جستجوی پلیس برای مرد پس از سه جسد در پرریس

مایدزرت | No comments

پرریس کالیفرنیا. (AP) — مقامات به دنبال یک “مسلح و خطرناک” مردی است که اعتقاد به کشته شدن سه نفر و در سمت چپ بدن خود را در جنوب کالیفرنیا گورستان های Riverside County sheriff گفت: پنج شنبه.

سه مرد — پرریس ساکنان Jaime Covarrubias Espindola, 50; Jose Maria Aguilar-Espejel 38 و رودریگو Aguilar-Espejel, 28 — کشته شدند در همان زمان. بدن خود را داشت و از شنبه در چمن در پرریس دره گورستان در شرق لس آنجلس.

کلانتر چاد بیانکو گفت: در یک کنفرانس خبری وجود دارد یک جنایت حکم برای دستگیری Jose Luis Torres گارسیا, 33, با 3 میلیون دلار وثیقه آزاد شد. بیانکو نمی گویند که چگونه این مردان کشته شدند.

“ما نمی دانیم که او انگیزه” بیانکو گفت.

کلانتر گفت: گارسیا به تنهایی عمل کرده و او می دانست که سه قربانیان. آنها کشف شده در یک گورستان در نزدیکی قبر یک مرد که در مکزیک درگذشت. مقامات گفته اند که این قبر متعلق به و یا اینکه آیا یک رابطه وجود داشته است که بین فرد و اخیر قربانیان.

“ما باور نمی کنیم این بود که تصادفی قتل” بیانکو گفت. “منظم و عادی ساکن پرریس باید هر چیزی برای ترس.”

کلانتر گفت: گارسیا دارای روابط سان خوزه کالیفرنیا و مکزیک است. او تبعید شده دو بار. اما مقامات هنوز مشخص نشده خود را در زمان وضعیت مهاجرت. در حال حاضر وجود دارد دو بزه حکم برای دستگیری او در مورد موارد دیگر.

او همچنین به عنوان شناخته شده خوزه تورس گارسیا, Jose Luis تورس, Ismael گارسیا و اسماعیل گارسیا Gutierrez. بیانکو گفت: اعتقاد بر این است به رانندگی یک سال 2001 GMC Yukon SUV و یا یک موتور سیکلت دوچرخه در خیابان است که احتمالا سبز کاوازاکی.

بیانکو گفت: کارآگاهان دنبال به اینکه محل قتل بود به ارسال پیام و این که آیا یک کارتل یا یک باند درگیر شد. اما در روز پنج شنبه گفت: هیچ لینک به یک کارتل تاسیس شده اند.

کارآگاهان به بررسی فیلم دوربین نظارت در سراسر شهرستان و مصاحبه با مردم که مردان می دانستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>