اعتباری فقیر است که یک مانع برای مسکن مقرون به صرفه. وام محافل یک ابزار برای کسانی که در فقر

مایدزرت | No comments

پس از یک روز کاری خسته کننده, رافائل کامپوس به خانه می آید به موقت اتاق خواب جمع بین یک برج از قفسه ها و انبوهی از جعبه. در نزدیکی یک تلویزیون و عدم تطابق تخت او تقلید حریم خصوصی در اتاق نشیمن خود را اجاره تولیدی تریلر. یک پرتره از خود پدر مرحوم نشسته در قفسه بالای خود را به تشک.

او 800 فوت مربع خانه تنگ و پیچ و خم باریک گردشگاهها که تنها یک نفر می تواند از طریق فشار در یک زمان. حتی زمانی که او را در بستر خود را کامپوس هنوز هم ندارد سکوت کامل. مادر او, Lilia, اغلب می تواند یافت می شود فقط چند پا دور پخت و پز در آشپزخانه. خواهر خود را با یاقوت 25 و سوفیا, 12, معمولا nestled در اتاق خود را با هدفون.

آن را کمتر شلوغ تر از قبل. پنج تن از خواهران خود در اصل زندگی در خانه دو خوابه در تهوسند پلمس کالیفرنیا. – سه نفر به هر یک از دو تخت. در چند سال گذشته سه تن از خواهران خود ازدواج و نقل مکان کرد.

که ایجاد فضای بیشتری برای نفس کشیدن. اما آن را نیز به معنای کمتر دستمزد برای کمک به پرداخت صورتحساب.

“مسکن بهتر است چیزی که برای من مهم است چرا که من از رفتن به کار هر روز و آمدن به خانه به یک خانه است که بهترین نیست” گفت: کامپوس, که باعث می شود به طور متوسط 15 دلار در هر ساعت به مراقبت از مادر و دو خواهر. “مثل من کشتن خودم را برای این کار؟”

در 7:30 صبح هر روز هفته کامپوس رنگ خانه. در 4 p. m. او با این نسخهها کار به عنوان یک مزرعه در یک مزرعه و از 5 p.m 8:30 p. m. او در همان دیگری است. در روزهای یکشنبه او پاک دفاتر. در روزهای شنبه و او می خوابد.

با هم کامپوس خانواده باعث می شود به سختی به اندازه کافی — در مورد $30,000 سالانه — به خراش توسط فقط بالاتر از سطح فدرال به سطح فقر برای یک خانواده چهار.

در حالی که آنها می خواهم به خرید یک خانه و یا اجاره یکی که کمی بزرگتر و کمی جدیدتر کمی بهتر — آنها بوده است را تکذیب کرد به دلیل اعتباری فقیر. Lilia نمره های اعتباری است که حدود 540, کاهش یافت, پس از خانواده دیگر نمی تواند پرداخت وام مسکن در لس آنجلس در طول رکود اقتصادی است. رافائل را کاهش یافته است و پس از او اشباع کردن کارت های اعتباری خود را زمانی که او جوان بود و در تلاش برای پرداخت هزینه زندگی خود را. زیر 600 در نظر گرفته شده است یک فقیر نمره.

خورشید صحرا شناسایی کامپوس اعضای خانواده خود را متوسط و آخرین نامهای که از آنها درخواست شده به دلیل ترس از مجازات از صاحبخانه خود.

“این سخت است زیرا شما باید اعتبار خوب به اجاره و یا از آنها بخواهید برای سه برابر مقدار از آنچه اجاره برای یک سپرده به را تشکیل می دهند برای آن است که غیر ممکن است” کامپوس گفت. “ارزان ترین من می توانم پیدا شد دو خوابه برای $1,500. شاید ما می تواند انجام این کار, اما این امر می تواند به خوابیدن در اتاق نشیمن دوباره خواهد بود که با فرض صاحبخانه خوب است که چون معمولا آنها می خواهند یک نفر در هر اتاق خواب است.”

