مثبت قرنطینه عوارض جانبی? صحبت من به خانواده ام خیلی بیشتر حتی با مشکلات فنی

مایدزرت | No comments

ماندن در خانه در طول این همه گیر شده حداقل یک مثبت شاخه ای است که بسیاری از ما زمان گرفته شده اند به گرفتن بهتر در چیزی.

برای برخی شاید آن را پخت. برای دیگران آن را باغبانی. برای چند آن را تحقق یک رویای مادام العمر خود را به نفت خام, در خانه, ضد عفونی کننده از ودکا و سرکه و جوش شیرین و Windex.

برای من آنچه که من واقعا بهبود یافته در طول این ماه گذشته یا بیشتر چیزی است که من شده اند قادر به کنار اما فقط تا به حال ساخته شده آن را یک اولویت — برقراری ارتباط با خانواده من.

قبل از همه این ماه را بدون چک کردن در با پدر و مادر من در میشیگان یا برادر من و چهار دختر او نیز در میشیگان. مطمئن شوید که من می خواهم آمار آنها را بر روی تعطیلات و یا هر زمان که ایالت میشیگان تیم بسکتبال چیزی شگفت انگیز (خوشبختانه اغلب) و یا هنگامی که ما Detroit Lions تا به حال یک پیروزی بزرگ (ما تقریبا هرگز صحبت در طول فصل NFL).

بیشتر: من حماسه کاغذ توالت تلاش: خنده احساس گناه و خصومت emojis و در پایان موفقیت

بیشتر: راهنمایی برای عاقل تعطیلات در خانه: شماره 1 قرار دهید تا تصویر شماره 2 دریافت رایگان سالاد کلم

اما در حال حاضر من دارم در بیشتر. من می خواهم به مطمئن شوید که آنها همه سالم و امن و هوشمند بودن در مورد quarantining. به روز رسانی سریع در حالی که مادر من گم شده است او تنیس لیگ, پدر و روز به روز زندگی — تماشای بازی نشان می دهد در تلویزیون و مجسمه سازی خود را در خانه هنر استودیو/گاراژ — رفته تقریبا بدون تغییر.

تکنولوژی چیزی است که باعث می شود آن را همه ممکن است. مطمئن شوید که وجود دارد کلاسیک تلفن تماس و Facebook posts, اما من می خواهم برای دیدن برادرزاده من, من می خواهم برای دیدن پدر و مادر من, من می خواهم برای دیدن برادر من. حداقل من می خواهم برای دیدن برادر من تا زمانی که من تو را دیدم دیوانه طولانی قرنطینه ، وای داداش! با او من فکر می کنم من احتمالا بازگشت به تماس های تلفنی.

توجه داشته باشید جانبی: برای کمی سرگرم کننده, خنده, انجام آنچه من انجام و شروع هر تماس تلفنی در حال حاضر با “اوه خوب من خوشحالم که من گرفتار شما در خانه است.” این یک قرنطینه جمعیت pleaser.

برای من تلاش کردن فن آوری های جدید و جدید من معنی جدید به من تا به حال آن لذت بخش اما خنده دار یو پی اس و فراز زندگی است.

مادر من است که همیشه صحبت کردن در مورد چگونه او تصویری چت با نوه, بنابراین من فکر کردم من می خواهم سعی کنید به چت تصویری با. این یک گام بزرگ برای ما به این نقطه اوج ما قابلیت های فنی است که من خانه و پدر و مادر من هر دو جداگانه در گوشی های. سه راه تماس بیش از حد نخ نما.

من برای اولین بار سعی کردم FaceTime اما او مجبور نیست یک آی فون. من سعی کردم اسکایپ بعدی که غیر استارتر. زوم و نزدیک به اینده علمی تخیلی, فانتزی, به ما, اگر من همسر و خانواده او باید هفتگی زوم چیت چت و خوشحال ساعت.

