پیش بینی یک بیماری همه گیر مسیر: چه مدل می تواند و نمی تواند انجام دهد

مایدزرت | No comments

هر روز در حالی که ما در حال همه گیر در خانه, صفحه اصلی سیاستمداران و مقامات بهداشت و اخبار مجریان نقطه به گرافیک و نشان دادن آخرین آمار این بیماری همه گیر کوروناویروس به نشان می دهد آنچه ممکن است در آینده اتفاق می افتد در منطقه خود و در سراسر جهان است.

زمینه ای کسانی که تصاویری بیماری مدل های پیش بینی — الگوریتم های پیچیده ریاضی که پیش بینی گسترش بیماری و شدت بر اساس حالات مختلف. از آنجا که آنها می تواند کمک به پیش بینی اثرات مختلف مداخلات از جمله اجتماعی ما فاصله ، coronavirus همه گیر مدل به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار چگونه دولت ها پاسخ دهد.

آن را وسوسه انگیز به نظر این مدل به عنوان وحی است که می توانید به ما بگویید که دقیقا چه باید بکنید و هنگامی که آن را انجام دهد. آنها می توانید به ما بگویید که ما باید بازگشت به کار و یا زمانی که بچه های ما می توانید رفتن به مدرسه ؟ است مادر امن در خانه سالمندان و یا باید او را به خانه? زمانی که می توانید کسب و کار با خیال راحت بازگشایی?

به عنوان کالیفرنیا COVID-19 caseload تاپ از 30000 مقامات دولتی با استفاده از یک مدل توسعه یافته در دانشگاه جانز هاپکینز برای کمک در برنامه ریزی خود را. اگر شما به تماشای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روزانه جلسات آنلاین برخی از نمودارها نشان داده شده است بر اساس مدل پیش بینی.

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

اما این مدل نیاز به تغذیه اطلاعات قابل اعتماد و برخی از داده ها است در تامین کوتاه مدت به خصوص بدون گسترده ایالات متحده برای تست رمان کروناویروس که باعث COVID-19. ما هنوز هم نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند و بدون علائم ، ورودی های دیگر مانند ـلی و نرخ مرگ و تغییر روز به روز به ما اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس.

“چه چیزی باعث می شود مدل سازی به خصوص به چالش کشیدن هستند و عوامل انسانی. رفتارهای فردی و مراقبت های بهداشتی و زیرساخت های سیاسی و پاسخ هر یک می تواند بر نتیجه یک بیماری همه گیر” گفت: Shweta Bansal استادیار زیست شناسی در دانشگاه جورج تاون است که دارای تخصص در بیماری های مدل سازی. “من فکر می کنم از مدل به عنوان یک تماس به عمل است. آنها می توانند به ما بگویید چه اتفاقی می افتد اگر ما نمی کنند و ما چگونه می تواند به جلوگیری از بسیاری عواقب وخیم است.”

در اینجا پنج چیز شما باید بدانید که برای ایجاد حس از بیماری های عفونی در مدل های:

چرا بسیاری از COVID همه گیر مدل — و چرا آنها همه خیلی متفاوت است ؟

انواع مختلفی از بیماری های عفونی مدل های برای اهداف متفاوت است. هر کدام از این محدودیت ها و هر یک می تواند مفید باشد در راه خود را.

“SEIR” مدل به عنوان مثال شامل معادلات بر اساس تعداد افراد مستعد (ص) که می تواند آلوده تعداد زیادی از مردم در معرض (E) تعداد افراد آلوده به (من) و تعداد زیادی از مردم بهبود(R). عامل مبتنی بر مدل با استفاده از گسترده کامپیوتر قدرت برای شبیه سازی اقدامات میلیون فرضی مردم به پیش بینی گسترش بیماری. هنوز هم مدل های دیگر بررسی شیوع بیماری در یک کشور و سعی کنید برای پیش بینی نتایج در جای دیگر در جهان بر اساس آن داده است. برخی از مدل ها نگاهی به سفر الگوهای در گسترش بیماری و هنوز هم دیگران چگونه ارزیابی سن و قومیت و کمک بیماری ممکن است بر میزان زنده ماندن.

