رئیس جمهور تهمت محدود ‘مسافرت’ از اتحادیه اروپا به ما شروع جمعه

مایدزرت | No comments

رئیس جمهور تهمت خطاب به ملت روز شنبه در 9 p. m. EDT در مورد دولت او در پاسخ به این کوروناویروس.

در اینجا چیزی است که تهمت پیشنهادی در سخنرانی خود

این چیزی است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هر دو اجرای خود و یا درخواست کنگره برای مقابله با, در پاسخ به کوروناویروس.

  • محدودیت های مسافرتی: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همانطور که از روز شنبه در نیمه شب تمام سفر از اروپا به ایالات متحده – به استثنای انگلستان – معلق خواهد شد برای 30 روز آینده. رئیس جمهور همچنین گفت: وجود خواهد داشت محدودیت های مسافرتی برای آمریکایی ها که از اروپا “که تحت مناسب نمایش.”
  • پرداخت مرخصی استعلاجی: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد به اقدام اضطراری به زودی برای ارائه کمک مالی به کارگران که قرنطینه و یا مراقبت از دیگران با توجه به کوروناویروس. وی افزود: او می تواند درخواست کنگره به اقدام قوه مقننه برای گسترش امداد
  • وام کسب و کار کوچک: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آموزش مدیریت کسب و کار کوچک به ارائه سرمایه و وام به کسب و کار متاثر از coronavirus موثر بلافاصله. او افزود: درخواست کنگره برای افزایش کمک های مالی برای این برنامه های اضافی 50 میلیارد دلار برای کمک به کسانی که کسب و کارهای سخت ترین ضربه اقتصادی عدم قطعیت بیش از ویروس.
  • تاخیر در پرداخت مالیات: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دستور وزارت خزانه داری را به “تسلیم مالیات بر پرداخت” و بدون بهره و یا مجازات برای “برخی از افراد و کسب و کار منفی نهفته است.” او تعریف نمی کند که کسب و کار و یا افراد است. او گفت: این حرکت را اضافه کنید $200 میلیارد دلار نقدینگی به اقتصاد است. مالیات در روز 15 آوریل است.
  • مالیات حقوق و دستمزد: به نام او در کنگره به ارائه آمریکایی ها با “فوری حقوق و دستمزد مالیات” و التماس قانونگذاران به “از این نظر بسیار به شدت” با وجود دو حزبی مقاومت مواجه است که ایده دریافت چهارشنبه.

– کورتنی سوبرامانیان و جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن misspeaks در محموله ممنوعیت روشن در صدای جیر جیر

دقیقه پس از پرداختن به ملت در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به تمیز کردن خود سخنان روز شنبه روشن است که او پیشنهاد ممنوعیت حمل از اروپا است.

رئیس جمهور مشخص شده دقیق سفر محدودیت در ورود مسافران در ایالات متحده از ضربه بخش هایی از اروپا در دوران نسبتا کوتاه دفتر بیضی اظهارات. او پس از آن به نظر می رسد به تلو تلو خوردن بیش از کلمات خود را در راه است که پیشنهاد این محدودیت نیز اعمال می شود به محموله است.

“و این ممنوعیت نه تنها اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل, اما چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها. “هر چیزی که از اروپا به ایالات متحده چیزی است که ما در حال بحث در مورد.”

اما در حالی که برگ برنده دولت به دنبال محدود کردن اروپایی واردات به عنوان بخشی از تجارت خود را سیاست محموله هرگز در جدول به عنوان یک راه برای کنترل گسترش coronavirus. کالا از چین ادامه داد: به عنوان مثال حتی آن را به عنوان روشن شد که این کشور در مرکز ویروس.

کاخ سفید به سرعت به ذکر است که محدودیت های متمرکز بودند بر مردم و نه جعبه و تهمت بعد به نظر می رسد برای روشن شدن اظهارات خود در یک صدای جیر جیر.

“محدودیت متوقف می شود و مردم نمی کالاهای ناروا” ارسال شده است.

