گروه سیاست پشت فاصله اقدامات در مغازه ها به عنوان Lober پرانتز برای فردی گری از اورژانس پنل

فلوریدا تودی | No comments

مرحله نهایی مسابقات بین Brevard County کمیسیون صندلی Bryan Lober و چهار همکار کمیسیون در هفته آینده تقریبا قطعی به نظر می رسد پس از, گروه مدیریت COVID-19 pandemic — همچنین ریاست Lober — نقل مکان کرد و پنج شنبه به پشتیبانی از دستورالعمل های اجتماعی فاصله در فروشگاه اما موفق به گرفتن یک کمیسیون حمایت اصلاح به منظور جلوگیری از گردشگران از اقامت در شهرستان و هتل ها.

پرداختن به این تصمیم توسط 10 عضو گروه سیاست به تعویق انداختن یک رای در کمیسیون توصیه می شود اصلاحیه که همه بروارد مهمانان هتل باید ثبت نام قسم خورده بیانیه پس از بررسی در که آنها نمی گردشگران به جای ارائه کارفرمایان یادداشت و یا سایر گواهینامه Lober گفت:

“آنها (اعضای کمیسیون) ممکن است ناراضی است که ما یک رای در مورد که آنها پیشنهاد امروز و به عنوان مثل من پیش بینی بسیار به احتمال زیاد است که آنها را از من بپرسید به استعفا, که چیزی است که همه شما می دانید من در حال حاضر ارائه شده را انجام دهد.”

تنش بین Lober و همکار خود را در کمیسیون شده اند نصب در هفته های اخیر بیش از راه Lober توانسته است سیاست گروه که تشکیل شده است هنگامی که یک county وضعیت اضطراری اعلام شده است.

Coronavirus گسترش: Lober پیشنهاد به نیاز اجتماعی فاصله در فروشگاه ها را رد کرد

Coronavirus: Brevard County گزارش دو مرگ و میر مربوط به COVID-19

10-عضو پانل شامل شهرستان و شهری, دولت, سلامت, مدرسه ایمنی عمومی و مقامات مجری قانون. اما تنها دو نفر در حال مقامات منتخب در میان آن 10 عضو — Lober و Brevard County Sheriff Wayne Ivey یک واقعیت است که در سمت چپ این کمیسیون ناراحت کننده با برخی از جارو گیری پانل ساخته شده در طول این بحران پزشکی از جمله تلاش ناموفق برای نزدیک سواحل عمومی.

کمیسیون ترجیح می دهم که این پنل عمل در طول این بحران به عنوان یک نهاد مشورتی و نه به عنوان یک اورژانس محلی دولت که در آن قدرت در قانون فعلی را انجام دهد.

در جلسه روز پنجشنبه, سیاست, گروه حمایت یک تماس توسط Lober اجتماعی فاصله در فروشگاه است که او قادر به برنده شدن پشتیبانی برای در آخرین جلسه کمیسیون. روز سه شنبه این کمیسیون رد Lober تلاش نیاز به خرده فروشان برای ایجاد اجتماعی فاصله در فروشگاه های خود را — و یا به صورت بالقوه اتهامات جنایی.

اما در روز پنج شنبه Lober نرم رویکرد فقط به اصرار فروشندگان به دنبال بهترین شیوه از طریق پیام. Lober مشخص حرکت که گذشت 10-0 به عنوان “چیزی که مقرر است که کسی برای انجام هر چیزی در حساب از این است که اساسا بهترین شیوه لیست پیشنهادی.”

اما کمیسیون 4-1 کمیسیون رای گیری در روز سه شنبه به اصلاح سیاست های موجود گروه مقررات و هتل و متل و اردوگاه باقی می ماند که دیدم تنها صندلی Lober مخالف بود رای دادند و بر در سیاست جلسه گروه.

سیاست گروه قبلا منع هتل ها از پذیرش رزرو از اوقات فراغت مسافران با نیاز مشتریان به ارائه یک توجه داشته باشید از یک کارفرما و یا یک دکتر خود را به اثبات اقامت برای معاف غیر اوقات فراغت هدف.

روز سه شنبه این کمیسیون رای به سیاست گروه لغو و به جای آن قوانین و مقررات با یک پیشنهاد کمیسر جان Tobia که به جای آن باید کاربران ثبت نام خود صدور گواهینامه چشم پوشی تحت تهدید از دروغ که اقامت خود بود نه برای اهداف تفریحی.

منتقدان Tobia پیشنهاد از جمله وزارت امور خارجه تشکر. شیدا خوب و ادعا می کنند که آن را باز درب برای گردشگری به عنوان آن است که متکی به یک غیرقابل اجرا ‘افتخار نظام است.’

در جلسه روز پنجشنبه Lober قرار دادن به سوال کلانتر Wayne Ivey.