این کامپوس خانواده نمره کم اعتباری جلوگیری از آنها را از دسترسی به کارت های اعتباری و یا وام اساسا محرومیت آنها از ایجاد یک رکورد از پرداخت وام و اعتبار به درایو نمرات خود را به بالا. درآمد نیز می تواند یک عامل واجد شرایط برای وام و یا کارت اعتباری.

آنها قفل شده است و در بی اعتباری چرخه فقر است.

وضعیت خود است, شایع در سراسر کالیفرنیا و کشور است. سی و چهار درصد از آمریکایی ها باید نمرات اعتباری فقیر مانند Lilia و رافائل با لاتین و سیاه و سفید خانواده ها بیشتر احتمال دارد که اعتباری فقیر از سفید مصرف کنندگان با توجه به مصرف کننده ایالات متحده حمایت مالی اداره تازه ترین نظرسنجی در سال 2015.

علاوه بر این 18 درصد از کالیفرنیا هستند و اعتبار نامرئی که به معنی آنها یا اعتباری ندارد و یا به اندازه کافی ندارد به حکم یک نمره با توجه به این اداره است. لاتین, سیاه و کم درآمد افراد بیشتر احتمال دارد به اعتباری ندارد و “مهاجرانی” نیز تحت تاثیر قرار, با توجه به دفتر.

این عوامل اغلب موانع به امنیت مالی و همکاران به سیستمیک فقر است. فقیر و یا اعتباری ندارد می تواند منجر به افزایش نرخ بیمه و سودمند سپرده است. علاوه بر این مردم با اعتبار بد می تواند رد مشاغل وام و مسکن – حتی بخش 8 مسکن.

این به این معنی است که در حالی که ده ها هزار واحد مسکونی مقرون به صرفه برنامه ریزی شده ساخته شود در کالیفرنیا بیش از دهه های آینده این کامپوس خانواده و خانواده های دیگر در موقعیت مشابه — هنوز هم در تلاش برای دسترسی به مسکن به دلیل آن نیاز به نمره های اعتباری شایسته.

اما یک سازمان امیدوار است برای کاهش این سد با یک برنامه به نام “وام محافل” یک وام که در آن مردم استخر پول خود را هم برای قرض دادن و قرض گرفتن. این کامپوس خانواده خواهد شد یکی از اولین بار در Coachella Valley برای شرکت در این برنامه است که فقط یک ابزار برای خانواده های فقیر و یا هیچ اعتباری خود را بلند از چرخه فقر است.

چگونه وام محافل کار

آسانسور به افزایش یک Coachella Valley غیر انتفاعی است که جمع آوری مسکن و فقر اطلاعات به فشار سیاست تغییر, راه اندازی وام محلی دایره برنامه با هدف خدمت به فقیر و اقلیت ساکنان در ماه ژانویه است. آنها در حال کار با سان فرانسیسکو-بر اساس ماموریت دارایی های صندوق, یک سازمان غیر انتفاعی است که راه اندازی این مفهوم در سال 2008.

وام محافل کار کمی متفاوت از وام های دیگر. شرکت کنندگان نیست و قرض گرفتن مبلغ زیادی از پول صف مقابل و بازپرداخت آن; در عوض, آنها پرداخت به استخر از پول و به نوبت دریافت پس انداز. این به طور همزمان برقرار تاریخ پرداخت و یک صندوق پس انداز. آن شده است یک غیررسمی اما رایج در لاتین جوامع برای قرن ها. آنها به طور سنتی به عنوان شناخته شده hairy redhead,اسپانیایی کلمه به صورت غیررسمی وام محافل.