جان Fritze دیوید جکسون و کورتنی سوبرامانیان

پلوسی و شومر اصرار جمهوری خواهان به تصویب دموکراتیک ویروس, پاسخ, لایحه

در بیانیه منتشر شده پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر به نام جمهوری خواهان به تصویب دموکرات’ قانون به بلانت اقتصادی اثرات ویروس ها و تقویت پاسخ به این ویروس.

دو رهبران دموکرات گفت: بهترین پاسخ به این ویروس بود “برای رئیس جمهور برای تمرکز بر مبارزه با گسترش coronavirus خود” اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی کند هر چیزی در سخنرانی خود در مورد عدم coronavirus تست کیت.

از آنها خواسته جمهوری خواهان برای کمک به عبور دموکرات’ بسته بندی به مبارزه با این ویروس که رایگان ارائه می کنند coronavirus تست پرداخت مرخصی اضطراری امنیت غذایی در میان دیگر دموکراتیک اولویت است. دموکرات ها گفته اند که آنها را دیدم یک مالیات حقوق و دستمزد برش مانند تهمت شناور بود به عنوان یک غیر استارت.

-نیکلاس وو

DHS به نیاز آمریکا به مسافران به انجام ‘پیشرفته غربالگری’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن آماده “پیشرفته غربالگری” روش برای ایالات متحده مسافران بازگشت از نقاط اروپا ضربه coronavirus.

کاخ سفید گفت که این محدودیت را از نزدیک مطابقت آن تحمیل شده بر مردم از بازگشت از چین در اوایل این سال است.

در توضیح محدودیت های جدید تهمت گفت که ایالات متحده خواهد بود تعلیق سفر از نقاط اروپا برای 30 روز. او گفت: وجود دارد خواهد بود معافیت برای آمریکایی ها بود که “دستخوش مناسب نمایش. “

وزارت امنیت با صدور بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس ارائه وضوح بیشتر در اروپا محدودیتهای سفر رئیس جمهور مورد بحث قرار گرفت.

اقدام DHS وزیر چاد گرگ گفت که این محدودیت را “انکار ورود به اتباع خارجی که در مناطق آسیب دیده را حفظ خواهد کرد آمریکایی ها امن و صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.”

گرگ گفت که DHS خواهد مسئله توجه در 48 ساعت آینده “نیاز آمریکا به مسافران شده است که” سفر در بخش هایی از اروپا به “سفر از طریق انتخاب فرودگاه که در آن دولت آمریکا اجرا کرده است افزایش روش های غربالگری.”

جان Fritze و دیوید جکسون

26 کشورهای اروپایی آمار با سفر بان کی مون

بیش از دو دوجین از کشورهای اروپایی را تحت تاثیر محدودیت های مسافرتی اعلام شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته وزارت امنیت داخلی.

کشورهای شناخته شده به عنوان منطقه شنگن عبارتند از: اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد, سوئیس.

رئیس جمهور اعلام تعلیق ورود بسیاری از اتباع خارجی که در این کشورهای اروپایی در هر نقطه در طول 14 روز قبل برای خود برنامه ریزی ورود به ایالات متحده است.

به منظور اعمال نمی شود قانونی ساکنان دائم (به طور کلی) فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده و دیگر افرادی که شناسایی شده در این بیانیه با توجه به آژانس.

لبه پادشاه

دقیقه پس از سخنرانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو سفر لاس وگاس

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست آمریکایی ها به چشم پوشیدن از سفر غیر ضروری کاخ سفید و مجدد انتخابات هستند لغو حوادث آینده است.

“از فراوانی احتیاط از شیوع کروناویروس رئیس جمهور تصمیم گرفته است برای انصراف خود را از رویدادهای آینده در کلرادو و نوادا” کاخ سفید سخنگوی استفانی گریشام گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای رسیدگی به یک یهودی جمهوریخواه سازمان جلسه در لاس وگاس و به میزبان حفاظت میزگرد در دنور.

