برنامه ریزی برای ماه ژوئن 17-23: نمایشگاه های هنری در سراسر Brevard, شراب شام در بندر هند

فلوریدا تودی | No comments

چشم برای طبیعت

مایکل Boelke ژوئن نور افکن هنرمند در مرکز شهر هنر, گالری چشم برای طبیعت است.

Boelke شده است یک هنرمند از نیروی هوایی ایالات متحده روز طول جنگ ویتنام. برای 20 سال او به عنوان صندلی وزارت در سطح دانشگاه, گرافیک, برنامه های طراحی, آموزش همه چیز از ابتدای نقشه کشی تا پیشرفته گرافیک کامپیوتری است. در حال حاضر بازنشسته, او می آموزد نقاشی اکریلیک در شمال بروارد هنر لیگ.

التقاطی خود را مهارت ها عبارتند از: به همان اندازه متنوع نقاشی اکریلیک و گواش و عکس واقعی نقاشی با مداد و سایه. در حال حاضر او با تجربه های کوچک و بسیار دقیق اکریلیک نقاشی است که باید قابل توجه و واقع گرایانه با کیفیت در وجود خود ناچیز اندازه.

از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر روز جمعه, ژوئن 19, Boelke را نشان می دهد “نقاشی فلوریدا با آکریلیک” در گالری 335 S. Washington Ave. تیتوسویل. کار خود را بر روی صفحه نمایش از طریق پایان ماه.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 321-268-0122.

نگاهی به شب خاموش

به عنوان از مطبوعات زمان لاک پشت سبز در بازار هنوز هم تا به حال چند کرسی برای آن بعد از “یک شب در …” شام رویداد که با تمرکز بر غذاهای محلی و شراب از برخی از مکان های خاص بر روی زمین است.

سونوما مقصد du jour در 7 بعد از ظهر چهار شنبه, جولای 9. پنج دوره منوی امکانات خانه-دودی ماهی تن و ماهی قزل آلا بهم زدن سنگ میگو هش در تست boniato کیک زعفراني قارچ Porcini, راویولی گوشت گاو Wagyu گونه ها و مینی Pavlova با Grand Marnier همه زوج با دره سونوما انتخاب شراب.

هزینه $99.99 هر مهمان که شامل 15 دلار اعتبار نسبت به خرید شراب برجسته آن شب.

پیش پرداخت رزرو مورد نیاز است. تماس 321-773-2001.

برای منو کامل ببینید greenturtlemarket.com.

Fantasea فانتزی

برنده جایزه عکاس طبیعت و خرما فیبر مجسمه ساز Debora Tweedie است ژوئن هنرمند ماه در استودیو از کاکائو در ساحل 165 بمحض احضار حاضر بخدمت جاده.

او “Fantasea” ماهی ساخته شده از نخل دانه در غلاف و منعکس کننده دانش خود را از آناتومی ماهی به علاوه یک رنگی با استفاده از رنگ. ماهی مجسمه های “کروز” جایزه در استودیو’ سادگی ماهانه. ورود 30 ژوئن برای شرکت در طراحی.

این استودیو در حال باز از 2 تا 7 بعد از ظهر پنج شنبه جمعه و شنبه.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 321-613-3480 و یا بازدید studiosofcocoabeach.org.

نویسندگان برای نویسندگان

نویسندگان برای نویسندگان را حامی خود “نوشتن و انتشار و فروش!” کنفرانس از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر, شنبه, ژوئن 20, در هیلتون ریالتو ملبورن 200 ریالتو محل.

باز به کسانی که عشق به خواندن کتاب و کسانی که لذت بردن از نوشتن آنها کنفرانس ویژگی های روند در جهان از ادبیات و چاپ و نشر و شامل 16 جلسات برک آوت و گروه های بحث و گفتگو با چند نویسنده منتشر شده ویراستاران و ناشران.

بورسیه در دسترس هستند برای مربیان شاغل در عمومی و خصوصی منشور و مدارس. تماس با والری آلن در VAllenWriter.com برای اطلاعات در مورد بورس تحصیلی.

فرم ثبت نام و اطلاعات بیشتر در AuthorsForAuthors.com.

هیجان بازگشته است

Andretti هیجان پارک 3960 ببکاک سنت ملبورن شده است رفتن به محل مرکزی فلوریدا خانواده ها برای 21 سال و شمارش. Andretti دوباره باز برای تفریح با دستورالعمل های آن را به امن برای همه برای لذت بردن از لرزش.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 321-956-6706.

لفظ دوباره!

برای درمان سریع به تب کابین آبی دلفین کشتی هستند پشت در عمل اگر چه این دو ساعت موز رودخانه مرداب تورهای عامل در کاهش ظرفیت اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. قایق لی برگ از کلی پارک و می رود از شمال به بارج کانال برای دیدن انواع زیادی از پرندگان و دلفین و گاو دریایی و گاه به گاه تمساح و سپس از طریق کاناورال قفل و بندر کاناورال.

Cruises اجرا در 1 بعد از ظهر روزهای دوشنبه از طریق شنبه و در 3 p. m. در روزهای یکشنبه. بلیط ها $34 برای سنین 13 تا 64, $30 برای سالمندان و $25 برای کودکان سه تا 12.

تماس 321-652-1052 و یا بازدید spaccoastrivertours.com.

بخوانید

Eau Gallie کتابخانه های عمومی راه اندازی کرده است برنامه خواندن تابستان. کودکان و نوجوانان می توانید ثبت نام برای دریافت جایزه هر هفته برای خواندن. کودکان همچنین می توانید انتخاب کنید تا یک های مختلف صنایع دستی کیسه مانند روز پدر کارت کیت هر هفته.

این برنامه به پایان می رسد ژوئیه 31.

می تواند برنده شدن در آب نبات و یک Starburcks کارت هدیه با شرکت در کتابخانه بازی یکنوع بازی شبیه لوتو. بزرگسالان بیش از حد می تواند به مانع تنقلات کتاب کیف و یک Eau Gallie بسته هدیه. انتخاب کنید تا کارت یکنوع بازی شبیه لوتو در کتابخانه. این برنامه به پایان می رسد Aug. 31.

Eau Gallie کتابخانه در 1521 آناناس Ave. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 321-255-4304.

باز برای تورهای

سبز شیروانی تاریخی در سبک ملکه آن خانه در ملبورن دوباره باز برای تور از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در روزهای شنبه.

چاه خانواده ساخته شده است که Gables سبز در سال 1896 پیشگامان و خیر که اهدا زمین برای ساخت و ساز از ملبورن کتابخانه ملبورن سالن هلمز مرکز پزشکی منطقه ای و دیگران.

خانه در 1501 S. بندر شهر بلوار. برای اطلاعات بیشتر greengables.org.

اجاره دور دور شنا

Brevard County اردو بازگشایی 100% ظرفیت با روز می گذرد و camper ملاقات در دسترس است. اجاره در دسترس خواهد بود برای گروه 50 نفر یا کمتر به عنوان توصیه شده توسط CDC اجتماعی فاصله دستورالعمل.

موثر جمعه, ژوئن 15, McLarty استخر در رککلدگ خواهد بازگشایی به دامان شنا و آب راه رفتن تنها به تشویق اجتماعی فاصله.

ایمیل [email protected]

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>