پلیس: وفل خانه تیراندازی در ویکسبرگ برگ 4 مجروح

لدگر | No comments

صبح زود تیراندازی در یک وفل خانه پارکینگ در ویکسبرگ چپ چهار نفر مجروح شدند از جمله مشتریان مقامات می گویند که.

سروان. مایکل برایانت با ویکسبرگ اداره پلیس گفت: ماموران نامیده می شدند به شایستگی سلامت منطقه رودخانه حدود 12:45 صبح روز شنبه به مدت چهار قربانیان گلوله. در حدود همان زمان پلیس شدن بودند 911 تماس در مورد تیراندازی در وفل خانه پارکینگ.

هر یک از این چهار نفر که در محدوده سنی 16 تا 27, رانده شدند و به بیمارستان جداگانه وسایل نقلیه خصوصی. هیچ یک از صدمات بودند تهدید کننده زندگی برایانت گفت: اما دو airlifted و دیگر منتقل می شود از طریق آمبولانس به دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی جکسون. چهارمین قربانی تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد.

هنگامی که پلیس وارد صحنه در وفل خانه پارکینگ خالی بود اما “بسیار کمی از شواهد فیزیکی” از جمله چندین پوسته پوسته شده بودند بهبود یافتند. برایانت گفت که خیلی زود به بگویید اگر سلاح های متعدد درگیر شدند. او کاهش یافته است به می گویند اگر یک سلاح شده بود بهبود یافت.

آن را بلافاصله روشن نیست آنچه که منجر به تیراندازی.

“ما نه حکومت هر چیزی نشده…اما در نظر داشته باشید بسیاری از این افراد می توانست بیگناه” برایانت گفت.

وضعیت سه قربانیان در بیمارستان بستری شد و بلافاصله در دسترس صبح روز سه شنبه.

این حادثه در دست بررسی است. هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواسته است به تماس ویکسبرگ اداره پلیس در 601-636-2511 یا جلو جنایت در 601-355-راهنمایی (8477).

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>