دیوید جکسون

تهمت می پرسد برای مالیات بر حقوق و دستمزد امداد با وجود توافق hesitance

در طول یکشنبه شب سخنرانی تهمت خواسته است که کنگره در نظر گرفتن مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش – یک درخواست که قانونگذاران در هر دو طرف ابراز نگرانی در مورد.

“من می خواهم در کنگره به ارائه آمریکایی ها با فوری حقوق و دستمزد مالیات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “امیدوارم آنها را از این نظر بسیار به شدت. ما در زمان مهم در مبارزه با این ویروس.”

این ایده روبرو شده است با شک و تردید در روزهای اخیر حتی از جمهوری خواهان که ایده هر دو زودرس و چیزی است که نمی خواهد کمک در این وضعیت.

“من ترجیح می دهم آنها ورزش گزینه های دیگر قبل از رفتن به پایین است که مسیر” سناتور. جان Thune های شماره 2 حزب جمهوری خواه در سنا گفته است. دموکرات ها گفته اند این ایده چیزی است که هیچ شانسی در گذر دموکراتیک برگزار شد ،

“این غیر استارت” رهبر اکثریت Steny Hoyer, شماره 2 حزب دموکرات در مجلس گفت: در اوایل روز چهارشنبه از مالیات بر حقوق و دستمزد برش ایده.

Christal هایس

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی چهره های حزبی پاسخ در تپه

دموکرات ها و مستقل ناودان تهمت سخنرانی پس از او به این نتیجه رسیدند در حالی که جمهوری خواهان ارائه شده ستایش است.

Rep. اندی لوین D-Mich., که دولت خود را تایید دو مورد اول از coronavirus دیروز پرسیدم آقای رئیس جمهور شما نمی توانید ممنوعیت سفر راه خود را از این.” تشکر. جاستین Jalbi من-Mich. که در چپ حزب جمهوری خواه در سال گذشته آن را به نام “اخلال در بسیاری از راه های” در توییتر.

Rep. Doug Collins, R-Ga., ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای گرفتن “جسورانه و اقدام قاطع برای جلوگیری از گسترش #coronavirus.” نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد Rep. جیم اردن R-اوهایو مورد ستایش قرار داد “فعال و قاطع” اقدام مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه با ویروس.

سفیر سابق در سازمان ملل متحد تحت ریاست جمهوری باراک اوباما, سوزان رایس, به سادگی در توئیتر خود نوشت: “سلام.”

کنگره دان بیر D-VA., است که خود قرنطینه بعد از ناهار خوری با کسی که تست مثبت برای این ویروس در توئیتر خود نوشت: “ما باید یک بیماری همه گیر با بیش از یک هزار coronavirus موارد در ایالات متحده و شمارش. ما لازم نیست دیوار و ممنوعیت سفر ما نیاز به آزمون.”

الیز Stefanik R-n. y. که تبدیل به سرسخت تهمت حامی در کاپیتول هیل گفت: “امشب بیضی آدرس دفتر توسط realDonaldTrump قوی بود و پیام روشن برای همه آمریکایی ها را تشویق به وحدت و سریع اقدام به مقابله با ما و در نهایت ضرب و شتم Coronavirus.”

بانوی اول, Melania Trump, ساخته شده یک نظر عمومی در coronavirus شوهر نشانی و گفت: “ما کشور بزرگ در حال مبارزه سخت در برابر #Coronavirus. این ملت قوی و آماده و ما غلبه خواهد کرد. لطفا اقدام به جلوگیری از گسترش بیشتر. بازدید http://cdc.gov برای به روز رسانی سلامت اطلاعات و به روز رسانی.”

نیکلاس وو ساوانا Behrmann

مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کوتاه اعلام اضطراری ملی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرار را از طریق چند ایده او گفت که می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس و راست یک اقتصاد آور در میان شیوع کروناویروس.

یکی از ایده های او را افزایش نمی دهد: اعلام اضطراری ملی.

