پلیس کردهاید از دست رفته پالم بای مرد یکشنبه عید پاک پس از جستجو از جاده های گورستان

فلوریدا تودی | No comments

گسترده عید پاک صبح جستجو برای از دست رفته 75 ساله به پایان رسید با مرد بودن در بر داشت ساعت پس از سرگردان به دور از پالم بای صفحه اصلی.

“این یک چیز خوب, خوشحال, داستان عید پاک” گفت: Mike Bandish از کف خلیج اداره پلیس.

پلیس همراه با کارآگاهان استفاده bloodhounds همراه با Brevard County sheriff را با هلیکوپتر به کمک جستجو به عنوان افسران متمرکز در داخل و اطراف منطقه در نزدیکی سرچشمه پارک یادبود در گورستان خاموش Babcock خیابان در جنوب شرقی بخش از شهر است. پلیس نیز با صدور معکوس 9-1-1 تماس به حدود 800 نفر.

بیشتر: پالم بای مرد کشته در تصادف دوچرخه خاک

بیشتر: پالم بای پلیس بررسی 15 شبانه منازل به قصد سرقت خودرو

پلیس در منطقه بودند پس از 7 صبح گشت اتومبیل های چتری در این منطقه در مدت کوتاهی پس از طلوع آفتاب شروع به جستجو. این مرد – که ظاهرا راه می رفت به یک فروشگاه و یک سوار از یک غریبه – واقع شد و در حدود 10:30 صبح از او نیست که یک تلفن همراه یا یک دستبند ویژه ای به پلیس اجازه می دهد برای ردیابی محل نگهداری او, پلیس گفت:.

“او تا به زوال عقل است. ما صحبت کردیم و به همسایه ها گفت که او نمی تواند سفر بیش از حد” Bandish گفت.

پس از مرد قرار گرفته بود پلیس صحبت با همسایه ها و خواسته آنها را به ادامه نگه داشتن چشم در رزیدنت.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>