پلیس بازیابی جوانان, ورزش, رشته تعمیر و نگهداری تجهیزات به سرقت رفته از Indio را Davis زمینه

مایدزرت | No comments

Indio پلیس در مورد بازیافت $22,500 ارزش بیس بال و سافتبال (persian) تجهیزات تنقلات و نگهداری ابزار است که به سرقت رفته بودند از دیویس زمینه در Indio گروه توییتی در شب جمعه است.

شکستن-در اتفاق افتاده است زمانی بین 6 بعد از ظهر پنج شنبه و ساعت 6 صبح روز شنبه در بیس بال و سافتبال بانوان در ورزشگاه در تاریخ خیابان.

قفل حلق آویز به سه bleacher سازی واحد های قطع شد, به گفته پلیس و سایر ابزارهای بیس بال-سافت بال تجهیزات, اسنک به ساندویچ فروشی و سه چرخ 2007 قرمز تورو شن و ماسه نرم افزار استفاده می شود به با چنگک جمع کردن توپ از زمینه های به سرقت رفته بودند.

هزینه تورو شن و ماسه نرم افزار به تنهایی $21,000, Indio سخنگوی پلیس بن Guitron گفت. ارزش موارد دیگر گرفته شده و در مجموع حدود 1500 دلار.

“خانواده نگاه به جلو به روز هنگامی که ما همه قادر به خارج و لذت بردن از یک مسابقه با هم. قادر به بازیابی تجهیزات و وجوه گرفته شده از محلی ما بچه ها را نشان می دهد باور نکردنی جامعه روح” Indio شهردار گلن میلر گفت.

این Indio اداره پلیس که در آن صدای جیر جیر که اقلام به سرقت رفته کشف شد حدود 6 بعد از ظهر جمعه.

“ما می خواهم برای تشکر از ما جامعه شگفت انگیز برای به اشتراک گذاری پست های ما و رسیدن به ما با اطلاعات! کار بسیار عالی با تمام!” توییت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>