در این ساعت از رفتن به آدرس وجود گمانه زنی های گسترده که تهمت می تواند تکیه بر استافورد عمل به اعلام شرایط اضطراری. دموکرات ها خواستار آن شدند که اقدام اوایل روز چهارشنبه گفت: این امر آزاد کردن بیش از 40 میلیارد دلار در سازمان مدیریت اضطراری فدرال بودجه برای ملت پاسخ.

در طول آدرس, تهمت استفاده از کلمه “اضطراری” و گفت: خود دولت را به اقدام فوری از جمله در مالیات اما او را متوقف کوتاه از امیدوار کننده برای اجرای گسترده تر اضطراری اعلام شده است.

جان Fritze

تمدید آخرین مهلت تشکیل پرونده مالیاتی

برخی از مالیات دهندگان نمی خواهد که به پرونده مالیات خود را با 15 آوریل به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای کاهش اثرات اقتصادی از coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد.

او همچنین به نام در کنگره به ارائه آمریکایی ها با “فوری حقوق و دستمزد مالیات امداد.”

“امیدوارم آنها را از این نظر به شدت,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست که پر کردن فرمت و برای چه مدت.

اما وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: خانه تخصیص بودجه کمیته در روز چهارشنبه این فرمت در نظر گرفته شده است برای کمک به “کوچک و متوسط کسب و کار و سخت کوش افراد” به شدت تحت تاثیر گسترده ویروس.

Mnuchin گفت: تمدید قرار می تواند میلیاردها دلار به اقتصاد با دادن کسب و کار و افراد بیشتر در دسترس به صورت نقدی.

“این اقدام به ارائه بیش از 200 میلیارد از نقدینگی اضافی به اقتصاد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما این حرکت ممکن است معنی دولت را مجبور به افزایش استقراض در کوتاه مدت به پرداخت صورتحساب خود قبل از همه بازده ظ.

فرمت نیازی نیست که کنگره تصویب با توجه به دولت.

آمریکا در حال حاضر گفت: IRS آنها نگران آن است که مردم ممکن است نیاز به زمان بیشتری برای فایل به دلیل IRS مقامات و تهیه مالیاتی ممکن است به عنوان در دسترس برای کمک به.

افراد به طور معمول ملزم به پرداخت مالیات توسط مارس 15 یا چهره آنها جریمه و هزینه های بهره است. IRS همچنین کمک های مالی مالیات دهندگان گزینه به فایل برای شش ماه دیگر تمدید.

مورین Groppe

مغلوب ساختن پیشی جستن پیچد تا

مغلوب ساختن پیشی جستن پیچیده سخنان خود در 9:11 p. m. EDT حدود 10 دقیقه پس از او آغاز شد.

“ویروس نمی خواهد شانس برابر ما,” او گفت:.

رئيس جمهور در سخنان عمدتا متمرکز بر اقدامات او تا به حال گرفته شده و تا کنون کمتر خاص در مورد آنچه که او قصد دارد برای انجام حرکت رو به جلو.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را “اضطراری” اقدام به گسترش مارس 15 مالیاتی مهلت هر چند او نمی گویند به طور خاص چه مدت است که پسوند گذشته خواهد بود. او تصریح کرد تمایل خود را برای مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات با وجود سرد دریافت که ایده های دریافت شده در کاپیتول هیل از اعضای هر دو طرف چهارشنبه.

جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان اقدام اضطراری در پرداخت, خانواده, مرخصی استعلاجی

مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق کسانی که احساس خوبی به ماندن در خانه و گفت او می خواهد به “اطمینان حاصل شود که کار آمریکایی ها تحت تاثیر این ویروس می تواند به ماندن در خانه و بدون ترس از مشکلات مالی.”

او گفت که او خواهد بود به زودی در نظر گرفتن اضطراری اقدام به ارائه کمک مالی برای کارگران که قرنطینه و یا مراقبت از دیگران با توجه به کوروناویروس. وی افزود: او می تواند درخواست کنگره به اقدام قوه مقننه برای گسترش امداد. رئيس جمهور هم نشان نمی دهد که آیا آن را انقضا شامل یک دستور و یا نیاز به بودجه دولت است.