ماموریت دارایی صندوق اقتباس این مفهوم اما آن را در زمان یک گام بیشتر نیاز به شرکت کنندگان به امضای سفته به رسمیت شناخته شده توسط بانک ها و ادارات اعتباری. رسمی این برنامه در این راه مجاز شرکت کنندگان برای ایجاد یا بهبود نمره اعتباری خود را از تاریخ پرداخت خواهد شد به سه عمده اعتباری ایالات متحده شرکت.

شرکت کنندگان کمک یک مقدار مجموعه ای از پول هر ماه به طور معمول محدوده از $50 – $200. Lilia باعث می شود او اولین پرداخت 100 دلار در ماه فوریه است. شش دیگر شرکت کنندگان در دایره همان را انجام خواهد داد در طول دوره شش ماه است. هر ماه متفاوت از شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد $600 در کل. برنامه ریزی مالی و آموزش و پرورش همراه با برنامه.

“ما باید شروع بشه. ما در پایین سنگ در اعتبار ما و ما نمی توانیم نزول دیگر گفت:” کامپوس که برنامه ای برای پیوستن به یک وام دایره پس از مادر او کامل او است که در آنها تنها می توانیم به شرکت در یک در یک زمان.

آسانسور به افزایش است ارائه سه دایره متناسب با نیازهای مختلف. یکی است که در افرادی که می خواهند به بهبود نمره اعتباری خود را برای پیدا کردن مسکن بهتر است. دیگر در نظر گرفته شده است برای افرادی که علاقه مند به واجد شرایط برای وام کسب و کار کوچک و دایره سوم است که به صورت مستند نشده ساکنان که می خواهید کمک به صرفه جویی در پول خود را برای پرداخت هزینه های مهاجرت اسناد و مدارک. در این دور آسانسور به افزایش امید به کار با 40 نفر در میان آن سه دایره است.

ماموریت دارایی صندوق با همکاری بیش از 50 سازمان در سراسر کشور مانند آسانسور به افزایش به ارائه وام محافل به بیش از 9000 مشتریان از سال 2008. موسس و مدیر عامل شرکت خوزه Quinonez گفت: 56 درصد از کسانی که شرکت در یک ماموریت دارایی صندوق وام دایره در سراسر کشور در حال, لاتینی.

“کار ما این است که قطعا با تمرکز بر کمک به کم درآمد جوامع مهاجر به طور کلی خود را بهبود امنیت مالی” Quinonez گفت. “از آنجا که کار ما متمرکز شده است که بخش ما آموخته است که این جامعه در حال حاضر این سنت غنی از آینده با هم به یکدیگر کمک کنند. ما در واقع بلند کردن این فعالیت است.”

در کالیفرنیا نزدیک به 24 درصد از لاتینی ها در کالیفرنیا زندگی در فقر در سال 2017 نسبت به 12.5 درصد از افراد سفید. Latinos را تا 52 درصد از کالیفرنیا جمعیت فقیر اما 39 درصد از همه کالیفرنیا با توجه به سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا.

Hairy redhead, در حال ریشه دوانده در جوامع لاتین

یوسف Lauchlan که مختصات وام محافل غیر انتفاعی شرق راه حل گفت: Latino مشتریان او با این نسخهها کار هستند که اغلب در حال حاضر آشنایی با چگونگی ساختار پرداخت کار می کند به دلیل آن آینه ایده hairy redhead.

جنوب غربی راه حل های که مدیریت مسکن در دیترویت برای اولین بار راه اندازی وام محافل از طریق همکاری با ماموریت دارایی صندوق و تعقیب بانک در سال 2016.

“هنگامی که ما به ذکر hairy redhead, به (مشتریان ما) آنها به طور کلی در درک آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد و آن را آسان تر برای انتقال این ایده جدید” Lauchlan گفت. “کمتر آن را آسان توضیح آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در نظر اعتباری گزارش سیستم به خصوص هنگامی که ما در حال کار با مستند نشده یا unbanked جمعیت; است که چرا آموزش و مربیگری بسیار مهم است.”

