلند, پاپ, کلاسیک و حتی لمس باروک.

کوارتت بنیانگذار دیو Hutson نقش ساکس باریتون با کوارتت به علاوه ساکس و کلارینت در ملبورن شهری گروه Swingtime و افق های جدید گروه. او نیز آواز می خواند و نقش گیتار در Swingtimers آواز سه نفر و Rock & Roll Revue.

اندرو ساطور در سوپرانو ساکس با انجام بسیاری از ملبورن-گروه های منطقه از جمله Space Coast, گروه بزرگ, فضا ساحل سمفونی و مرکزی فلوریدا بادها, جایی که او به عنوان رئیس جمهور. او همچنین عضو هیئت مدیره برای هنرهای خلاق بنیاد بروارد. ساطور صرف 21 سال در نیروی هوایی ایالات متحده انجام با های متعدد منطقه ای و باندهای قبل از پیوستن به نیروی هوایی نیروی هوایی از توجه و بازنشستگی از واشنگتن باند.

بن Gonzalez مورد مطالعه ساکسیفون در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا. تدریس خصوصی درس به آغاز و بازیکنان متوسط برای بسیاری از سال و با بازی های متعدد کنسرت و موسیقی جاز باند. او کارگردانی Sozo گروه جاز از ریورساید کالیفرنیا از سال 2006 تا سال 2016 و بازی منجر ساکسیفون و کلارینت برای “هماهنگی و خواهر کوچک خود را در گروه جاز.” او پیوست ملبورن شهری باند پس از جابجایی به فلوریدا و با Swingtime Jazz Band به عنوان به خوبی.

جان Babb در تنور ساکس honked اولین یادداشت در استفاده از ساکس در سن 12. قبل از حرکت به کاکائو در ساحل زندگی می کردند در آتلانتا که در آن او با بازی در گودال گروه از چندین تئاتر. Babb پخش در Swingtime های روسی, Farrow ارکستر و جاز گربه.

باید آب و موفق به همکاری, باران تاریخ تنظیم شده است برای 7 بعد از ظهر روز پنج شنبه, جولای 19. رایگان اهدا تشویق است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Adagio ساکس کوارتت تماس 321-501-3722.

داستان را بگویید

تبدیل شدن به یک توریست در خود stomping زمینه فقط با یک تلفن همراه. فلوریدا, داستان, برنامه اسپانسر شده از طرف فلوریدا علوم انسانی ارائه می دهد صوتی مبتنی بر تورهای پیاده روی از فلوریدا اماکن تاریخی که یکی از آنها اتفاق می افتد به ادو Gallie هنر منطقه از ملبورن.

هر یک تور 12 متوقف می شود و شامل حدود یک مایل راه رفتن, اما اگر شما می خواهید, شما می توانید تور عملا در راحتی خود را مطبوع اقامت بدون در نظر گرفتن تنها یک گام. هر توقف شامل عکس محصول را از نقاط به علاوه سه تا شش دقیقه از تفسیر.

دانلود Florida داستان برنامه از فروشگاه app خود را به گوشی های هوشمند خود را انتخاب کنید و شهر خود را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر, ببینید floridahumanities.org.

خانه باز به گذشته

Gables سبز یکی از تنها سه ملکه آن خانه های سبک در جنوب Brevard, است, باز, برای, تورهای از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در روزهای شنبه. خانه خانه ویلیام و نورا چاه که نقش کلیدی در توسعه از اوایل آذر.

فروش حیاط برگزار خواهد شد در ساعت 9 صبح روز شنبه 25 ژوئیه در زمینه خانه واقع در کنار رودخانه در 1501 S. بندر شهر بلوار در تقاطع آمریکا 1 و ترش بلوار. در ملبورن. اجتماعی فاصله خواهد بود مشاهده و جداول خواهد بود با فاصله خوبی از هم جدا. با توجه به رویداد خانه بسته خواهد شد برای تورهای آن روز.

برای اطلاعات بیشتر, ببینید greengables.org.

دریافت خلاق

بروارد-غیر انتفاعی بر اساس bUneke.org اعلام راه اندازی b, خلاق, چالش,

“مانند هر کس دیگری در جهان bUneke و داوطلبان ما روبرو هستند عجیب و غریب نگرش بسیاری از تماس های جدید عادی” گفت: bUneke جمهور مری Brotherton گفت.

“از آنجا که ماموریت ما این است که کار امروز به فردا تغییر و چون ما ترویج مثبت حتی در bleakest بار ما هیئت مدیره تصمیم به انجام بیش از فقط صحبت کنید. ما در حال راه رفتن ما و با ایجاد یک هنری از چالش های است که شامل ژانرهای مختلف و دسته ها.”

ب چالش خلاق باز است برای هر کسی که بالاتر از 18 در هر نقطه در جهان به جز کشورهای مجاز توسط دولت ایالات متحده. bUneke پذیرش الکترونیکی ارسالی از آثار هنری و رسانه های دیجیتال نوشته شده عبارات مثبت.

پول نقد و جوایز دیگر اهدا خواهد شد به حداقل نه نفر در سه چالش است. هنر دیجیتال و نوشتن دسته ها هر کدام زیر مجموعه ها به جای نقاشان و عکاسان و فیلم سازان و نویسندگان و دیگر معماران و طراحان است.

جزئیات کامل از جمله جوایز و فرصت های حمایت در حال حاضر در buneke.org/b-creative.

ایمیل [email protected]

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>