پورت کمیسر هاروی به اجرا کاکائو شهردار; وکیل Markey به دنبال پورت صندلی

فلوریدا تودی | No comments

کاناورال بندر مقام کمیسر باب هاروی — که قبلا گفته او در حال اجرا است برای انتخاب مجدد به موقعیت که در سال 2020 — اعلام کرده است قصد دارد به جای اجرای برای شهردار کاکائو.

در یک Facebook پست اعلام نامزدی خود را هاروی نوشت: “من در حال اجرا برای شهردار زیرا قلب من است که در خدمت شهر من. به جهنم همسر من, کانی و من عاشق کاکائو. من اینجا زندگی می کنند و می خواهند کاکائو به بهترین شهرستان در فلوریدا. من می خواهم کاکائو به جای نگاه دیگران و می گوید: “هی که به نظر می رسد خوب است. ما باید سعی کنید به مانند کاکائو.’ من می خواهم به شما خوشحال زندگی در کاکائو و من قول می دهم برای کار به سمت این هدف برای همه شما.”

هاروی به چالش کشیدن وقت کاکائو شهردار جیک ویلیامز جونیور که انتخاب شد در سال 2018 به پر کردن منقضی نشده بخشی از دوره پس از آن شهردار هنری Parrish III. Parrish که در آن سال زد برای فلوریدا خانه صندلی در منطقه 51 دست به تایلر Sirois در یک جمهوری خواه اولیه.

بیشتر: بندر کاناورال کمیسر هاروی اجرا نمی شود برای انتخاب مجدد در این سال

بیشتر: کاکائو شهرستان مدیر جان Titkanich به استعفا به دنبال ‘جدید و چالش های حرفه ای’

ویلیامز برنده حزبی کاکائو شهردار مسابقه در سال 2018 شکست لری سینکلر

و کلارنس ویپل جونیور

هاروی یک جمهوری خواه برنده 2016 پورت انتخابات در منطقه 4, شکست وقت جمهوری خواه بروس Deardoff در یک توافق اولیه است.

هاروی یک بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ و تزئین مبارزه با خلبان جنگنده.

در مبارزات انتخاباتی خود اعلام هاروی نوشت: “به عنوان یک حرفه افسر نظامی کسب و کار اجرایی, خلبان, منتشر شده, نویسنده, نویسنده و پورت کمیسر من تجربه و توانایی و تعهد به کار با یک تیم متنوع در حمایت از و به تمرکز بر روی جامعه ما است. من یک شهرت قوی برای انصاف و کار درست انجام می دهند و من در حال اجرا به وقف خدمت به شهر ما.”

هاروی در حال حاضر یک خلبان و یک شریک در ویلا کاکائو ایجاد کرد و کلبه شهری پروژه در کاکائو ایجاد کرد.

هاروی همچنین سران غیر انتفاعی Broadmoor هکتار جامعه مرمت و حفظ Inc., که در حال کار برای ساخت خانه های جدید در کاکائو محله.

وکیل به دنبال پورت صندلی

وجود دارد در حال حاضر نیز یک اعلام نامزد برای کاناورال پورت قدرت منطقه 4 صندلی در حال حاضر برگزار شده توسط Harvey — جزیره مریت وکیل کوین Markey یک جمهوری خواه است.

Markey گفت که او معتقد است پس زمینه خود “است به خوبی مناسب به عنوان بخشی از یک تیم است که در عمل بسیار مهم اقتصادی بخشی از جامعه ما است. به همین ترتیب من بسیار آشنا با عملیات دولت از هر دو گذشته و حال تجربه حرفه ای.”

Markey کار کرده است به عنوان دستیار دادستان شهر کیپ کاناورال; مشاور عمومی برای تیتوسویل-کاکائو فرودگاه اقتدار و مشاور عمومی در شرق فلوریدا استیت کالج. او همچنین به عنوان یک جایگزین در Brevard County برنامه ریزی و منطقه بندی هیئت مدیره/برنامه ریزی محلی آژانس.

“بندر منحصر به فرد است در این زمینه از دولت به دلیل آن است که هنوز هم بسیار شبیه به یک کسب و کار و من تجربه هر دو عامل بزرگتر قانون عمل و مشاوره, موفق, میلیون دلاری کسب و کار از همه نوع” Markey گفت. “من پیش بینی است که پورت مانند بسیاری از ما را با چالش های جدید مانند اختلال در درآمد با توجه به فلج کروز خط میباشد. من مطمئن هستم تجربه من خواهد بود ارزش به بندر و با گسترش جامعه در مقیاس بزرگ است.”

این خواهد بود Markey اولین اجرا به صورت انتخابی ،

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. او Politoical چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>