در حالی که هدف از ماموریت دارایی در اصل متمرکز بر کمک به اقلیت های از فقر و ابزار مربوط است در تمام جوامع است.

“شرکت کنندگان در برنامه در حال آزاد کردن خود از درک درنده دهندگان با باز کردن حساب های بانکی ساختمان سابقه اعتباری پرداخت هزینه بدهی و افزایش پس انداز خود را” Quinonez نوشت: در یک مقاله در سال 2016.

Quinonez گفت که او در بر داشت که هنگامی که شما زن و شوهر مفهوم hairy redhead, با هدف پایان از اینکه برای اولین بار برای خریدار و یا تامین امنیت یک وام کسب و کار کوچک و سپس پیگیری از طریق اعطای وام دایره مشارکت تمایل به افزایش.

“هنگامی که محافل یکپارچه به عنوان یک راه حل برای یک مشکل کسی است که در حال حاضر رو به رو می شود استقبال از راه حل” Quinonez گفت. “شما می توانید صحبت کردن با مردم همه شما می خواهید در مورد گرفتن یک خانه اما بدون اعتبار خوب شما فقط صحبت کردن است.”

چگونه وام محافل می تواند مفید باشد

هدر Vaikona بالابر به افزایش مدیر گفت: غیر انتفاعی مشاوره مالی برنامه های اغلب فرض کنیم مردم از لحاظ مالی بی سواد, به طوری که آنها نیز آموزش مهارت های مدیریت پول. او گفت: بسیاری از خانواده های کم درآمد — مانند کامپوس — در حال حاضر بسیار عالی که در آن.

چه خانواده ها نیاز به یک ابزار است که خود را شکستن چرخه فقر, او گفت:. بهبود نمره های اعتباری می تواند کمک کند.

به عنوان مثال سه سال پیش کامپوس’ تهویه مطبوع واحد را شکست. صاحبخانه حاضر به رفع آن و کامپوس نگران بود برای به چالش کشیدن او را از ترس بیرون کردند. به طوری که خانواده های پرداخت برای یک واحد جدید با پول نقد خود را دارند و آنها را وادار به از دست دادن بخش بزرگی از پس انداز خود را و خود را سفت بودجه ماهانه. این اغلب اتفاق می افتد زمانی که تعمیرات مورد نیاز در خانه خود را.

این کامپوس خانواده هزینه های ماهانه عبارتند از:

  • $900 اجاره
  • $320 گاز برای خانواده تک خودرو
  • 415 دلار برای مواد غذایی
  • $200 برای زمستان آب و برق (شامل برق و آب و گاز و سطل زباله, اما این افزایش به حدود 700 $در تابستان زمانی که کامپوس’ خواهر کار بیشتری برای کمک با صورتحساب)
  • 175 دلار برای یک خانواده گوشی طرح
  • 80 دلار برای اینترنت که کامپوس’ جوانترین خواهر نیاز به انجام مشق شب خود را
  • $10 Netflix
  • $300 فرستاده شده به کامپوس’ پدربزرگ و مادربزرگ در مکزیک به کمک با صورتحساب خود را
  • 100 دلار برای اعطای وام دایره

“ما یک دختر کوچولو و ما نمی توانیم او را در آن گرما البته ما باید به جای آن” کامپوس گفت: از شکسته واحد تهویه مطبوع. “او است که ما در حال تلاش به مراقبت از بسیاری.”

داشتن فرصت برای خرید واحد تهویه مطبوع اعتباری می تواند به کاهش برخی از که فوری استرس های مالی. به طور مشابه, خانواده تازگی تلاش برای خرید یک اجاق گاز از طریق اجاره به خرید گزینه اما به دلیل محروم بودند اعتباری خود را.

کامپوس می گوید او 12 ساله خواهر است که اغلب ترس از او بخواهید برای چیزهایی که او نیاز دارد برای مدرسه مانند کفش یا کتاب. او می داند که هر گونه هزینه های اضافی معنی او را مجبور به انتخاب کنید تا فوق العاده نوبت کاری به آن را ندارند.