طرفداران برای پرداخت را ترک می گویند این مهم به کمک شامل گسترش ویروس و همچنین ارائه یک تور ایمنی برای کارگران کم درآمد که مجبور به ماندن در خانه بیمار و یا خود شده است.

پرداخت, خانواده, مرخصی استعلاجی یک از اولویت های کلیدی در میان دموکرات ها است و انتظار می رود به بالای لیست خود را در میان مذاکرات بیش از یک بسته محرک اقتصادی. حزب دموکرات پیشنهاد اضطراری بیمه بیکاری به جای حقوق از دست رفته از قرنطینه و یا نیاز به ماندن در خانه با کودکانی که در مدارس نزدیک است. آنها همچنین پیشنهاد کرد که نیاز به کارفرمایان اجازه می دهد تا کارگران به تجمع هفت روز از پرداخت مرخصی استعلاجی اجازه می دهد آنها را به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش بیماری و همچنین 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی در آغاز هر اضطراری برای بهداشت عمومی.

سناتور. پتی موری, واشنگتن, نماینده دموکرات کارگری کمیته پیشنهاد کرد که مجلس سنا بلافاصله در نظر گرفتن قانون برای پرداخت مرخصی استعلاجی. اما او مسدود شده بود توسط یک جمهوری خواه اعتراض.

موری گفت: کارکنان مانند رستوران کارگران و رانندگان کامیون و خدمات کارگران صنعت نباید در صورت انتخاب از کار در حالی که بیمار و یا از دست دادن خود را پرداخت.

“این یک انتخاب نیست ما باید درخواست کسی را در ایالات متحده آمریکا در قرن 21 اما 32 میلیون نفر امروز در کشور ما – و یا در حدود یک نفر از هر چهار بخش خصوصی کارگران با آن مواجه هستند این غیر ممکن است انتخاب در هر زمان آنها مریض” موری گفت.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. که صندلی های بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته اعتراض به پیگیری سریع این قانون. او اذعان کارگران در حال مبارزه اما گفت: کسب و کار نیز تلاش و گران فدرال دستور نمی خواهد به آنها کمک کند.

“این ایده پرداخت مرخصی استعلاجی است یک ایده خوب” الکساندر گفت. “اما اگر واشنگتن فکر می کند آن را یک ایده خوب واشنگتن باید برای آن پرداخت.”

– کورتنی سوبرامانیان Christal هیز نیکلاس وو و بارت یانسن

رئیس جمهور تهمت محدود ‘مسافرت’ از اتحادیه اروپا به ما شروع جمعه

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت را محدود کنند “مسافرت” به آمریکا از اروپا است که در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر برای 30 روز آینده. بریتانیا خواهد بود معاف از محدودیت های جدید که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بروید به اثر در روز جمعه در نیمه شب.

“این محدودیت ها تنظیم خواهد شد موضوع به شرایط زمین” رئیس جمهور از سفر به اتحادیه اروپا محدودیت هایی.

ایتالیا شده است ضربه سخت با بیش از 12000 تایید عفونت و بیش از 800 مورد مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. فرانسه اسپانیا و آلمان هر کدام حدود 2000 مورد تأیید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نیز وجود دارد خواهد بود محدودیت های مسافرتی از اروپا برای آمریکایی ها “که تحت مناسب نمایش.”

دولت در حال حاضر محدود شده سفر از چین و ایران. مغلوب ساختن پیشی جستن است بارها و بارها در بوق و کرنا اولیه خود حرکت می کند برای محدود کردن سفر از چین گفت: تصمیم گیری در زندگی را نجات داد. کارشناسان می گویند این احتمال کند شدن روند ورود این ویروس در ایالات متحده است.

Deirdre Shesgreen

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند تا پروژه حس آرامش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز سخنان خود با تلاش به یک معنا از دیدگاه تاریخی و احساس آرامش.

“از آغاز زمان ملت ها و مردم باید در صورت پیش بینی نشده و چالش ها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این تنها مسائل چگونه شما و پاسخ ما, پاسخ, با سرعت عالی و حرفه ای.”

