افسر پلیس مواخذه برای Facebook پست در مورد بیمار روانی مرد گم شده برای ماه

لدگر | No comments

آکرمن در اداره پلیس است مواخذه یک افسر پلیس برای توهین آمیز رسانه های اجتماعی پست در مورد یک بیمار روانی مرد گمشده پس از ماه اوت است.

Ackerman رئیس پلیس تیم کوک گفت: افسر آماندا ونس تنبیه شد برای استفاده از زبان توهین آمیز در مورد 27 ساله تراویس شان شکار که محل ناشناخته باقی می ماند.

متخلف پست با اشاره به اتهاماتی که جستجو برای شکار قرار داده شده است بیش از حد طولانی و گفت: “هیچ کس هر چیزی را کردن!! من بیمار از شنیدن آن!!” او به پایان رسید پست گفت: “از بازیگری مثل هیچ کس نگاه خود را دیوانه دارو سر خود!”

با توجه به فضل فیشر سخنگوی این گروه می سی سی پی از اصلاحات شکار خدمت زمان در یک MDOC تسهیلات در سال 2018 برای مقاومت در برابر بازداشت و اقدام به فرار از زندان اما هیچ اتهام مواد مخدر مشهود بود در سوابق خود را.

کوک گفت که ونس در نیروی از سال 2016 تا به حال یک مقام توبیخ در پرونده برای شخصی او Facebook post on Jan. 13. کوک گفت که او تا به حال یک جلسه با شهردار Tim Cutts در مورد آن و سپس ملاقات با ونس به عنوان به خوبی.

کوک گفت: ونس در حال حاضر آگاه از نحوه مضر کلمات او بودند. “او گفت که او می داند که او باید انجام می شود که” کوک گفت.

در ضمن چاکتو شهرستان کلانتر بخش در حال آماده سازی برای انجام جستجوی دیگری برای شکار.

از دست رفته و بیمار روانی: ترس مادر برای پسر ایمنی می پرسد برای کمک به

چاکتو شهرستان معاون جاستین لیوینگستون گفت که کلانتر جدید, Brandon Busby در تامین امنیت اموال صاحبان مجوز برای سگ جستجو از جمله جسد سگ تیم از می سی سی پی, دفتر تحقیقات در اطراف منطقه ای که شکار ناپدید شد. یک جستجو انجام شد پس از ناپدید شدن او بود اما به نام خاموش با توجه به خستگی گرما از سگ ها و همچنین عدم مجوز برای یک جستجوی کامل لیوینگستون گفت:.

“یک مرد نمی خواهید ما را به جستجو در همه” لیوینگستون گفت.

کیم Haynes, شکار را نمی خواهد در نظر ونس را در پست های رسانه های اجتماعی. او گفت که او آگاه است که کلانتر, صحبت کرده است به اف بی آی در مورد شکار مورد و که آماده بودند در جریان به دریافت حکم جستجو برای املاک اطراف کنکورد-Bethsalem جاده که در آن پسر او ناپدید شد. “من امیدوارم که او را خوب جایی است اما اگر نه, من امیدوارم که آنها پیدا کردن او را در این راه” Haynes گفت.

علائم بیماری روانی: اینجا جایی است که برای دریافت کمک در می سی سی پی

شکار بیماری های روانی منجر به سه تعهدات به شرق می سی سی پی, بیمارستان دولتی در دسامبر 2018 و ژانویه و مارس سال گذشته است. او مبتلا به اختلال دو قطبی با شیدایی و ویژگی های روانی و تجویز لیتیوم برای اختلال دو قطبی و ضد pschotic دارو Zyprexa.

Haynes گفت: می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی در ماه اکتبر که پسرش رفته بود قبل از اینکه به ماندن با دوستان “اما او همیشه به نام و اجازه دهید کسی می دانم که در آن او بود.” در این زمان او در سمت چپ گوشی خود را در کیف پول خود را و دارو را در خانه مادر بزرگ که در آن او شده بود ماندن از گذشته خود بستری ماندن در شرق می سی سی پی

شکار اتحاد تیره مو و چشم قهوه ای. او خالکوبی از جمله “Ole Miss” در پف حروف بر شانه چپ خود را و یک گردنبند صلیب خالکوبی بر روی قفسه سینه خود را. Haynes گفت: Sean جوانترین از سه پسر گذشته به حال دیده شده است قدم زدن کنکورد-Bethsalem جاده روستایی در چاکتو شهرستان توسط یک عضو خانواده در اوت. 11 پوشیدن شلوار جین آبی رنگ و بدون کفش یا پیراهن ، عمویش Warren, شکار, گزارش او از دست رفته به کلانتر, سه روز بعد.

به گزارش اطلاعات در شان شکار محل تماس چاکتو شهرستان کلانتر در 662-285-6129.

این داستان تولید شده می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی, غیر انتفاعی, سازمان خبری است که به دنبال اطلاع رسانی آموزش و توانمند سازی Mississippians در جوامع خود از طریق استفاده از روزنامه نگاری تحقیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>