وام دایره شرکت کنندگان به طور متوسط 168-نقطه افزایش در نمره های اعتباری خود را و کاهش بدهی های خود را پس از 11 ماه با توجه به گزارش از ماموریت دارایی صندوق.

برای شرکت کنندگانی که آغاز شده و با اعتبار 69 درصد با موفقیت تاسیس یک نمره اعتباری در عرض 10 ماه از مشارکت با توجه به ماموریت دارایی صندوق. غیر انتفاعی نمی نگه داشتن طولانی مدت اطلاعات برای پیگیری اگر مشتریان سابق قادر به حفظ سلامت مالی خود را با توجه به غرب راه حل.

اما ماموریت دارایی صندوق وام محافل تا به حال موفقیت به اندازه کافی برای گرفتن توجه از عمده مالی دستورالعمل در سراسر کشور است.

جی پی مورگان چیس بانک اهدا $1 میلیون به ماموریت دارایی های صندوق در سال 2019 برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی در ادامه به راه اندازی بیشتر وام محافل گفته سخنگوی Amalia Kontesi.

و میله گریفین مدیر آموزش و پرورش مصرف کننده در Experian از اعتباری گزارش آژانس در کشور گفت: اعطای وام محافل کمک به افزایش نمره اعتباری در سراسر کشور.

“(وام محافل درایو) شمول مالی و بهبود سلامت مالی با تسهیل دسترسی به هزینه های پایین خدمات مالی” گریفین گفت: در یک ایمیل. “برای بسیاری از مردم وام محافل می تواند اولین گام به سوی ایجاد یک سنتی سابقه اعتباری و راهی برای خروج از وام چپاولگر.”

مستند نشده ساکنان می توانید به کمک بیش از حد

کسانی که موفقیت های اعتباری هستند و نه فقط محدود به ساکنان قانونی. افرادی که نمی باید مستندات قانونی می توانند در این وام محافل به عنوان به خوبی.

درست مانند آنها قادر به دست آوردن کارت های اعتباری و وام های بانکی مستند نشده ساکنان می توانید پیوستن به ماموریت دارایی صندوق برنامه در صورتی که فرد شماره شناسایی مالیات دهندگان (ITIN). برای افرادی که نمی توانند یک شماره امنیت اجتماعی یک ITIN اجازه می دهد تا آنها را به درآمد مالیات فایل و باز کردن یک حساب جاری.

این است چگونه کامپوس برنامه ای برای پیوستن به یک وام دایره به احتمال زیاد حدود یک سال پس از خود را بهبود می بخشد اعتباری. در حالی که تمام خانواده خود دارای حقوقی اسناد و مدارک کامپوس نمی کند. پدر و مادر خود را در زمینه مقالات برای او پس از نقل مکان به کالیفرنیا از مکزیک زمانی که او یک سال بود اما او نمی داند که چرا این روند ندارد نهایی. او همچنین رد IF چون از قبل جنحه.

برای ثبت نشده ساکنان بدون ITIN, Lauchlan گفت که او اغلب با این نسخهها کار با یک عضو خانواده است که دارای یکی برای تنظیم یک وام دایره. این می تواند به خصوص مفید در کالیفرنیا که در آن 12 درصد از خانواده ها در حال مخلوط-وضعیت خانواده — به این معنی که ممکن است برخی از مهاجران مستند نشده و دیگران ممکن است وضعیت حقوقی.

چگونه وام محافل محدود

یک نکته برای موفقیت اعطای وام محافل است که تعداد کمی از مردم به آنها خدمت می کنند گفت: Lauchlan.