بیشتر: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت; پالم اسپرینگز دوره های بسته از طریق پنج شنبه

اپیدیولوژی می گویند این کمک می کند تا به بیش از یک مدل در پاسخگویی به بیماری شیوع زیرا آنها با استفاده از ورودیهای مختلف. ترکیب نتایج حاصل از مدل های مختلف می تواند متفاوت عکس از شیوع این مسیر است.

“این واقعیت است که وجود دارد بسیاری از مدل های سالم نشانه” گفت: Bansal. “این همان با آب و هوا پیش بینی است که تکیه بر چندین مدل های ریاضی. اما بر خلاف پیش بینی آب و هوا با یک بیماری پیش بینی ما توانایی تغییر نتیجه.”

مجلس بحث برانگیز با استفاده از یک مدل توسعه یافته توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که برخی از کارشناسان بیماری انتقاد کرده اند که بر اساس بیش از حد خوش بینانه فرض در مورد مزایای اجتماعی فاصله میان دیگر مسائل آماری. امپریال کالج لندن که پیش بینی شده به عنوان بسیاری از 22 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده اگر هیچ اقدام گرفته شده بود نیز ظاهرا باعث مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مسئله سخت تر اجتماعی جدید فاصله دستورالعمل.

آنچه می رود به ساخت یک اپیدمیولوژیک مدل عفونی تنفسی بیماری ؟

کالیفرنیا و برخی از کشورهای دیگر استفاده از یک SEIR مدل توسعه یافته توسط دانشگاه جانز هاپکینز اپیدمیولوژی دکتر جاستین Lessler. این بیماری همه گیر کوروناویروس مدل با توجه به California Department of Public Health, طول می کشد به حساب مفروضات در مورد چه مدت این بیماری طول می کشد تا جوجه کشی, چه مدت, مردم, عفونی, چگونه بسیاری از مردم هر بیمار می تواند آلوده به مرگ و میر بسیاری از افراد نیاز به بستری شدن در بیمارستان یا مراقبت های ویژه و از همه مهمتر برای بیمارستان برنامه ریزی چگونه بسیاری از مردم نیاز به هواکش چرا که آنها نمی تواند نفس خود را.

در این مدل فرض می شود که NPIs – “غیر دارویی مداخلات” اجتماعی مانند فاصله – آغاز شده در دولت 20 مارس. در واقع برخی از استان ها در دستور ساکنان به پناهگاه در محل زودتر و برخی دیرتر.

کالیفرنیا نیز شده است مراتب بهتر صورت روزانه از این مدل پیش بینی پیش بینی کرده بود — تنها 4,892 موارد گزارش شده در مارس 16, نسبت به 12,119 موارد پیش بینی شده برای آن تاریخ است. مجمع اعضا کنار هم در جلسه بودجه امروز به سوال Newsom دولت در مورد مدل و به دنبال جزئیات بیشتر در مورد آن فرض است.

Rodger ساقی سخنگوی کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی آژانس هشدار داد که “قابل توجهی وجود دارد عدم قطعیت” در مدل پیش بینی از آنجا که ما هنوز هم نمی دانم به اندازه کافی در مورد اینکه چگونه این ویروس عمل می کنند و بدون گسترده تست چگونه بسیاری از افرادی که آلوده می شوند. “ما به طور مداوم پالایش مدل ما با محققان و محلی بهداشت عمومی و دفاتر و” باتلر گفت.

که می آفریند سوال بعدی:

چه اتفاقی می افتد اگر شما لازم نیست که اطلاعات کافی و یا مناسب داده ؟

این چیزی است که نگه می دارد کارشناسان بهداشت عمومی در شب.

چون تست شده عقب مانده آنقدر در ایالات متحده “در حال حاضر ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند” گفت: کارین Michels, استاد و رئیس گروه اپیدمیولوژی در دانشگاه UCLA دانشکده بهداشت عمومی. “بزرگترین ناشناخته (برای بیماری های مدل) است که مخرج. چگونه بسیاری از مردم در خارج از آلوده هستند در واقع در حال مرگ و یا باد در ICU? ما هیچ ایده در این نقطه است.”