من فقط نمی تواند کشف کردن راه برای چت تصویری با مامان, بنابراین من به نام او و از او پرسید که چه او با استفاده از زمانی که او به grandkids.

“من نمی دانم. کورا فقط تماس من و سپس من می توانید ببینید که او می توانید ببینید من,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را تا به چیزی برای انجام با Facebook شاید.”

کورا من 8 ساله خواهر زاده که در حال حاضر می داند که بیش از مادر من و من در ترکیب ظاهرا. مامان من درست بود هر چند من از آنجا آموخته بود که Facebook (کودکان و نوجوانان) رسول که کورا با استفاده از.

بنابراین من سعی کردم آن را (برای بزرگسالان) و آن کار می کرد! سلام. مادر من و من با دیدن هر یک از دیگر و صحبت کردن برای خوب سه دقیقه و سپس برای برخی از دلیل من متوقف شنوایی او بود و تنها با دیدن او. ما از طریق مرتب کردن بر اساس بخش-charades, بخش-زبان اشاره برای چند ثانیه و سپس تصمیم به متوقف کردن و تماس با آن یک موفقیت است.

پس حداقل من چیزی یاد گرفته فرم کورا, من در حال حاضر می توانید انجام یک FVMCT, technophiles مثل خودم می دانم که مخفف Facebook تصویری مسنجر چت کهکشانی ها.

در حال حاضر تا آنجا که رسیدن به برادر و برادرزاده من می دانستم که من می تواند با استفاده از FaceTime.

آن بخش مشغول به کار هموار با من برادر و دختران خود را در آخر هفته گذشته اما من اشتباه بزرگ زمان بود. من کاهش یافته است در بر روی آنها راست زمانی که آنها در حال تماشای جدیدترین “ترول” فیلم است. اوه. کاملا دایی-شکست است. من حدس می زنم شما قرار است برای هشدار به مردم قبل از FaceTiming. من بیشتر توجه تقسيم شده از دختران است. عاج دست تکان دادند اما من می توانم بگویم که او می خواست برای بازگشت به فیلم است. قدیمی ترین پارکر را برادر من گوشی و اجرای طبقه بالا به من نشان می دهد جدید خود را ملافه و بالش و جدید خود را به گنجه-تبدیل-اتاق مدیتیشن.

یکی دیگر از راه من می توانید بر روی برادرزاده من است که من مشترک شدن در کانال یوتیوب خود (به شما گفته بودند پیشرفته). آنها بازی بازی ها و یا فراموش هنر و صنایع دستی و به شما نشان می دهد بیننده چگونه به تکرار آنها را در خانه. آن چشمگیر است.

من فکر زیادی در مورد آنچه که این اقامت در خانه سفارش شده خواهد بود مانند اگر آن را می گویند 1990 به جای 2020. پیشرفت ساخته شده است که به ما کمک نگه داشتن در تماس با یکدیگر و با جهان اطراف ما از آن واقعا شگفت انگیز است اما ما قطعا آن را برای اعطا. ما هرگز قادر به دیدن خانواده های ما در همه یا دیدن ما همکاران به جلسات و یا livestream یک سرویس کلیسا آنلاین و یا هر چیزی به غیر از یک تماس تلفنی ،

بنابراین همانطور که ما همچنان به استفاده از این زمان برای دریافت بهتر در چیزهای مهم گام بعدی این است برای متوقف نمی هنگامی که این بیماری همه گیر است. نگه داشتن ساخت که نان موز هر یک بار در در حالی که. نگه داشتن آن باغ تا حتی زمانی که شما به بازگشت به کار. و من نذر به ماندن در تماس با خانواده این بهترین چیز برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر شده است.

پس از آن, رسمی, شخصی من قرنطینه وضوح حرکت رو به جلو این است که سعی کنید برای بهبود دانش و فن آوری های جدید ارتباطی. من می خواهم به در لبه برش و یا حداقل سعی کنید به ماندن بگیرید پیش از خواهرزاده من جنیسن. او را 4.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>