اولین برنامه ای است که غرب راه حل های راه اندازی شده در دیترویت باز بود به هر کسی و هر کس. بیش از سه سال غیر انتفاعی تا به حال 175 شرکت کنندگان است. اما حدود دو سال پیش آنها تصمیم به تشدید مشارکت الزامات و موظف است که شرکت کنندگان در برنامه و همچنین ثبت نام در مالی دیگر برنامه های در جنوب غربی راه حل. این شامل موافقت به مالی مربی در سراسر طول این وام دایره. Lauchlan گفت: غیر انتفاعی می خواست می شود قادر به ساخت بهتر روابط شخصی با مشتریان خود در جهت موفقیت است.

در حال حاضر غرب حل شده فقط 17 فرد وام دایره شرکت کنندگان است اما دیده می شود کمتر پیش فرض وام با توجه به Lauchlan. این برنامه در حال حاضر 0% وام به طور پیش فرض نرخ بهبود از اصلی خود را 6 درصد نرخ به طور پیش فرض — استاندارد صنعت است که بیش از 10٪. به طور کلی ماموریت دارایی صندوق دارای یک نرخ به طور پیش فرض از 0.7 درصد در وام خود را در محافل.

Lauchlan غربی گفت: راه حل بهبود است و به احتمال زیاد با توجه به کارکنان خود را قادر به کار کردن بیشتر از نزدیک با شرکت کنندگان, که اجازه می دهد تا آنها را به ارائه بیشتر مالی آموزش و پرورش.

که آموزش و پرورش می تواند طیف وسیعی از پول مدیریت کارگاه های آموزشی به صفحه اصلی-خریدار کلاس های آموزش.

وام محافل با هدف فقر چرخه

در نهایت کامپوس خانواده هدف این است که برای تعمیر اعتباری خود را برای خرید یک خانه — چیزی که هنوز هم می تواند چند سال به عنوان آنها کار خود را برای بهبود اعتبار و ذخیره برای پرداخت.

اما اعطای وام دایره هنوز هم احساس می کند مانند یک نور در انتهای تونل کامپوس گفت.

او به طور مداوم احساس به دام افتاده در یک چرخه مایل و کار جدید به سمت خانه اما هرگز گرفتن هر گونه نزدیک به دلیل دستمزدهای پایین و سایه از نمره های اعتباری خود را.

خانواده اش از وضعیت به نظر می رسد بسیاری مانند دیگر خانواده های اقلیت زندگی در حومه Coachella Valley شهرستانها.

در Coachella Valley, متوسط درآمد خانوار است $55,402. که قطره قطره به حدود 25000 $در unincorporated جوامع است که کشش در امتداد مرز شرقی آن. در تهوسند پلمس که در آن کامپوس, زندگی, ساکنان, متوسط فقط زیر $44,000 یک سال است.

این همان جوامع نیز تجربه خانواده ازدحام مانند کامپوس, خانواده, در نرخ های بالاتر. در حالی که فقط 6 درصد از Coachella Valley خانواده ها به سر می برند که روند خوشه در عمدتا لاتین unincorporated areas — به 26 درصد در مکه 16 درصد در واحه و 13 درصد در حرارتی.

این به معنی آن دسته از خانواده ها در حال تلاش برای ارائه مطلب — اغلب خوشه ای چند نسل خانواده با هم در دستمزد پایین تر.

کامپوس امید به یک روز شکستن رایگان از چرخه. او می خواهد به یک خانه سه اتاق خوابه با کارآمد واحد تهویه مطبوع. او امیدوار است تا روز به لذت بردن از سرگرمی — او به تازگی کشف عشق خود را از اسب سواری در حالی که کار به عنوان یک مرتع پرورش احشام ، او امیدوار است به خواب بیشتر و کار بیشتر مناسب ساعت.

اما بیشتر او امیدوار است که جوانترین خواهر خود را هرگز خواهد بود ترس از او بخواهید برای کفش های جدید دوباره از ترس از اضافه کردن به خانواده خود را از استرس های مالی.

آن چیزی است که یک کودک خردسال باید هرگز به فکر می کنم در مورد او گفت:.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>