رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن رانچو مایراج مراجعه: خیابان تعطیلی تظاهرات و چگونه برای دیدن یک نیروی هوایی

مایدزرت | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود گرد کردن پنجمین بار در انتخابات ریاست جمهوری ظاهر در کالیفرنیا هنگامی که او در زمین در پالم اسپرینگز در فرودگاه بین المللی دوشنبه صبح. او بعد از حضور در یک بلیط رویداد جمع آوری کمک مالی در Oracle رئیس لری الیسون خصوصی رانچو مایراج املاک جوجه تیغی نهر.

کسانی که حضور فروخته رویداد تا به حال به پوسته حداقل 100.000 دلار. و اگر آنها می خواستند برای شرکت در یک میزگرد بحث افزایش قیمت به $250,000.

او را پا در رانچو مایراج در روز دوم در جنوب کالیفرنیا پس از دیدار با برگزارکنندگان برای بازی های المپیک 2028 در لس آنجلس و حضور در بورلی هیلز جمع آوری کمک های مردمی شام روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن آینده بازدید شده است صحبت از شهر برای حداقل یک هفته است که منجر به بحث از تظاهرات در حمایت از تظاهرات بستن جاده ها و راه های ضربه محکم و ناگهانی یک عکس یا فیلم از یاد نیروی هوایی.

در اینجا راهنمای شما برای دریافت در در عمل و یا حذف خودتان از آن در دسترس نباشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه

از رئیس جمهور انتظار می رود که برای رسیدن به حدود 9:30 صبح روز شنبه خواهد بود و مورد استقبال حدود 50 محلی حامیان جمهوری خواه در آسفالته در پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی.

او سپس انتظار به سر به الیسون جوجه تیغی نهر و مستغلات در رانچو مایراج برای حداقل بخشی از رویداد جمع آوری کمک مالی که شامل گلف گرد-میز بحث و فرصت های عکس.

او انتظار می رود به ترک این دره در حدود 1 p. m. برای بیکرزفیلد به ملاقات با برجسته جمهوری خواهان به بحث آب در غرب است.

حمایت از تظاهرات و اعتراضات

این که آیا شما طرفدار یا ضد مغلوب ساختن پیشی جستن وجود خواهد داشت تظاهرات برای شما به شرکت و یا جلوگیری از. مقامات خواهد شد مسدود کردن دو بلوک شعاع اطراف ورودی به جوجه تیغی نهر. سازمان در حال مشاوره معترضان به پارک در رودخانه در رانچو مایراج. توصیه می شود گروه شده اند و با تغییر زمان و مکان های مختلف برای تظاهرات به جزئیات بازدید رئیس جمهور شده اند ساخته شده است.

Coachella Valley ایالاتضد مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف اعتراض خواهد شد در گوشه ای از بزرگراه 111 و باب هوپ رانندگی از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر آنها طرح در آوردن از مغلوب ساختن پیشی جستن کودک بادکنک استفاده شده است که در کالیفرنیا تظاهرات.

مقاومت شجاعانهاست که تماس های خود را مترقی Coachella Valley را در برنامه “ناخواسته Wagon: دفاع از دموکراسی ما در برابر 45!” اعتراض در تپه مشاهده و صحرا جاده ها در رانچو مایراج شروع 9:30 صبح.

شرق دره جمهوری خواه زنان يکپارچه برنامه های گروه یک رالی از ظهر تا 2 بعد از ظهر در ایندیان تریل و بزرگراه 111. این گروه در اصل در نظر گرفته شده برای برگزاری یک ضد تظاهرات در بزرگراه 111 و باب هوپ درایو اما توافق برای انتقال درخواست از اجرای قانون است.

آنها همچنین برنامه ریزی برای نشان دادن حمایت خود را برای رئیس جمهور در مکان های مختلف در سراسر پالم اسپرینگز فرودگاه; آنها را جمع آوری در رامون جاده و کرک داگلاس راه در ساعت 9 صبح, قبل از رئیس جمهور را هنگام ورود.

همچنین در این برنامه یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن “پرچم رالی” از 2 به 4 p. m. در گوشه ای از خیابان واشنگتن و بزرگراه 111 در لا کوئینتا.

بسته شدن جاده

پالم اسپرینگز پلیس گروهبان. مایک Casavan گفت: وجود خواهد داشت و بسته شدن جاده مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید اما جزئیات نمی تواند فاش شود در پیشبرد به دلایل امنیتی.

در طول قبلی ریاست جمهوری بازديد Gene autry دنباله رامون جاده و کرک داگلاس راه تعطیل شد, در پالم اسپرینگز به عنوان motorcades ساخته شده راه خود را از پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی و به Dinah Shore Drive.

زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در بازدید از دره او اغلب بازدید تاندربرد ارتفاعات آن واقع شده است و فقط در شمال جوجه تیغی نهر در بزرگراه 111 در رانچو مایراج.

در گذشته این جاده را بسته بودند که اوباما و کاروان در سمت چپ پالم اسپرینگز فرودگاه:

در پالم اسپرینگز:

  • کرک داگلاس راه بین رامون و El Cielo جاده ها
  • فرودگاه مرکز رانندگی در Kirk Douglas راه
  • توجه: کسانی که نیاز به استفاده از فرودگاه تا به حال به را وارد کنید از طریق ورودی اصلی در تقاطع Tahquitz دره راه و El Cielo
  • نیز وجود دارد که موقت “منطقه ممنوعه پرواز در آماده سازی برای اوباما را یک نیروی هوایی

در نخل کویر, ضربت & خرد کردن دنباله را trailhead پشت صحرا عبور خرید بسته خواهد شد از 5 صبح تا 2 بعد از ظهر با توجه به شهرستان و کارکنان این مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

به طور مشابه در شرق جوجه تیغی Creek, سیگنال کار خواهد شد در حال وقوع در بزرگراه 111 و نقاش راه/پارک مشاهده درایو. علائم توقف را در محل تقاطع را به عنوان یک تابع از چهار راه متوقف شود.

این است که به طور مستقیم مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید, اما از آن است که در مجاورت نزدیک به املاک و می تواند اضافه کردن ترافیک اضافی تاخیر به این منطقه است.

چگونه برای دیدن یک نیروی هوایی

افرادی که مایل به تماشای یک نیروی هوایی ورود اغلب جمع آوری در چشمه’ پارکینگ در Gene autry دنباله و رامون جاده. فرودگاه مرکز درایو کردن راموناست که مردم معمولا برای گرفتن عکس از هواپیما در حالی که آن را پارک شده.

اخبار و ترافیک خبرنگار کالین اتگی کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>