Pres. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد افزایش بزرگ برای ناسا بودجه

فلوریدا تودی | No comments

تنها چند ساعت پس از پرتاب موفقیت آمیز از انرژی خورشیدی مدارگرد از مرکز فضایی کندی ناسا حتی بیشتر به جشن می گیرند. صبح روز دوشنبه کاخ سفید درخواست بیش از $25 میلیارد دلار برای ناسا 2021 مالی بودجه.

که بی سابقه از 12 درصد افزایش دهد و آن را یکی از بزرگترین پیشنهاد افزایش بودجه برای ناسا در چند دهه.

به روشنی این چیزی است که رئیس جمهور درخواست. آن باقی مانده است تا به کنگره برای تنظیم آژانس واقعی بودجه برای سال مالی آینده که شروع Oct. 1.

و به نوعی با انتخابات سال بودجه طرح پرسید:-برای ناسا افزایش به احتمال زیاد خواهد شد به خوبی دریافت در فلوریدا و اوهایو در آمریکا با بزرگ ناسا امکانات آن نیز حیاتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات تلاش.

ناسا مدیر جیم Bridenstine عملا در ناباوری بیش از این امکان مالی افزایش اعلام کرد “این دیوانه” در طول ” دولت از ناسا آمریکا ناسا در Stennis Space Center در می سی سی پی.

“این یک قرن 21 بودجه شایسته قرن 21 اکتشاف فضا. و یکی از قوی ترین بودجه در ناسا, تاریخچه” گفت: Bridenstine. تنها دو سال در این کار Bridenstine کمک کرده است امن پیشنهاد افزایش به ناسا بودجه که شامل $3.3. میلیارد برای یک انسان فرود سیستم.

“2020 نشانه اولین بار ما تا به حال کمک های مالی مستقیم برای یک انسان فرود سیستم پس از آپولو برنامه” Bridenstine گفت.

این بدان معناست که ناسا آرتمیس برنامه برای ارسال اولین زن و مرد بعدی به ماه تا سال 2024 فقط یک افزایش بزرگ از بزرگترین طرفداران رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در خود دولت از آدرس اتحادیه Pres. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما باید به یاد داشته باشید که امریکا همواره frontier کشور” و از کنگره خواسته تا “به طور کامل صندوق آرتمیس برنامه به اطمینان حاصل شود که بعد از مرد و زن در ماه خواهد بود و فضانوردان آمریکایی.”

این 2021 بودجه نیز به طور کامل بودجه فضایی راه اندازی سیستم و کپسول اوریون. جبار کپسول مونتاژ شد در مرکز فضایی کندی است و در حال حاضر در نیمه راه از طریق تست نهایی در Plum Brook ایستگاه در اوهایو. در هنگام تست کامل است آن را به بازگشت به فولاد خوزستان به انباشته بالای SLS راکت آرتمیس من ماموریت.

در طول سخنرانی خود Bridenstine به نام NASA مراکز که ایستاده به سود بیشتر از افزایش در بودجه “مارشال و Michoud و کندی و جانسون همه آنها باید خوشحال است. همه باید بسیار خوشحال است.”

تماس با راشل شادی در 321-242-3577 و [email protected] او در توییتر دنبال کنید @Rachael_Joy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>