“ما در حال حرکت بسیار سریع” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

رئیس جمهور سخنان خود را در پاسخ آمده است که به خود او بوده است زیر آتش برای بارها و بارها ظاهر در تضاد با مقامات بهداشت عمومی در خود دولت است.

“هوشمند عمل امروز خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس در فردا,” او گفت:.

جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس coronavirus در جریان است

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است آدرس خود را به ملت از دفتر بیضی در شیوع کروناویروس در 9:01 p. m. EDT فقط در مورد در برنامه.

“امشب من می خواهم به صحبت با شما در مورد کشور ما بی سابقه ای در پاسخ به کروناویروس شیوع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به همه گیر طراحی از سازمان بهداشت جهانی پیش از آن در روز.

این مهم سخنرانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری توسط هر اندازه گیری. نگاه او را به رسیدگی به جنبه های بهداشت عمومی از همه گیر دولت خود پاسخ و پتانسیل اقتصادی – همه در حالی که او در تلاش برای آرام کردن یک وحشت زده و عصبی ملت و ترک درب باز برای کار با دموکرات ها بر روی یک محرک اقتصادی.

– جان Fritze

پنس تماس پلوسی مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از سخنرانی

معاون رئیس جمهور مایک پنس و یکی دیگر از اعضای دولت coronavirus نیروی کار به نام مجلس نانسی پلوسی حدود یک ساعت قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند به ملت.

پنس و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در گفتگو با پلوسی به طور خلاصه در مورد قوانین اضطراری مجلس پیشنهاد کرده است که برای مبارزه با coronavirus پلوسی سخنگوی توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس خواهد آمد ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی به طور رسمی اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر به عنوان جهانی مرگ و میر با افزایش از 4,300.

به عنوان کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مذاکره یک بسته اقتصادی برای مقابله با coronavirus اختلافات در حال ظهور بیش از اینکه به تمرکز بر کاهش مالیات و یا ارائه مستقیم کمک به افرادی که از دست دادن درآمد حاصل از بیماری و یا رکود اقتصادی.

دموکرات کنگره پیشنهاد رایگان برای تست ویروس ها و افزایش پرداخت مرخصی استعلاجی بیمه بیکاری و کمک های غذایی.

مورین Groppe

مغلوب ساختن پیشی جستن دوم رسمی آدرس از دفتر بیضی

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود او در زمان نخست آدرس امشب میان گسترش coronavirus که در حال حاضر یک بیماری همه گیر از آن خواهد شد تنها علامت دوم خود را رسمی دفتر بیضی گفتار به ملت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس خواهد آمد ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی به طور رسمی اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر به عنوان جهانی مرگ و میر با افزایش از 4,300. موارد تایید شده در ایالات متحده رخنه گذشته 1,000, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

میان بودجه مبارزه در سال گذشته که منجر به پنج هفته جزئی خاموش کردن دولت تهمت استفاده ژانویه آدرس به فشار دموکرات ها به توافق برسند به درخواست او برای 5.7 میلیارد دلار برای طولانی وعده داده شده مرز دیوار در امتداد مرز جنوبی به عنوان یک شرط برای پایان دادن به ایستادگی کردن.

در طول سخنرانی او را متوقف کوتاه از اعلام ملی اضطراری, اما اعلام کرد یک ماه بعد برای تغییر مسیر وجوه از دیگر آژانس های فدرال به وزارت امنیت داخلی را به سمت ساختمان حدود 80 مایل از موانع در کالیفرنیا و آریزونا و نیومکزیکو. این تصمیم منجر به یک نبرد قانونی که رفت و تمام راه را به دیوان عالی کشور که حکومت در ماه جولای است که او می تواند با استفاده از بودجه نظامی برای ساخت بخشی از دیوار خود را.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های مرزی دیوار در گفتار; دموکرات ها او را متهم به ترس کاشت

در اوایل سال جاری تهمت خطاب به ملت از بزرگ قلم کاخ سفید ساعت پس از ایران بارید بیش از ده راکت را در ایالات متحده airbases در عراق مسکن نیروهای ایالات متحده. او به دنبال آرامش ترس از پتانسیل جنگ با ایران پس از escalations بیش از ایالات متحده کشته شدن قاسم سلیمانی یکی از تهران و قدرتمند ترین رهبران.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به دوباره سعی کنید برای فرونشاندن ترس به گسترش سریع coronavirus جرقه وحشت در سراسر کشور و جغجغه بازارهای سهام.

