پلیس: هیچ جرم و جنایت نفرت در نژادپرست مردی Gras عروسک مورد

لدگر | No comments

پلیس می گویند که آنها نمی کشف شواهدی از یک جنایت نفرت زمانی که یک دختر بود دست به سیاه و سفید عروسک با مردی Gras دانه در اطراف گردن آن در طول یک رژه در ماه گذشته در می سی سی پی ساحل خلیج فارس.

کاوشگر اتفاق پس از نیکول Fairconeture از تصویب مسیحی گفته مقامات شناور سوار دست او دختر یک عروسک های سیاه و سفید با یک رشته از دانه های اطراف گردن آن مانند یک طناب و گفت: دختر بچه “است که شما را.”

دختر خیلی ناراحت او نمی ماند برای بقیه Feb. 16 رژه که خانواده اش حضور در هر سال است. Fairconeture گفت: عروسک “لباس پوشیدن و مانند یک برده.”

بررسی: Hate crime investigation جریان پس از کودک داده ‘نگران کننده’ عروسک در می سی سی پی, رژه

خورشید هرالد گزارش می دهد که Waveland و خلیج سنت لوئیس ادارات پلیس به بررسی مورد به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

روز چهارشنبه خلیج سنت لوئیس رئیس پلیس Gary Ponthieux گفت: شاهدان و رژه شرکت کنندگان به اظهارات متناقض.

او گفت: “مرد سفید” است که ساکن شهرستان ساحلی انداخت عروسک.

“مشخص شد که همه فن حریف پر عروسک و حیوانات که توزیع شد با رژه شرکت کنندگان شد همه دار مردی Gras دانه قبل از انداخته بودن” او در بیانیه ای گفت posted on Facebook.

Ponthieux گفت: هیچ مجسمه و یا احکام نقض شده و “هیچ قصد و نفرت.”

اما خانواده و وکیل گفت: خود را ضربه نیست ،

“شاید قانون فدرال است که بیشتر قابل استفاده برای این نوع از وضعیت” گفت: Michael کرازبی از گولفپرت. “بدیهی است که ما همچنان نگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>