امکان مدارس باز در جولای باعث موج اضطراب,’ مخلوط احساسات محلی, مربیان, والدین

مایدزرت | No comments

کن ماهر یک بحران شورا در بابی دوک مدرسه در Coachella, نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به دفتر کار خود و کمک به دانش آموزان است. او می گوید آن را خواستار است. پس Riverside County مدارس دستور داده شد به در مارس 13, او می گوید: یک سیستم هنوز به تنظیم است که اجازه می دهد تا او را به برقراری ارتباط با آنها.

“در فرد ایده آل است” ماهر گفت. “من می توانید ببینید آنلاین چهره به چهره (جلسات) … اگر ما می تواند آن را در یک راه امن. من یک برادر است که با تکنولوژی نابغه اما من نه.”

با وجود چالش های فن آوری و در غیر این صورت دیگر اعضای هیات علمی و کارکنان می گویند آنها با احتیاط در مورد امکان بازگشت به مدرسه زودتر از برنامه ریزی به عنوان به زودی به عنوان در اواخر ماه جولای هر چند به احتمال زیاد با تغییرات به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد.

مدرسه محلی ولسوالی ها و حتی دولت سرپرست مدارس در مورد جدول زمانی همراه با عموم مردم در روز سه شنبه.

Coachella Valley انجمن معلمان جمهور Carissa کاررا گفت که او تا به حال شنیده ام از هر گونه مربیان که مشتاق در مورد چشم انداز به عنوان چالش به عنوان کار از خانه بوده است.

بازگشت زود هنگام تاریخ پرسش — آیا 2020-21 سال تحصیلی نیز پایان زود ؟ پس از آن چه خواهد بود نقطه با یکی دیگر از آموزش فاصله تابستان آینده? خواهد معلمان روز بیشتر و کمتر روز نسبت مشخص شده در قرارداد خود را? اگر قرارداد را باید renegotiated, کاررا گفت.

“سلامت روان و … ما نه تنها نیاز است که زمان خاموش اما ما سزاوار است که زمان” او گفت:.

کاررا گفت که او فکر می کند جدول زمانی بیشتر از یک ایده فرماندار “پرتاب در خارج وجود دارد” به عنوان مخالف چیزی بود که شماری از مردم در سیستم مدرسه و به احتمال زیاد برای آمدن به ثمر.

در پاسخ به Newsom اظهارات کالیفرنیا سرپرست مدارس تونی Thurmond با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت که او شنیده بود از اوایل باز کردن برنامه برای اولین بار است که بعد.

با این وجود بازگشایی مدارس در این تابستان می تواند “کمک به ما آدرس سهام مسائل رو به ما آسیب پذیر ترین دانش آموزان,” او گفت:. اما او اضافه کرد: دولت باید برای پاسخ به برخی از سوالات از جمله “این می تواند انجام شود در یک راه است که محافظت از سلامت و ایمنی ما دانش آموزان, معلمان و کارکنان مدرسه?”

او پیشنهاد کرد که دستورات را به اجرا اجتماعی فاصله شیوه در کلاس های درس می تواند نیاز به کلاس کوچکتر معلمان بیشتر و منابع بیشتر است. او همچنین گفت: معلمان و کارکنان مدرسه خواهد نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی و تمیز کردن تجهیزات برای اطمینان از مدارس در حال بررسی.

“ما انتظار داریم که برخی از قالب های اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان, بنابراین اگر ما شروع مدرسه زود ما باید منابع آن را به یک واقعیت است.”

Trina گونزالس-Alesi رئیس جمهور از کویر ماسه انجمن معلمان گفت: یک نگرانی عمده در مورد فرستادن بچه ها به مدرسه و پیش از آن در Coachella Valley وحشیانه درجه حرارت در تابستان. گونزالس-Alesi گفت که منطقه اتوبوس ندارد تهویه مطبوع و حرارت خواهد بود “بسیار مالیات بر ما دانش آموزان است.” این منطقه سال تحصیلی برنامه ریزی شده است برای شروع Aug. 19.

او همچنین گفت که او در می یابد آن را دشوار است به تصور اجتماعی فاصله پروتکل های کار در مدارس و این که او موفق به دریافت چندین پیام از معلمان نگران سهشنبه شب پس از فرماندار اعلام.

“این اصلا باعث موجی از اضطراب و من باید بگویم” گونزالس-Alesi گفت.

Lesleigh حلم اقامت در خانه مادر در پالم دزرت بیشتر آماده به ارسال 10 ساله و بازگشت به مدرسه از او 4 ساله.

بزرگش می توانید درک ایده اجتماعی فاصله. حتی اگر او چوب به یک برنامه برای classwork و ملاقات با معلم او هر روز در زوم حلم است در مورد یادگیری از دست دادن.

“برای من جوانترین, من نمی دانم اگر من می خواهم برای قرار دادن او را به مدرسه کاملا در عین حال به خاطر همه چیز” حلم گفت. “منظورم این است که شما بگویید 2 یا 4 ساله به تماس دوستان خود را و یا شما باید 6 فوت دور. که نمی خوای اتفاق می افتد. و من متاسفم بچه ها انتخاب کنید بینی خود را. که فقط به آنچه کودکان انجام می دهند.”

او همچنین گفت: کلاس های درس در حال حاضر به سر می برند و او را درک نمی کنند که چگونه تجهیزات زمین بازی احتمالا می تواند تمیز نگه داشته شود به عنوان امن برای کودکان و نوجوانان.

پالم اسپرینگز متحد سرپرست دکتر ساندرا لیون به نام Newsom را اعلام بازگشایی یک “بیانیه جسورانه” در منطقه سهشنبه شب جلسه هیئت مدیره که پخش شد بیش از YouTube با توجه به دولت ممنوعیت گردهمایی در طول بیماری همه گیر.

“ما باید بیشتر سوالات مطرح شده نسبت به وضوح در اطراف چه آن را مانند نگاه” لیون گفت.

شنهای صحرا Unified School District تکرار که احساسات در یک بیانیه کتبی ارسال شده به آفتاب صحرا در روز چهارشنبه.

“فرماندار اظهار نظر در مورد اوایل افتتاح مدرسه تولید شده تا به سوالات بیش از پاسخ” بیانیه می خواند. “همانطور که ما دریافت بیشتر موضعی اطلاعات از دولت و مقامات بهداشتی ما بهتر می توانید واکنش نشان می دهند به این بیانیه است. در جریان تصویب تقویم سال تحصیلی جدید آغاز می شود 19 اوت سال 2020 است.”

یک سخنگوی پالم اسپرینگز Unified School District گفت: منطقه خواهد در انتظار راهنمایی از شهرستان ریورساید وزارت بهداشت و با همکاری ریورساید شهرستان اداره آموزش و پرورش قبل از اظهار نظر.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>