جوجه تیغی نهر سایت از مغلوب ساختن پیشی جستن آینده جمع آوری کمک یکی از کویر جذاب ترین گلف خواص

مایدزرت | No comments

قبل از جوجه تیغی نهر خریداری شده توسط میلیاردر لری الیسون که هفته آینده برگزار خواهد شد ليزينگ جمع آوری کمک برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مجلل رانچو مایراج و مستغلات آن را خصوصی گلف و خانه برای یکی دیگر از مشخصات بالا تاجر با اتصال به حزب جمهوری خواه سیاست است.

پس از افتتاح آن در سال 1998 جوجه تیغی نهر بیشتر شده است رمز و راز به جهان خارج اما رؤیت با مشخصات بالا سیاستمداران سمان جای خود را در دره کوچلا “رئیس جمهور Playground” فرهنگ عامه.

از طریق زمین معاوضه دعاوی شهرک طلاق و ورشکستگی جوجه تیغی کریک شده است یکی از جذاب ترین خواص گلف در Coachella Valley از سال 1997 زمانی که برنامه اعلام شد برای 240 هکتار سایت در یک یارو در پایین سانتا رزا کوه فقط در غرب تقاطع بزرگراه 111 و باب هوپ درایو.

ملک اولین بار توسعه داده شد توسط چوب نجیب زاده تیم Blixseth که تا به حال این چشم انداز برای یک ملک خصوصی با یک زمین گلف است. اما او نمی خواست به ساخت آن در Coachella Valley.

Blixseth می خواستم به توسعه زمین متعلق به او در مونتانا. اما زمانی که دولت فدرال گفت Blixseth هیچ گفت مونتانا زمین بود بیش از حد سازگار با محیط زیست حساس اجازه می دهد تا توسعه آن شروع به یک سری از حوادث که دیدم Blixseth باز خصوصی دوره در سال 1998 است.

Blixseth این bespectacled بنیانگذار غربی اقیانوس آرام مبتنی بر تاج و اقیانوس آرام چوب شمارش در میان دوستان خود را در گلف بازان مانند آرنولد پالمر و چهره های سیاسی مانند George H. W. و باربارا بوش و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل.

او به نویسندگان فعال به کمیته ملی حزب جمهوری خواه و حزب جمهوری خواه کالیفرنیا از سال 1980 تا اواسط 2000s funneling $40,500 به حزب ملی سازمان و $20,000 به دولت فصل از سال 1988 تا 2006.

Blixseth همچنین پشتیبانی این حزب تلاش برای انتخاب اعضای کنگره است. او کمک 50.000 دلار به ملی حزب جمهوری خواه کنگره از سال 2000 تا 2006 و $17,000 به آن مجلس سنا رسید. او حمایت سانی بونو در سال 1994 و 1996 مسابقات ($6,500) و پس از عبور خود کمک صندوق خود را بیوه و جانشین مریم بونو مبارزات از سال 1998 تا 2008 ($4,500).

بیش از حد از آن زمان دوره Blixseth بالا سوار شد و توانایی های خود را برای دریافت رانچو مایراج اموال توسعه یافته نشان داد توانایی های خود را به سازش و مذاکره و دریافت پروژه ها انجام می شود.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از منطقه پالم اسپرینگز هفته آینده برای رویداد جمع آوری کمک مالی در Oracle رئیس لری الیسون و مستغلات

بیشتر: 6 راه لری الیسون تغییر BNP Paribas Open

قادر به توسعه خود مونتانا زمین یک منطقه به نام جوجه تیغی نهر Blixseth کار مبادله زمین به زمین به دولت در ازای زمین در رانچو مایراج که شامل مناطق هر دو در پایه سانتا رزا کوه ها و کوه ها.

تبادل گوسفند برای گلف

دوم تبادل زمین با وزارت کالیفرنیا از ماهی و بازی به دولت زمین های صخره ای در تپه مناسب برای گوسفند در حالی که به Blixseth زمین مورد نیاز خود را به توسعه گلف یکی اصلی و چهار casitas در اموال. به عنوان بخشی از این معامله Blixseth نیز ساخته شده است یک حصار زنجیره لینک برای ماهی ها و بازی ملک بالاتر از بزرگراه 111 در رانچو مایراج, منطقه ای که در آن گوسفند تمایل به سرگردان به بزرگراه به چراندن در چمن در ميانه از جاده مشغول است.

به نام Blixseth به نام خانه جدید خود را توسعه جوجه تیغی Creek یک واکسن در دولت کلینتون بود که او را مانع از توسعه مونتانا ملک با همین نام است.

Blixseth سپس پیمایش راه خود را از طریق یک سری از چالش های است که تهدید توسعه است. در خصوص باشگاه سیرا واصل طرح دعوی در دادگاه در سال 1997 و گفت که برخی از توسعه پیشنهاد شده در زمین برای شبه جزیره گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی که ذکر شده بود به عنوان یک گونه در معرض خطر در سال 1998 است.

Blixseth خودداری کردند در طرح دعوی در دادگاه گفت: آن بخشی از باشگاه سیرا معمول حقوقی استراتژی و نه بر اساس حقایق خاص از رانچو مایراج اموال. اما Blixseth به خطر بیافتد و دوباره روت پنج سوراخ گلف خود را در دوره.

“چیزی بسیار جالب اتفاق افتاده است” Blixseth گفت: در یک سال 1998 مصاحبه با خورشید صحرا. “گوسفند آمد. در چهار سال من تا به حال هرگز دیده می شود یک. اما در چند ماه گذشته, من می خواهم بگویم وجود داشته است 20 رؤیت از جمله شش قوچ فقط در هفته گذشته. من برای اولین بار به اعتراف که من اشتباه میکنم و حق با اونا بود.”