– کورتنی سوبرامانیان

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس زمان بندی توضیح داده شده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب بحرانی روز به تحویل نادر خود را به آدرس ملت بالقوه نقطه عطف هر دو برای coronavirus و ملت در پاسخ به آن است.

و وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر برای رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این خبرنامه آمده است ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر. آن را آزادانه تعریف شده کلمه, اما به برچسب یک بیماری همه گیر یک ویروس باید “انتقال پایدار در سراسر جهان” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در ماه گذشته.

بیشتر: Coronavirus اعلام شده است یک بیماری همه گیر: به چه معنا

سخنرانی رئیس جمهور می آید به عنوان جهانی مرگ و میر با افزایش از 4,600 در روز چهارشنبه و موارد تایید شده در ایالات متحده رخنه کرد گذشته از 1200 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

سخنان خود نیز می رسند در یک لحظه استثنایی در سیاست آمریکا به عنوان تهمت به دنبال گرفتن بر روی ویروس و اقتصادی آن انشعابات در انتخابات سال است. ارشد کاخ سفید دستیاران در حال مذاکره با آمریکا بیش از یک محرک اقتصادی که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “چشمگیر است.” جزئیات این پیشنهاد تا کنون شده اند بسیار هجوم.

ویروس – و مغلوب ساختن پیشی جستن گاهی لرزان پاسخ به آن نیز به طور فزاینده ای مقاطعه به 2020 ریاست جمهوری. دموکراتیک نامزد جو بایدن و برنی ساندرز را لغو تظاهرات بزرگ به دلیل ویروس و بالا بردن آن را به عنوان یک مسئله به سوال مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است. مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین aide در ضمن ادعا شنبه که بایدن بود لغو وقایع به عنوان “بهانه ای به مبارزات انتخاباتی.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور می گوید بایدن با استفاده از coronavirus ‘به مبارزات انتخاباتی’

– جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد نادر آدرس عمومی به ملت برای coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در زمان نخست آدرس از دفتر بیضی در روز چهارشنبه در مورد کوروناویروس در میان گسترش نگرانی شیوع است که در حال حاضر یک بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس خواهد آمد ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی به طور رسمی اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر به عنوان جهانی مرگ و میر با افزایش از 4,300. موارد تایید شده در ایالات متحده رخنه گذشته 1,000, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“من به ساخت یک بیانیه بعد امشب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت که اظهارات خود را “احتمالا” به جای 8 p. m. EDT. او بعد از توییتی که او خواهد بود “خطاب به ملت این شب” در 9 p. m. EDT.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است می گویند که آیا او را اعلام اضافی محدودیت های مسافرتی و یا یک اورژانس ملی. او گفت: وجود دارد خواهد بود اقتصادی و سلامت اطلاعیه در بیانیه خود.

رئیس جمهور گذشته تحویل بیضی آدرس دفتر به ملت on Jan. 8, 2019 در میان خاموش کردن دولت. او با استفاده از آدرس خود را به صورت اضافی برای بودجه فدرال برای امنیت مرزی از جمله خود پیشنهاد دیوار.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی است که تکاپوی پاسخ به بهداشت عمومی و اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات ها در حال مذاکره بیش از آنچه که رئیس جمهور به عنوان “نمایشی” محرک. به عنوان بخشی از, که, وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin گفت: دولت با توجه به تاخیر انداختن سالانه مارس 15 روز مالیات.

– جان Fritze دیوید جکسون و کورتنی سوبرامانیان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>