نظرسنجی: برنی ساندرز صعودی پیش از بسته در میان رای دهندگان کالیفرنیا

مایدزرت | No comments

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز کشیدن است پیش از بسته در کالیفرنیا بر اساس یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که حدود 24 درصد از احتمال رای دهندگان حمایت از او در نماینده غنی از دولت است.

جدید Monmouth University نظرسنجی منتشر شده در پنج شنبه است جو بایدن در دوم با 17 درصد و به دنبال آن توسط مایک بلومبرگ با 10%. با فقط دو هفته تا 3 مارس اولیه 13 درصد احتمال زیاد رای دهندگان هنوز هم مردد در انتخاب خود را برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ماه نوامبر.

نظرسنجی ها نشان ساندرز افزایش در سراسر ایالات متحده پس از سناتور ورمونت مدعی پیروزی در نیوهمپشایر اولیه بود و رای مردم در آیووا. در منموته نظرسنجی نشان داد بیشتر خبر خوب برای ساندرز: به عنوان زمینه کاهش يافته نشان دادن حمایت خود را افزایش خواهد داد و در دو فرد مسابقه.

بیشتر: ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر

“کالیفرنیا جایزه بزرگ در سوپر شنبه” پاتریک مورای مدیر مستقل Monmouth University نظرسنجی موسسه در بیانیه ای گفت با اشاره به دولت 494 نمایندگان. “به عنوان نظرسنجی در حال حاضر این امکان وجود دارد که تنها دو یا سه نامزد رسیدن به زنده ماندن در هر کنگره منطقه. که را قادر می سازد ساندرز به سخت بازپرسی کردن از نیمی از نمایندگان و یا بیشتر در حالی که تنها درآمد یک چهارم از کل آرا است.”

کالیفرنیا — که تبدیل به یک کلید میدان نبرد دولت —جوایز نمایندگان خود را در یک راه پیچیده. داوطلبان باید برای رسیدن به حداقل 15 درصد از آرا در سراسر کشور و یا در یکی از آن 53 کنگره مناطق به متعهد نمایندگان. به همین دلیل با توجه به این نظرسنجی کشیدن پیش رو می تواند به این معنی حتی بزرگتر جایزه.

در دو فرد matchups در برابر وزش نامزدها ساندرز در ادامه به پیش آمده است. این نظرسنجی نشان داد که رای دهندگان ترجیح داده او را به بایدن 44 درصد به 36 درصد بلومبرگ 48 درصد به 31 درصد و Buttigieg 51 درصد به 26 درصد است. هسته ای خود حمایت ناشی از افراد جوان زیر 50 و رای دهندگان اسپانیایی, اکثر آنان را انتخاب کرد و او را در هر فرضی مسابقه نظرسنجی ارائه شده است.

بیشتر: برنی ساندرز دارای دو رقمی سرب بیش از 2020 دموکراتیک نامزدها در نظرسنجی ملی

نتایج بر اساس نظرسنجی از حدود 570 کالیفرنیا که شرکت در انتخابات گذشته و یا کسانی که به تازگی به ثبت نام برای رای گیری که انجام شد توسط نماینده دانشگاه نظرسنجی موسسه هفته گذشته است.

آن انعکاس یافته های حاصل از یک نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه حزبی سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا که با تکیه بر نظرسنجی از بیش از 1700 کالیفرنیا که تا به حال ساندرز در سرب با عظیم 32 درصد است.

“ساندرز ممکن است مناسب و معقول نماینده حمل و نقل در حال حاضر شلوغ زمینه” موری گفت. “اما اگر آن را پایین می آید به یک دو فرد مسابقه در کالیفرنیا ساندرز می تواند دندانه دار کردن دو سوم از دسترس نمایندگان و به خوبی در راه خود را به نامزدی.”

گابریل کانن کالیفرنیا خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. شما می توانید به او برسد در [email protected] و یا در توییتر @GabrielleCanon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>