“اگر شما می توانید به من بگویید که شما در واقع می تواند اجرای آنچه که پیشنهاد کمیسیون در روز سه شنبه بدون باز کردن غول پیکر گریز اجازه می دهد به معنای واقعی کلمه همه می آیند

به Brevard, من می خواهم به آن رای در حال حاضر” Lober گفت “اما … من می خواهم به آن را بشنوند از شما به خاطر خود بچه ها میخوام در حال رفتن به بچه ها که می توانست به اجرای آن است.”

Ivey گفت که او تا به حال هیچ نظر و نیاز به بحث در مورد این موضوع را با تیم خود را دارد.

“آنچه من شما را به انجام است را به من بدهد مشاورین حقوقی کمی از زمان برای هضم این و آن نگاه از زاویه چه اجرا چه نه” Ivey گفت: درخواست این موضوع بود به تعویق افتاد.

Tobia پیشنهاد شد استوار بر این تصور است که سیستم فعلی نیاز به یک توجه داشته باشید که بیش از حد سنگین در قربانیان خشونت خانگی در تلاش برای فرار خود بدرفتار.

Lober در دوشنبه سیاست جلسه گروه را رد کرد که نگرانی به عنوان یک “شاه ماهی قرمز” بیان کرد که قربانیان خشونت خانگی بودند و در حال حاضر تحت پوشش در مقررات موجود تحت فرماندار منظور اجرایی.

Tobia روز پنج شنبه در مخالفت با Lober و با ذکر نگرانی هتلداران که آنها خواهد بود قادر به قبول رزرو از جمله قربانیان به دنبال پناه.

“قربانیان خشونت های خانگی هنوز هم نیاز به نامه ای از یک کارفرما و یا یک دکتر. پس از آن است که در واقع نه یک شاه ماهی قرمز. همه چیز را به من گفت 100% درست” Tobia گفت.

سهشنبه سیاست جلسه گروه نگاه مجموعه ای به شروع endgame از Lober مبارزه با دیگر کمیسیون حتی قبل از آن در جریان است. یک ایمیل ارسال توسط Lober در 10:59 ب. ظ در سه شنبه شب به برخی از اعضای گروه سیاست telegraphed قصد خود را به از مخالفت این کمیسیون است.

“من انجام داده ام در انتظار این کمیسیون برای انجام کار درست برای ما از تشکیل” او نوشت: رفتن به این مفهوم را میرسانند که در کمیسیون شد انگیزه هتل منافع کسب و کار.

“حداقل (یک) کمیسر دریافت یک متن از یکی از محلی هتلداران و در حال حاضر به دنبال به عقب حداقل به میزان آنچه که ما انجام داده ایم در ما های اخیر سیاست جلسه گروه.” او نوشت.

Lober به این نتیجه رسیدند ایمیل با “آن را فقط ممکن است زمان را به کمر به خاطر جامعه ما و اجازه دهید سیاسی تراشه قرار می گیرند که در آن آنها ممکن است.”

صحبت به فلوریدا امروز در پنجشنبه Tobia شات در هر اشاره که مدیران هتل ها تا به حال او را در جیب خود.

“این مردمی قطعا نیست دوستان من. به بهترین دانش آنها داده نشده من یک پنی” او گفت:. “مسئله من نگران این است که افرادی که در حال سقوط از طریق ترک تحت (زمان) سیاست که فقط عملکرد نه راه است که احتمالا مردم می خواهند آن را به تابع”

Tobia اما اذعان کرد که پیشنهاد خود را انجام عملکرد شیفت مسئولیت — در حالی که افزایش مجازات از بزه به یک جنایت — دور از هتل ها تنها بر روی افراد است. “این درست است,” او گفت:.

این به نوبه خود کاهش می دهد بار در هتل ها به مردم اطمینان دهد که رزرو باقی می ماند نیست سوء استفاده از این سیستم یک بار که Tobia گفت: او می خواست برای جلوگیری از.

Lober در جلسه روز پنجشنبه دوباره insinuated که Tobia پیشنهاد شد به دنبال منافع مدیران هتل ها و قربانیان خشونت های خانگی و یا مردم بروارد.

“من باور دارم که من مدیون بیشتر وظیفه عمومی نه فقط من ترکیبات اما هر کس در Brevard County است که بستگی به انتخاب رهبری, مقامات منتخب به مقاومت در برابر فشار سیاسی برای مقاومت در برابر منافع خاص و انجام کار درست” او گفت:.

“شاید به عنوان یک نتیجه از که, من مواضع سیاست با توجه به کروناویروس پاسخ کرده اند که اغلب خلاف و یا متفاوت از آن است که کمیسیون شهرستان به عنوان یک بدن اتخاذ کرده است,” او گفت:.

پرسید که آیا او فکر آن را واقعا می آیند به استعفای خود را در یک ایمیل Lober گفت: “بله, من فکر می کنم آن را برای رفتن به آمده است. شاید من اشتباه می کنم. ما باید ببینید.”

بعدی شهرستان جلسه کمیسیون برنامه ریزی شده است برای دوشنبه.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>