بیشتر: Coronavirus: SilverRock گلف مسیرهای پیاده روی و پارک ها به بازگشایی پنج شنبه در لا کوئینتا با محدودیت

اپیدیولوژی می خواهید به دانستن بیشتر در مورد زمانی که مردم دیگر عفونی. آنها امید به یادگیری بیشتر در مورد که هنگامی که آلوده است به احتمال زیاد به نیاز به بستری شدن در بیمارستان و یا یک دستگاه تنفس مصنوعی برای جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان. درست است نرخ مرگ و میر نیست یکی از اندازه متناسب با تمام; آنها را متفاوت با سن و جنسیت و بیماری زمینه ای و دسترسی به مراقبت های بهداشتی در میان عوامل دیگر.

اپیدیولوژی همچنین نیاز به درک بهتر چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند ممکن است اما علائم نشان می دهد. جدید آنتی بادی آزمون در حال حاضر در حال نورد می تواند کمک به پاسخ این سوال اما نه به سرعت و برخی از این آزمایشات اثبات نادرست است. برخی از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که پیشگیری تاخیر در گسترده تست و درک هرج و مرج فدرال پاسخ باید مانع این نوع از مهم جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای دریافت یک دسته در شیوع بیماری در مناطق مختلف کشور و به ارائه این نوع از اطلاعات مورد نیاز قبل از بازگشایی این کشور است.

چه چیزی باعث می شود یک مدل موفق در آن پیش بینی ؟

بیماری افسران و ریاضی دانان استدلال می کنند در مورد این زیادی. کیفیت داده ها است که می رود به یک مدل بیماری مهم است. محدوده خطا در مدل پیش بینی مهم هستند بیش از حد. اگر پیش بینی های اولیه از یک مدل را اندازه گیری نمی کنند تا به واقعیت آن بعد پیش بینی ممکن است به عنوان به خوبی.

دانشگاه واشنگتن coronavirus همه گیر مدل برای مثال است که با هدف به پیش بینی شیوع بیماری در درجه اول بر اساس آمار اولیه از چین و بعد از آن اروپا تا به حال چنین طیف گسترده ای از خطا در آن پیش بینی نرخ مرگ و میر است که برخی از اپيدميولوژيستها اند توصیه می شود که دولت ها نیست و استفاده از آن برای برنامه ریزی است. مدل پیش بینی از زمانی که موارد را به اوج در مناطق مختلف نیز باید در چرخش به طور چشمگیری در هفته های مختلف — و به ندرت همزمان با دیگر مدل های پیش بینی باعث شده برخی از کارشناسان نگرانی در مورد مدل اعتبار رفتن به جلو. برخی از سیاستمداران با استناد به مدل نسبتا پیش بینی های خوش بینانه به عنوان توجیهی برای باز کردن این کشور زودتر از مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنند.

مدل توسعه دهندگان می گویند که آنها به طور مستمر به روز رسانی خود را مدل و تنظیم آن را به منعکس کننده تفاوت های منطقه ای در نحوه مرگ روزانه نرخ اوج در طول زمان و چه اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های منطقه متفاوت است.

هنوز بیماری مدل قرار است به عنوان یک شوکی باعث ما را به عمل می کنند. اگر اعمال ما موفقیت در کاهش عفونت و مرگ و میر ساخت پیش بینی های نادرست — که یک چیز خوب است.

چه کارشناسان بهداشت عمومی آرزو می کنم مردم درک در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس مدل?

بیماری مدل کامل نیست و آنها می تواند به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود. مدل “می تواند به ما کمک کند فکر می کنم از طریق حالات مختلف اما آنها نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان توپ کریستال” Bansal گفت. “اگر ما بر این باورند که یک مدل پیش بینی از 100 ، 000 مرگ و میر است چه اتفاق خواهد افتاد اگر ما نمی کنند, پس از آن ما همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از آن از 100,000 مرگ و میر.”

همچنین: آنها بهتر است برای پیش بینی نیازهای کوتاه مدت و نتایج Michels گفت: مانند این که چگونه بسیاری از فن های یک بیمارستان ممکن است نیاز در ماه آینده به جای سال آینده:

“من فکر نمی کنم ما می توانیم پیش بینی سقوط نشده است. ما فقط می دانیم که این ویروس هنوز هم در اطراف به طوری که زندگی پیچیده خواهد شد.”

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

بیشتر: کالیفرنیا گزارش اولین زندانی زندان مرگ ناشی از کوروناویروس

بیشتر: قاضی: Riverside County Sheriff بخش نتواند ثابت کند مراقبت های بهداشتی مناسب در زندان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>