Blixseth را توسعه پیشنهاد شده بود که فقط یک زمین گلف بلکه اصلی بزرگ در خانه برای او و همسرش ادنا و همچنین چهار casitas از 1500 به 1800 فوت مربع به عنوان خانه برای Blixseth کودکان زمانی که آنها بازدید کردند.

جوجه تیغی نهر خدمت خواهد کرد به عنوان سایت بزرگ-بلیط تهمت کمپین جمع آوری کمک Feb. 19 کمتر از دو هفته قبل از کالیفرنیا سه شنبه اولیه انتخابات.

الیسون میزبان حامیان در تفرج گلف در جوجه تیغی نهر صفحه اصلی. برای $100,000 دو حامیان می توانید پیوستن به یک تفرج گلف و عکس خود را گرفته با رئیس جمهور. برای $250,000 دو همکاران گرفتن یک عکس تفرج گلف و می توانید با شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو.

سهم را به ناروا “پیروزی” مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته تشکیل شده توسط برگ برنده مبارزات انتخاباتی کمیته ملی حزب جمهوری خواه و دولت ایران فصل است.

سرمایه گذار املاک و مستغلات اد لوییس یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که صاحب یک خانه در Coachella Valley گفت: این رویداد تا به حال به فروش می رسد. Nachhattar Chandi از Chandi گروه گفت که او تا به حال خریداری $250,000 بسته و نگاه به جلو به بازدید از جوجه تیغی نهر.

یک برتر گلف به عنوان یک حیاط خلوت

همانطور که برای گلف Blixseth اصرار او طراحی 18 سوراخ خود را, اما او داوطلب خدمت سربازی پیشنهادات از برخی از مشخصات بالا دوستان از جمله رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش, PGA Tour قهرمان تام Weiskopf و LPGA Hall of Famer عوايد. نتیجه این شد نه فقط خصوصی اما البته که Golf Digest Magazine هنگامی که رتبه بندی به عنوان یکی از 15 بهترین زمین های گلف در کالیفرنیا است.

در حالی که توسعه توافق با شهر رانچو مایراج مانع Blixseth از برگزاری هر گونه مسابقات حرفه ای در جوجه تیغی نهر و دسترسی به این دوره بود و تنها از طریق دعوت به Blixseths را نگه متعدد خصوصی رویدادهای مالی در اموال اغلب به پشتیبانی Blixseth دوستان در حزب جمهوری خواه مانند دن کویل و تشکر. مریم بونو. دیگر جمع آوری اعانه برای بیابان سازمان های خیریه و علل نیز برگزار شد وجود دارد.

در برابر چنین حوادث خشم برخی از همسایگان خود مانند زمان آتش بازی راه اندازی شد بدون هشدار برای همسایگان در مارس 2000 برای Blixseth را 50th birthday.

در حالی که Blixseth صحبت در مورد توسعه پروژه های دیگر در صحرا از جمله چشم انداز ساختمان یک زمین گلف برای Coachella Valley Unified School District, جوجه تیغی نهر بود و تنها کسی بود که متوجه شدم.

در ماه دسامبر سال 2006 تیم و ادنا Blixseth توافق به طلاق و تقسیم دارایی های خود را با Edra گرفتن رانچو مایراج ملک در حل و فصل است. با مشخصات بالا طلاق اعلام شد برای اولین بار در وال استریت ژورنال در ماه ژانویه سال 2007.

به عنوان تیم Blixseth شروع مواجهه با مسائل حقوقی بیش از یک پیشنهاد مونتانا توسعه به نام یلو باشگاه مشکلات که در نهایت او را دیدم زندانی Edra Blixseth مجبور شد به فایل برای ورشکستگی در سال 2009 قادر به دیدار با خواسته های مالی او رانچو مایراج زمین.

الیسون طول می کشد بیش از

قرار داده و در حراج بلوک توسط دادگاه ورشکستگی این خانه ها و زمین گلف در جوجه تیغی نهر یافت takers اصلی درخواست قیمت از $75 میلیون نفر است. ملک بود در نهایت خریداری شده در سال 2011 برای $42.9 میلیون الیسون بود که پنجم-ثروتمندترین مرد جهان در آن زمان با ارزش خالص نزدیک 40 میلیارد دلار.

الیسون بنیانگذار نرم افزار و فن آوری های غول پیکر شرکت اوراکل در حال حاضر با حضور در صحرا داشتن خریداری Indian Wells Tennis Garden و دو هفته BNP Paribas Open مسابقات تنیس به صورت 100 میلیون دلار در سال 2009.

از آن پس الیسون اموال شناخته شده است برای برخی از مشخصات پایین رویدادهای مالی و به عنوان یک پاتوق برای بزرگ نام بازیکنان تنیس مانند رافائل نادال و راجر فدرر در مسابقات مارس. اما اموال نیز بود و از قسمت های مورد علاقه برای باراک اوباما در طول متعدد گلف بازدیدکننده داشته است به صحرا هر دو در طول ریاست جمهوری او و پس از او سمت چپ دفتر بیضی

کم-مشخصات طبیعت از اموال ناپدید خواهد شد در هفته آینده با جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه این ملک را به میراث حریم خصوصی گلف و سیاست است.

سیاست خبرنگار سام متز کمک گزارش.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر @Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>